Search Results

Search results 1-20 of 135.

• Quote from Winter: “czyli póki wojna była do wygrania to cie interesowała jak trafiliśmy grube rw to przestała ? Dużo to o tobie mówi chociaż ludzie i tak mają o tobie zdanie wyrobione @wakat zamknij tą błazenadę P ” No widzisz Twoje zdanie akurat najmniej mnie interesuje, wystarczy że wiem jakim fałszywym i zakłamanym człowiekiem jesteś. Dla mnie wojna była potrzebna z kilku powodów: - obawa o basha - zasianie fermentu w sojuszu, co mi się udało znakomicie ( po wklejać co tam pisaliście na disc…

• Tak olałem temat. ikt nie podjął walki , no prócz Bmw w końcówce, w sumie miał sporo szczęścia ( a może ja zlamiłem ) bo % miał być z niego a nie ze mnie No też myślałem o logowaniu dzisiaj na nowym uni

• Twoje szczęście bo sąsiad uciekł z pod topora w 8 gali.

• Przyznam szczerze już bez żadnej złośliwości, że poleciałem tak po prostu,coś mnie pokusiło. John doszły mnie słuchy że odchodzisz z zibala....

• Witam. Tak jak ostatnio spontan, podobno idealny moment przekazania konta. No cóż ma się to wyczucie czasu Zalogował mi się inny Winter , ale co tam. Pozdrowienia dla floty imperialnej , nadal się ze mnie śmiejcie Ja się dopiero rozkręcam Dnia 27-06-2018 21:08:45 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Queen [Summer] ________________________________________________ Krążownik 40.000 _________________________________________ Obrońca John Snow [Winter] ______________________________________…

• Brawo Tak to jest jak konto trafia w ręce noobka

• Wiele pisania nie będzie, po prostu Fs nie odebrany, do farmianie sondami, spontan, ciut anty po obu stronach wydane No i .... ten właściwy Winter trafiony, normalnie bajka Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Obrońcy Szo, ma z czego. Dnia 21-06-2018 09:51:03 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Queen [Summer] ________________________________________________ Krążownik 20.000 _________________________________________ Obrońca John Snow [Winter] _____________________________________________…

• Quote from President Midas: “masz jednak zryty beret! ” Koleś może i z Terrorem nie przepadamy za sobą, ale to jest normalny farming. Józef wstawi takich z 60 i pewno Ja, Wandal,edol i kilka innych osób z topki podobnie. Lepiej farmić niż się pushować !!! Jak ja minimum ze 100kk na dzień nie zwiozę to uważam dzień stracony

• Kurde mój cel Gratuluje, bo mimo że miałem tego Pana w rekach, to nie jest to łatwy przeciwnik.

• WITAM. MIAŁEM NIE ZAMIESZCZAĆ, JEDNAK JAK JUŻ KAŻDY ZAMIESZCZA SWOJE PUSHE , TO CO MAM BYĆ GORSZY VICE DZIĘKI ZA LOT, TO JUŻ NASZE KOLEJNE 7K%, TAMTO NIE ZAMIESZCZONE, ALE CO TAM.MAŁA LEGENDA. CEL NAMIERZYŁ OCZYWIŚCIE VICE , MIELIŚMY LECIEĆ DZIEŃ WCZEŚNIEJ , ALE ZANIM ZEBRALIŚMY SIĘ DO LOTU....OBROŃCA SIĘ ZALOGOWAŁ NA DRUGI DZIEŃ ZMIENILIŚMY TAKTYKĘ, TU MUSZĘ POCHWALIĆ MOJEGO KOMPANA ZA SZYBKIE I SPRAWNE PODEJMOWANIE DECYZJI. PONIÓSŁ SPORE KOSZTA W DEUTERZE, ALE MYŚLĘ ŻE SIĘ OPŁACIŁO.OBROŃCA ZAL…

• Dzielone jest według wartości floty, w sumie jest to podział zgodny z zasadami. Jednak jest coś takiego jak zachowanie zaproszonego wobec zapraszającego. no wypadało coś więcej odpalić. Bo gdyby nie zaproszenie to zysku nie byłoby wcale..... Ezio.....liczy się że winterzy są bezpieczni no chyba że konto sprzedają

• Quote from L e t h: “Quote from Ezio: “To uni jest naprawde tragiczne a ludzie tu są ślepi, płytcy i puści. Najpierw koleś wypiera się że nie jest graczem bardziej znanym jako Riddickber, a jest i trzeba być idiotą żeby tego nie wiedzieć, a teraz skupuje konta tak samo jak to robił poprzednio i jeszcze się tym szczyci na forum. Zadam wam ludzie pytanie, ile razy dostaliście skany od tego osobnika? jak on może cokolwiek zezłomować, tym bardziej 60k% jak on w ogóle nie skanuje. Ślepy traf? Czyżby …

• Najlepsze że za specjalistę od Allegro uważał cię zawsze Twój szefuńcio Teraz pewnie już mu to nie przeszkadza Terror.... 3 minuty mi brakły do tego metalu No i logowanie było

• Quote from Starrk: “Póki co średnio 130% na RW, prawie jak aktywista na S&D Kiedy zaktualizujesz wynik? +-1800% SUMMER vs 652% WINTER ” Dzięki za aktualizację Poważnie dziękuje. Coś nowego. Po pierwszych starciach z koanni pisałem mu że do końca wojny nie będę do niego latał. Miałem zamiar dotrzymać danego słowa, jednak .... no właśnie jednak. Regularne skany wykazały że przeciwnik nic sobie nie robi z pojecia jakim jest Fs. Sami ocenicie czy leciałem po drobne, nie ważne dt, satki , obrona, lic…

• Fajnie że się angażujesz Zwróć uwagę że % ustalony jest na 5%, a ja staram się na coś takiego nie latać. % ustaliłem taki by chłopaki chociaż na satki sobie do mnie polatali Twoje zdanie o mnie jest na pewno trafne , jednak całkowicie nie robi na mnie wrażenia. Po prostu ot, ktoś wymyślił zasady, ktoś się do nich stosuje. Dysproporcji między mną a Winter nie ma jakiejś strasznej, dodatkowo każdy z nich ma okazję mnie odwiedzić ze względu na rozstaw moich planet No i jeszcze jedno, sami sobie pod…

• Tutaj specjalna dedykacja dla Snow'a za wnikliwe przypytywanie na kanale rekrutacja, za przyjęcie farmy która nie wie co to Fs, lubi bunkrowanie i co najważniejsze jest blisko mnie. Dnia 03-06-2018 07:08:36 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Queen [Summer] ________________________________________________ Pancernik 3.000 _________________________________________ Obrońca EkoBento [Winter] ________________________________________________ Mały transporter 450 Duży transporter 500 Lekki …

• Quote from Starrk: “Quote from zaki5: “Wypowiedzenie wojny na 1 osoba ” Przypatrz się, kto komu wojnę wypowiada. Nie 10 na 1, a 1 na 10. Ale co do jednego masz rację, "ale żal" ” Leszczem to co najwyżej jesteś TY Jak już umiesz liczyć, to licz dalej, WINTERY nawet na sondy żałują No więc podsumowanie dzisiejszej nocy : Od razu mówię, RAPORTY ZBIÓRKI SĄ W RAPORTACH WOJENNYCH, OSOBNO NAPRAWDĘ MI SIĘ TEGO NIE CHCĘ WKLEJAĆ. CO POWIEM, TURBO RECKI TO FAJNA ZABAWKA . PIERWSZY NIECH BĘDZIE YANUSH CZY J…

• Quote from infa: “"...Ty byłeś ze mnie dumny że ten złom zakisiłem wink.png" W koncu oficjalnie sie przyznales ” Komu trzeba się przyznałem Ba nawet w BOSS wiedzieli Leth gwarantuje ci że RW będzie więcej, dużo więcej Zajęty tylko byłem, bo jak na złość zrobiłem 10,5k % na przypadkowych celach Dziś jednak była " biała noc "....

• Quote from loog: “bo nie potrafisz nawet synchro zrobić prosty przykład na tych 7 GS które zazłomowałeś ” No widzisz gdybyś tak chwilę pomyślał to wiedziałbyś że synchro zależy od możliwości łącza internetowego z jakiego korzystasz. No i nie ucz ojca dzieci robić... .... po pierwsze jak lecimy złomować to pilnujemy floty .... po drugie jak już nie możemy przypilnować floty to lecimy z pewnymi ludźmi Dodam że BMW wiedział że obrońca jest i ucieknie, ale że ma pełne gacie to bał się kontry ...wiel…

• Jakie to życie jest przewrotne Pierwszy kupujący na tym uni, co uchodził za gracza kupującego by zezłomować, w końcu kupił konto którym złomuje Ha i to nie byle jakie konto Znacie Ucho Prezesa ? Tam jest taki Adrian Istne szaleństwo. Pomijając wszystko, fajny spontan. Graty zysku . Wandal Tobie szybkiej odbudowy