Search Results

Search results 1-20 of 320.

• Quote from Lona P.: “wspanialy RW na zakonczenie dnia, przyjemnie sie czytalo mimo ze kobra zachowal sie chamsko i zajebal zlom, mogl tylko swoj nakrasc ale nie... pazerny, pewnie z Radomia. Mam szczera nadzieje ze sie nieodbuduje i zakonczy kariere, w koncu rodzina najwazniejsz chlopie! Gaznikowi nalezny szacunek i laczenie w bulu i nadzeji z powodu poniesionych strat i niesportowego zachowania oponenta. SZO, LCD, CRT, DVD. Abstrahujac od main topicu - defjut* pokazal klase poraz kolejny. To pr…

• Co wy z tym anty na dobrą sprawę mogłem w ogóle jej nie użyć: a) nanity lvl5 pod moonem b) garść boosterow przygotowana na tego typu akcje (dobrze się wcześniej zabezpieczyć) Tu bardziej uratowało mnie anulowanie 28lvl kopalni kryształu która właśnie miałem zapiętą. Poszło jak burza gdyby nie to było by gorzej. Wbrew pozorom anty dużo nie poszło. Tyle co na handlarza co by dex szybko przeklikac chociaż wróć... antyrecek jakoś faktycznie brzmi lepiej A tak na serio to najbardziej w tym starciu sz…

• Gratuluję Szefie cieszę się że to akurat ty mi spusciles kubeł zimnej wody na głowę! Szacuneczek się należy. To jest gra to są prawdziwe emocje a nie jakieś puszowanie się po kątach SzO dla mnie i dla Ciebie bawimy się dalej, starty są niewielkie szybko odrobimy to nie ulega wątpliwości chociaż moja żona aż krzyknęła że szczęścia i mojej odbudowy by nie chciała :p pozdro

• Nie wkurzaj mnie bo aż mi gula skacze znów muszę podkreślić notatnik bo tłuczesz wszystko co jest w zasięgu gratsy. Może jakiś urlop?

• Pffff... Dajże już spokój z tymi top1 bo nuda jak siemasz Zajmij się jakimiś kopalniami albo budową depozytów a nie tylko flota i flota Noooo i zostaw coś innym Zysk masz marny ale dobre i to wiec gratsy

• Elegancko Mordo Ryjku W końcu coś godnego uwagi a nie marmeliada życzę jeszcze większych kąsków

• Takie tam. Gdyby Zgonik lamka nie popsuł mi zabawy i nie skontrował recków to bilans oscylował by w granicach 100kfali. A tak to na pocieszenie jest ta lepsza połówka bo z deu Z pozdrowieniami dla znajomych i sojuszników. Dla Zgona szacuneczek i graty czujności Poniższe starcie uwględnia już straty w postaci zawiniętego złomu. [url]https://www.youtube.com/watch?v=VV1XWJN3nJo[/url] #15 Kobra [Whisky] vs. Lord Beerus [uos] ~ 422.6% Dnia 19-07-2019 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: …

• Jako wieloletni smakosz Whisky wstawiam poniższe ST z dedykacją i na przywitanie n nowym sojem Lot podwyższonego ryzyka zaraz pod nosem Gadzilli. Do tego daleki bo ponad 100US. Nie dość że siadło to udało się wyzbierać co do śrubki Z pozdrowieniami również dla znajomych [url]https://www.youtube.com/watch?v=w2Ov5jzm3j8[/url] #14 Kobra [Whisky] vs. Brzozazlasu [P-F] ~ 473.23% + BONUS Dnia 18-07-2019 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kobra [Whisky] __________________________…

• Elegancko Wariaciku Mordeczko! Gratsy i nie zwalniaj tempa

• Dzięki za pozdrówki Ziomal. Gratsy! Top, grab, puchnij i tak w kółko

• No i obrońca ma finał w ustach... Nieprzyjemnie? Gratsy kierowniku słodziutki. Oby więcej i większych finałów. Pozdro

• Gratsy. Stratę odbijesz na faremkach liczy się fun i odzew z twojej strony na zaczepke

• Elegancko. Top grab puchnij! Graty!

• Hahaha Facet - jesteś mistrzem w temacie literackim Znałem kiedyś jednego grafomana który mógłby się równać tobie Z niecierpliwością czekam na więcej Oczywiście graty starcia!

• Clash in your style Congrat TOP1 Solo & nice profit

• @LordOfLights Czego ci z całego serca życzę! I dziękuję! Ja się zawsze że wszystkiego cieszę gram w ogame od 7 lat i nie zabardzo wiem o czym ty mówisz "stare zasady gry". Chyba się czego naogladales albo ktoś ci coś opowiedział Ty sądzisz oczywiście że obrona na moonie załatwia wszystko. Ok. Ja ci powiem ze dla mnie bez różnicy czy ktoś ją ma czy nie. Zrakietowanie przykładowo twojej obrony na moonie to 4minuty i jakieś 5kk surki (niewiele) i technicznie zero problemu. Nie wiem też co miałeś na…

• Drugie nasze spotkanie w niedługim czasie Po raz kolejny życzę SzO! Z pozdrowieniami dla znajomych i sojuszu [url]https://www.youtube.com/watch?v=7LUm-E4GPU8[/url] #13 Kobra [N-A] vs. LordOfLights [WZILU] ~ 313.4% Dnia 06-07-2019 23:57:37 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kobra [N-A] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 13.359 Krążownik 2.370 Okręt wojenny 502 _________________________________________ Obrońca LordOfLights [WZILU] _______________________…

• Piękny strzał. Zysk na bogato gratsy. Obrońcy SzO!

• Stary ale jakże skuteczny numer graty Panowie! Ładnie siadło, problemy techniczne i szczegóły nie są tu istotne. Rutynowo "ciupiąc" z telefonu można na niektóre szczegóły nie zwrócić uwagi i koncertowo dać ciała. Tyle prób wlotu na Smigola że można by przypuszczać że polowanie było na kogo innego trzeba zachować czujność by nie dać się rutynie i niepotrzebnie nie rozbić :p Atakierowi SzO! Puszki robią robotę to chociaż połowa na pocieszenie wróciła.

• Bunkier na moonie nie pomaga Z pozdrowieniami dla znajomych i sojuszników youtu.be/OQ4oaLUilBc #12 Kobra [N-A] vs. LordOfLights [WZILU] ~ 328.32% Dnia 04-07-2019 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kobra [N-A] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 12.416 Krążownik 2.516 Okręt wojenny 515 _________________________________________ Obrońca LordOfLights [WZILU] ________________________________________________ Mały transporter 698 Duży transporter 94 L…