Search Results

Search results 1-20 of 328.

• Quote from AmstelL: “Graty Smaczne. Recki Maniek. Recki ” Co za przypadek. Maniek buras dobrze mówi. Recki, recki Maj-lipiec banda [ciach] 70mld. Warriors 470mld. W sumie tak podobnie youtube.com/watch?v=V3hL0IEKbq4 A pociąg jedzie dalej. Dieslowi SZO i czekam na zyge Moderator Neferet:Obraza

• Nowe Zasady Push

gardze wami - - Poradniki i Narzędzia

Czy ja nazwałem Ciebie pusherem? Sama doszłaś do tego wniosku. Ja opisałem w dwóch zdaniach to co zrobiłaś ostatnio u siebie na Uni i nawet nie muszę na u68 grać aby stwierdzić, że duża większość Tych kont to multi Twoich znajomych. Jak jestem w błędzie podaj nicki graczy od których zaciągnęłaś pożyczki. Myślę, że PN ( @priesten ) szybko napisze kogo to są konta i wszystko będzie jasne czy to był provident i jednak ominełaś ZG czy stały handel minimalem. Piękna historia, a pewnie wyjdzie mini af…

• Nowe Zasady Push

Quote from ciap: “"Omijasz zasadę nie rozliczonego handlu w 72h" Handel zostaje rozliczony w 72h. ” Przeraźliwie błyskotliwa jak zawsze, dlatego własnie omijasz zasadę nie rozliczonego handlu. Odbiorca dostaje zapłatę minimalem z obietnicą równania do przelicznika standardowego. W logach masz zwykły handel minimalem. GO nie wie, że właśnie wziełaś pożyczke. Rozliczasz ją odsyłając wyrównanie. W logach widać, że wspierasz konto niżej (nie push). Omijasz ZG. Zresztą to bez znaczenia. Podsumowałem …

• Nowe Zasady Push

Quote from ciap: “Chodzi o to że jeżeli masz surowce z źródeł o których mówię w punkcie 1, 2 i 3 możesz jedynie sprzedać surowce po maksymalnym przeliczniku (w wyjaśnieniach dokładnie "maksymalnego przelicznika"). Większość graczy rozumie to jako przelicznik 3:2:1 jednak tutaj jest w to znaczeniu - najbardziej korzystnego dla słabszego gracza. Jeżeli gracz przetopi flotę i postanowi kupić deuter za 200kk metalu od osoby wyżej i użyje przelicznika 3:2:1 to dostanie 66,(6)kk deuteru. Jeżeli użyje …

• Nowe Zasady Push

Quote from buleon: “Na topieniu floty nie ma sensu niczego opierać, bo dojdziemy do sytuacji, w której konto mocniejsze zamiast stopić 40 kk floty, pochomikuje wszystko w badaniach i budynkach, zapcha ładowność i poczeka aż konto słabsze je prześcignie. ” Mentalność gracza, który chce szybko zarobić na złomowaniu w tak wyrafinowany sposób jest jedna. W jaki sposób taki placek jak ja zdobędzie 40 mld sury legalną drogą aby przeskoczyć konto pod push? Nie zdobędzie więc powstał finezyjny sposób zł…

• Nowe Zasady Push

Quote from buleon: “Najlepiej zakazać słania surowców w dół, uznać je za podobny push jak słanie surowców w górę statystyk lub też uzależnić legalność wysyłki od zgody GO wyrażonej w tickecie. ” Dokładnie. Chodzi mi o tą drugą propozycje. Niech team widzi przepływ surowców i sam oceni legalność ich pozyskania. Quote from buleon: “Konto mocniejsze staje się słabsze, żeby móc przejąć surowce w drodze legalnej ustawki. I można to rozwiązać w ten sam sposób, tylko że słanie surowców nie polegałoby w…

• Nowe Zasady Push

Quote from ciap: “ - Jeżeli 10 kont wysyła surowce na najsłabsza i to najsłabsze handluje z jakimś top to nie może robić tego na swoją niekorzyść, może takimi surowcami handlować dalej jednak przeliczniki min i max zależą z jakiego źródła mamy surowce Dozwolone przeliczniki określają źródło surowców: 1. max - przetapiasz flotę lub obronę - własne surowce więc wydaj je na siebie, jeżeli chcesz handlować zrób to po najbardziej opłacalnym przeliczniku dla siebie. Warte zauważenia jest tutaj że maks…

• Wiadomo można się zakręcić jak się z kilku kont zwozi sos do rdzawego dziurawca Szybkiego przetopu i pora na coś większego bo konto puchnie z dnia na dzień

• A gdzie dedykacją dla sojuszowej czarownicy? Najwyższe nanity mam na matce. Graty śrubki się zgadzają Swoją drogą ta odbudowa powoli zamienia się w stała rozbudowę

• Leżącego się podobno nie kopie, ale dobitka była wyjątkowo kusząca Obrońcy tak jak ostatnio Szo, tym razem niestety obyło się bez gratulacji.. Szkoda Dnia 23-06-2019 10:09:02 następujące floty spotkały się w walce: Agresor entro [WarriorS] ________________________________________________ Krążownik 50.000 _________________________________________ Obrońca gigic [SaS] ________________________________________________ Duży transporter 47.147 Lekki myśliwiec 100 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 1 Gwiaz…

• Hehehehe akcja konkret! Zła passa przełamana! Obrońcy odbudowy gsow. Ma zacięcie.

• I następny stejk, tym razem obrońca nie uciekł w 2 minutki jak ostatnio jakaś promocja na shellu dzisiaj była Dnia 20-06-2019 16:03:00 następujące floty spotkały się w walce: Agresor entro [WarriorS] ________________________________________________ Krążownik 80.000 _________________________________________ Obrońca Puszkin ________________________________________________ Duży transporter 117.715 Recykler 160 Gwiazda Śmierci 3 Wyrzutnia rakiet 5.731 Lekkie działo laserowe 1.030 Ciężkie działo lase…

• Żal by było nie wstawić takiego steka upieczonego nad tym jednym z grona szanownej administracji Obrońca ładnie pogratulował po starciu, gracz z klasą. Szybkiej odbudowy życze Dnia 20-06-2019 09:40:53 następujące floty spotkały się w walce: Agresor entro [WarriorS] ________________________________________________ Krążownik 80.000 _________________________________________ Obrońca gigic [SaS] ________________________________________________ Duży transporter 130.000 Lekki myśliwiec 100 Statek kolon…

• Dzisiaj promocja na shellu obyś sczezła szatański pomiocie

• Weekend rozpoczęty obrońcy odbudowy

• Kampił kampił i przekampił Graty to w sumie tych ST wczoraj podesłałem więcej niż jedno Coraz bliżej bańki pancy!

• Quote from Truck driver: “dyskusja o tym co mozna wykombinowac by nowo otwierane uni rosly na tyle szybko by mogly sie rownac ze starszymi uniwersami po fuzjach? ” To jest nasze pytanie. A to ich odpowiedź Quote from smoki: “Wybrane przez Was parametry to ” Niech gracze zadecydują. To decydują. Kwestia chwilowego impulsu kilku graczy. A później Uni zostaje łączone z Quantum. Bo jest tak nietypowe, że trudno połączyć to Uni przy fuzji z obecnie istniejącymi exodusami. Ten temat powinien się nazyw…

• Czy jest jakiś konkretny powód dla którego chcecie otworzyć następne uni z pz mniejsznym niż późniejszy exodus dla nowego Uni?

• Quote from kamykmocy: “@gardze wami jest jeszcze dorado, które po zmianie parametrów posiada x7x2 oraz 70% PZ. Wszystkich ubolewających nad poziomem PZ na yildun zapraszamy do nas Tak z innej beczki to jak tam wygląda top10 flot na Yildunie - czeka nas pewniej prędzej czy później fuzja, więc warto wiedzieć czy musimy się bąć Czekam na uni bez ACS! ” Tak @kamykmocy przekręciłem Dorado z Wezn (x3). Na Yildunie prym wiodą B-Sy. Rolnik (211mln), a top 10 (Głowa) zaledwie 69mln. Jeśli do fuzji miałob…

• Quote from turysta: “mysle, ze jest aktywnych troche wiecej (400-500), ale mniejsza o przypuszczenia. fenrir ma w ciagu dnia okolo 150 osob online, a w nocy spada do 40-50 i jest to uni majace pol roku ” Fenrir jest jednym z nowszych Uni x2 i jest dosyć wyjątkowy jeśli chodzi o frekwencję. Nie zmienia to postaci rzeczy, że ta dyskusja zaczyna być czerstwa. Zaczeli otwierać nowe universa z różnymi prędkościami. Każdy coś dla siebie znajdzie. Problem polega raczej na tym, że obecny program zatrzym…