Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Ładowność sond

buleon - - Porozmawiajmy o OGame

Czyli w ciągu dnia na idlakach zrobisz ile? 800 kk? U mnie 2 kkk to nie jest szczyt efektywności. Za jakiś czas powtórzę taką próbę i postaram się podnieść poprzeczkę

• Ładowność sond

I ile czasu na to straciłeś?

• Ładowność sond

Wracając do ładowności sond, dziś udało mi się wykręcić dość ładny wynik. Jeśli chcecie zgarniać dużo surowców, grając uczciwie, głosujcie na uniwersa z ładownymi sondami Początek: m8EJ8A6.png I finał: tKKE9Id.png

• Ładowność sond

Na Himalii nie było to głosowane, z tego, co pamiętam. Na Galatei chyba też nie, dalej wstecz nie pamiętam.

• Ładowność sond

Quote from Truck driver: “Tak ale jesli masz dowody twarde. Poparte screenami z falangi albo jakies raporty dostaw albo cos w tym stylu. Dowody musza byc niezbite, nie do podwazenia by ticket mial sens. ” Mam na ten temat inne zdanie. Masz wątpliwości, piszesz ticket i przestajesz o tym myśleć, myśleć wtedy ma GO. Uważasz, że jest stronniczy - odwołujesz się. Widzisz, że górnik farmi i ma zero przyrostów - piszesz ticket, dla mnie to zupełnie proste. I nie jest tak, że one nic nie dają, bo dużo …

• Ładowność sond

Quote from Truck driver: “Konto pushujace zbiera sure, topi na flote badz zostawia sos na moonie bez floty. A to konto pushowane atakuje je tak jak idlaka i na tym caly bajer polega. To tzw. push zlomowy jesli sie nie myle.” Pasywny. Quote from Truck driver: “To powiedz mi i innym zaineresowanym w mniejszym lub wiekszym stopniu jak to jest, ze konta gornicze (niektore tylko rzecz jasna) farmia po idlakach a nie rosna miesiacami? Gdzie ta sura idzie? Tylko ledwo ten proces widac bo wlasnie mt-kam…

• Ładowność sond

Quote from Truck driver: “No i w koncu chyba cos zes zrozumial. Dzieki tej ladownosci sond byloby poprostu latwiej to wszystko ogarniac bo wbijasz na kilka tylko minut i jestes zarobiony. Mnozysz zarobek przez ilosc kont pushujacych i wychodzi Ci ladny bardzo zysk dla konta pushowanego. ” Nadal nie widzę korzyści dla konta pushującego.

• Do postów się nie ma co przywiązywać Tylko tak jakoś biednie to wygląda

• Ładowność sond

Quote from Truck driver: “Dlaczego w praktyce nie bardzo? Teraz juz tak sie dzieje a te farmienia sondami tylko zwieksza skale tego zjawiska bo bedzie latwiej nafarmic a tym samym wiecej sury, czyli wieksze przyrosty. Po nicku nikogo nie wywolam bo zaraz post zniknie ” Z powodu czasu. Surowce wydobywają się same, a farmić trzeba, poświęcając czas.

• A skąd się biorą punkty? Mam 507 polubień, 25 niepolubień i po ostatnim ciachanku ze 6,5 k postów. Nie powinienem mieć punktów na plusie?

• Ładowność sond

Quote from ciap: “A nie jest przypadkiem tak że używając DOKa będzie już w stanie zniszczyć dowolną flotę transportową? Na pewno DOK da więcej niż 1 dniowe farmienie sondami. Pozdrawiam ;x ” Zależy od tego, co jest w doku. I tak, dok również uważam za świetny pomysł. Czy da więcej? No zobaczymy. Quote from Truck driver: “Odpowiedz na pytanie w szerszym jego znaczeniu. Bo na to co tam napisalem Ty wpadles polowicznie ale flociarze znajacy mechanike gry i potrafiacy omijac ZG moga zrobic z tego sp…

• ciap

buleon - - Członkowie Teamu

Masz jakieś dane z czasów T1, które to potwierdzą? Ja nawet nie wiem czy tych przyrostów T1 czy też skali swojego handlu z palca nie wyssałaś. Widzę jedno, na ten moment żaden flociarz Cię dogonić nie ma szans Na 68 jest tylko jedna droga do zwycięstwa - handel na wielką skalę.

• Ładowność sond

Quote from Truck driver: “Widzisz, napisales cos wczesniej i teraz tego sie wypierasz. ” Nie wypieram się. Napisałem mniej więcej tak: gracz po złomie może odbudować flotę wojskową w ciągu dnia. Będzie ona silna na tyle, że zniszczy dowolną flotę transportową. Ty mi napisałeś, że ja chcę stawiać flotę, co jest błędne, bo nie chcę i nie stawiam. Albo mnie źle zrozumiałeś, albo trolujesz

• ciap

Quote from ciap: “Nigdy nie wydawałam cudzej antymaterii na koncie. ” Mam na ten temat inne zdanie, z doświadczenia, bo widziałem, co się stało z kontem, gdy na nie wszedłem po Twoim zasiadaniu. Powtórzę pytanie, bo wiem, że lubisz uciekać od tych niewygodnych: Jak myślisz, dlaczego działanie na szkodę kont zasiadanych zostało wyraźnie zakazane dzień lub dwa po tym, jak zadziałałaś na szkodę mojego konta? Quote from ciap: “Nigdzie nie twierdze że połowa osób na moim serwerze gra flota. ” Quote f…

• Ładowność sond

Quote from Truck driver: “Grasz na 19! uniwersach wskaz mi miejsce, z ktorego mam sie rozpedzic by w pospiechu Cie sprawdzac na tych wszystkich kontach ” Na dowolnym. Nigdzie nie mam jednostek bojowych aktualnie. Najlepiej na Xanthusie, gdzie farmię sondami. Quote from buleon: “Pośrednio wpłynie, bo gracz będzie wiedział, że jeśli odpowiednio się przyłoży, to w ciągu dnia jest w stanie zrobić flotę wojskową, niszczącą dowolną flotę transportową. Na uni bez ładowności sond będzie musiał albo mies…

• ciap

Quote from ciap: “Bardzo często handluję sama ze sobą jak zasiadam konta. Jeżeli regulamin tego nie zabraniał i miałam zgodę osoby której zasiadam więc w czym problem? ” Ano w tym, że kasując cudzą obronę za pomocą handlarza złomem i wykorzystując antymaterię na antyhandlarza, wydawałaś cudze pieniądze Jak myślisz, dlaczego zostało to zakazane? Quote from ciap: “Na serwerach jest w miarę równowaga. Tyle samo procentowo osób gra eko i flotowo. Tyle samo jest zysków z ataków czy handlu. ” Na u68 j…

• Ładowność sond

Quote from Akiko: “No i chyba widać wyraźnie do czego to wszystko zmierza. To jakieś skutki przedawkowania antymateri, wszystko chcą mieć odrazu. Farmienie w kilka minut, transport surki w kilka minut, teleport z surowcami Moze niektórzy powinni lepiej pomyśleć o zakończeniu kariery w ogame, skoro gierka się znudzila ” Gierka się nie znudziła, znudziło się czekanie i nicnierobienie. Świat wokół Was przyspiesza, spójrz choćby na szachy. Mało kto gra partie klasyczne, nikt tego nie chce oglądać. T…

• ciap

Quote from ciap: “Na pewno nie dla top. Nie jesteś moim znajomym żebym zdradzała Ci istotne elementy mojej gry. ” Twojej gry? Na cudzym koncie? Przyznaj się po prostu, że próbowałaś handlować sama ze sobą. Przetopiłaś w końcu obronę na deuter, wysłałaś transport. Dopiero gdy się spostrzegłaś, że może być z tego granda, zawróciłaś ten transport. Ty albo osoba, której przekazałaś konto. Łapczywość i gra nie według Zasad Gry, a według tego, co GO może zbanować, a czego nie może, kiedyś Cię zgubi. Q…

• Ranga i kolor na forum

buleon - - Forum - pytania i problemy

A podbiję A gdzie się moja ranga podziała?

• hu3Kl10.png Hiszpańska ankieta 0Uol1tQ.png Polska ankieta Macie jakieś inne? Ciekaw jestem czy brak opcji x1 dla floty dotyczy tylko Polski Super Moderator Ruda:zmniejszylam obrazki