Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Brzydkie więc nie gratuluję. :x

• Ranga i kolor na forum

ciap - - Forum - pytania i problemy

Quote from buleon: “A podbiję A gdzie się moja ranga podziała? ” Masz ujemne punkty więc ranga znikła. board.pl.ogame.gameforge.com/index.php/User/287005-buleon/ −54 Punkty

• ciap

ciap - - Członkowie Teamu

Quote from buleon: “Mam na ten temat inne zdanie, z doświadczenia, bo widziałem, co się stało z kontem, gdy na nie wszedłem po Twoim zasiadaniu. ” Cóż. Masz prawo mieć inne zdanie. I patrząc na temat "Ładowności sond" raczej nic Cie nie przekona. Quote from buleon: “Jakieś dowody na potwierdzenie tezy? ” Widzę jak wydawane są punkty. Po zmianie speed był chwilowy pik przy obronie kosztem eko i floty, choć głownie eko. Potem mniej więcej trzyma się na podobnym poziomie.

• Ładowność sond

ciap - - Porozmawiajmy o OGame

Quote from buleon: “Napisałem mniej więcej tak: gracz po złomie może odbudować flotę wojskową w ciągu dnia. Będzie ona silna na tyle, że zniszczy dowolną flotę transportową. ” A nie jest przypadkiem tak że używając DOKa będzie już w stanie zniszczyć dowolną flotę transportową? Na pewno DOK da więcej niż 1 dniowe farmienie sondami. Pozdrawiam ;x

• Ładowność sond

Quote from buleon: “Bo Ty możesz grać na uniwersum z ładownością sond nie wykorzystując sond, ja nie mogę wykorzystywać ładowności sond na uniwersum, w którym tej opcji nie ma. Graj tak jak chcesz, ale pozwól innym grać tak, jak chcą. ” Po co? Ja przyznałeś sam... Quote from buleon: “Najśmieszniejsze jest to, że buduję wyłącznie obronę ” ...budujesz tylko obronę.

• ciap

Quote from buleon: “wykorzystując antymaterię na antyhandlarza, wydawałaś cudze pieniądze ” Nigdy nie wydawałam cudzej antymaterii na koncie. Dlatego np. czekałam aż grawitony zbudują się same zamiast wydać anty. Quote from buleon: “Twierdzisz, że około 450-470 osób gra na Twoim uni flotą? ” Nigdzie nie twierdze że połowa osób na moim serwerze gra flota. Piszesz że gdy grał T1 to były inne czasy. Tłumaczę Ci że procentowo tyle samo osób gra eko i flota w czasach gdy grał T1 i w obecnych.

• ciap

Bardzo często handluję sama ze sobą jak zasiadam konta. Jeżeli regulamin tego nie zabraniał i miałam zgodę osoby której zasiadam więc w czym problem? Czasem robię komuś grawitony na zasiadaniu (bo mam tyle czasu żeby przypilnować), czasem buduję tera z własnego wysłanego deuteru bez żadnej zapłaty (tak lecę po kosztach jak widzę zapchane planety). A czasem dostaje kod zasiadania i nic na koncie nie robię - mam tylko ocenić jak ktoś gra i rozbudowuje konto. Quote from buleon: “Nie jestem w stanie…

• Ranga i kolor na forum

ciap - - Forum - pytania i problemy

@justvroum Ranga "Gram dla WOŚP" którą masz była nadawana osobą które oddały konto na licytację - tekst, bez koloru. Rangę która ma Piranoss było można wylicytować na aukcji. Nie było to za oddawanie konta a kupienie specjalnego koloru. @Ingolf Nie trzeba pisać ticketa. Wyjaśniłam wszystko w temacie.

• Ładowność sond

Quote from buleon: “A mieliście na u68 jakąkolwiek ankietę z ładownością, która przepadła w wyniku głosowania? ” Grasz na każdym uni i nie pamiętasz? Nie było.

• Ładowność sond

Quote from buleon: “Quote from Starrk: “@ciap bo przydałaby się ankieta dla starych uniwersów: dokładnie tak jak to miało miejsce z zakrzywieniem. Zdecyduje wola ludu i debata się zakończy ” Quote from Mirmir: “twoja wypowiedź:Zawsze jest tak, że piszą osoby, którym coś przeszkadza. Liczą się ankiety i to, czego naprawdę chcą gracze. i co mam Ci powtarzać parę postów wyżej w których pisałem ,że były ankiety i pomysł przepadł ” @Starrk możesz odnieść się do postu Mirmira? To w końcu te ankiety by…

• Ładowność sond

Quote from Truck driver: “Quote from buleon: “Tylko Ty pisałeś o znajomych w Teamie, ja o multikontach i o pushu, z istnienia którego zdaję sobie sprawę. ” Bez znajomosci w teamie ciezko grac na multi i "na legalu" pushowac sie. Dobrze obaj o tym wiemy wiec przestan sie usprawiedliwiac jak malolat. ” Ty masz takie znajomości w team że jeżeli byłoby jak piszesz to dawno byś miał kasację w grze "bo tak". @Ruda idzie z tych postów zrobić temat osobny do "Ładowność sond"? :x Więcej przeciwnych głosó…

• ciap

Quote from buleon: “Nie pisałem, że było to niedozwolone. Pisałem, że zniszczyłaś obronę na koncie, które zasiadałaś. Jaki był tego cel? ” Na pewno nie dla top. Nie jesteś moim znajomym żebym zdradzała Ci istotne elementy mojej gry. Quote from buleon: “Z górnikiem wygra. Z handlowcem nie wygra. Przykładem jesteś Ty sama i flociarze u68. ” Gdy t1 grał również handlowałam i na porównywalną skalę jak teraz jednak nie miałam szans z T1.

• ciap

Quote from buleon: “Handlowałaś sama ze sobą deuterem po 1:1, używając do tego konta, które zasiadałaś i niszczyłaś obronę na zasiadanym koncie, topiąc ją na deuter. Z jakiego powodu? ” Nigdy na zasiadaniu nie robiłam niczego co jest niedozwolone. Dziwnie wygląda jak koleś który przyznaje się do prowadzenia 18 kont na wszystkich serwerach żeby kupować deuter na głównym koncie wypomina coś komuś innemu. Patrz na swoją grę. Quote from buleon: “Tam, a także do Gladiatusa i BattleKnighta, dalej mi s…

• ciap

Quote from buleon: “Ciap pisze, bo się boi o swoją przewagę z u68 ” Tak się składa że od 209 roku w sojuszu prowadzony jest temat "Nasze cele w ogame". Mój pierwszy post w temacie zaczynał się od: Quote: “Mi został chyba tylko jeden cel w grze (taki ogamowy): być w top100 górników ogame.pl (choć wiadomo nie każdy się wpisuje..) To co już zrobiłam: + fajne sojusze + być na zlocie + top1500 - ba musiałam mieć 100k punktów + grawitony + 9 moonów + top69 + top1 ataków rakietowych + ST - ACS na Solo …

• Ładowność sond

Quote from buleon: “i to bez tracenia całego dnia. ” Moim zdaniem właśnie wtedy traci się go więcej.

• Ładowność sond

@justvroum Mnie zastanawia czy opcja ta promuje aktywność czy nolifenie. Bardziej skłaniam sie ku temu drugiemu. Czy to źle czy dobrze to już każdy sam musi sobie odpowiedzieć.

• Ładowność sond

Quote from buleon: “Na 5 swoich uniach mam, na 14 swoich uniach nie mam ” Nie lepiej skupić się na 1-2 uni? Quote from buleon: “Wystarczy uderzyć w stół i nożyce się odzywają ” Czyli nie mogę już wyrazić swojej opinii? Pewnie pod względem aktywności mogłabym sobie pozwolić na niezłe farmienie a jednak jestem przeciwna takiej zmianie. Nie powiem gdy ogłosili wprowadzenie ładowności to pomysł mi się spodobał jednak było to mało przemyślane. Dbam o zdrowie psychiczne osób które atakowałby 14h na do…

• Ładowność sond

@buleon Na swoim uni chyba masz ładowność więc farm a nie uszczęśliwiaj innych

• Próbowałeś się ponownie zalogować? Lub zmienić przeglądarkę?

• Quote from kaper1: “Na pewno, dla tego, kto wylicza, bo liczy się czas zebrania i prędkość powrotu a nie dolotu do pz. Skracanie ostatniej fazy czasu dolotu do pzta nie wpływa na prędkość powrotu floty wynikającą z poziomu napędów. Odległość startową znasz przecież. ” Manipulując czas dolotu skąd agresor wyliczający recki ma mieć pewność na jaki % lecą? Znaczy nigdy nie może mieć tej pewności ale dochodzi kolejna zmienna która ma wpływ. Takie przyspieszanie nie musi być używane tylko po to żeby …