Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Quote from kaper1: “Quote from Truck driver: “Mam tylko jedno pytanie. Czy Ty czlowieku potrafisz napisac krotkiego posta na temat zamiast takich monologow, ktore juz po samym scrollowaniu zniechecaja do czytania? Uwazam, ze jesli ma sie cos konstruktywnego do powiedzenia/napisania to wystarcza dwa, trzy zdania a nie od razu caly referat. ” Oczywiście, są pytania konstruktywne, które wymagają podania wielu przykładów w odpowiedzi na nie a są i takie, gdzie wystarczy jedno nawet zdanie - patrz wy…

• Quote from kaper1: “Quote from justvroum: “Po raz kolejny potwierdzasz, iż masz sie za niewiadomo kogo, a kazdy inny jest głupi, typowo stara ubecja. ” Ten zarzut akurat jest zupełnie nietrafiony, bo chociażby masz na to dowód w moim wcześniejszym poście i uwadze @Das140. Quote from justvroum: “Jeśli uwazasz, ze przy grubszej akcji nie wiedziałbym Skad lecą recki i na jaki procent to tylko dobitnie (kolejny raz wow) potwierdza ze tak naprawde nic nie wiesz o tej grze i tylko dlatego wpadłeś na t…

• @Starrk czy ja pisze co sadza o mnie inni? Moze porozmawiamy o tym w jaki sposob dorobiles sie tak mocnego eko na swoim koncie? Bo na pewno nie przez wyliczenia i kombinacje by jak najmniejszym kosztem miec najwieksze wydobycie dexu na 15 pozycjach w ukladach

• Przejmowanie planet

Truck driver - - Gra

Quote from Das140: “Co do multi, można dodać wymagane astro na 20 poziom i już trochę trudniej ” Astro na 20 lvl to zbyt nisko postawiona poprzeczka skoro na nowych speed uni turbo recki robi sie migiem

• Quote from Starrk: “@Truck driver te konta istnieją tak samo jak wszystkie podobne konta opozycji - zbierasz znajomych z innych uni i grają na Twoją korzyść. ” Buahahahaah przeciez ja jestem plotka uni Libra wg Twojego kumpla Juventusa wiec ktokolwiek musi grac na moja korzysc? Quote from Starrk: “O moich GSach wspominasz po raz kolejny, w jakim celu? Przecież o przetopie na GS też ci już pisałem - brak chęci i czasu. ” O to tez zasiegnalem jezyka i wysmiali Cie ponoc bo za duzo za konto krzycza…

• Przejmowanie planet

Truck driver - - Gra

Quote from buleon: “Fajne. Na Q i V się ucieszą ze statku, którym można robić fs-y w układzie ” O Boze haha oponujesz za ladownoscia sond a cieszysz sie z fs-ow w ukladzie? Mam nadzieje, ze zdajesz sobie sprawe z czym to sie wiaze na speed uni? Teraz te speed uni powstaja jak grzyby po deszczu. Wszystko ustawiane pod fuzje ze starszymi uni, aby tylko dogonic punktowo by byla opcja do laczenia.

• Przejmowanie planet

Truck driver - - Gra

Quote from Das140: “Każdy kto przeczyta ten temat od początku do końca ze zrozumieniem dostanie order forumowicza ” A co Ty moderator?

• Przejmowanie planet

Truck driver - - Gra

@Das140 specjalnie dla Ciebie nawet nie przeczytalem tematu i od razu pisze, ze nie mam zamiaru go czytac. Przez takich wlasnie forumowych trolli juz nie raz lapalem bana a dzis jestem wypity i zmeczony wiec bardzo latwo mnie wyprowadzic z rownowagi. Prowokuj dalej ale ja w to nie wchodze.

• @Starrk, co powiesz o koncie Gabi, Keira Metz i wielu innych z ktorych czerpiesz korzysci a mowiac pospiltym jezykiem pushujesz sie? Myslicie, ze gracze na uni Libra to debile i mozna robic walki jakie sie chce? Waliliscie mnie ze swojego lewego konta rakietami a kiedy spalilem dwa moony z 3 w jednym ukladzie to nagle to konto wbilo urlop i do dzis z tego urlopu nie schodzi. Chcesz powiedziec, ze konto top 1225 rakietuje od tak bez powodu konto top 44? Przestan sie osmieszac. To, ze przetopiles …

• Quote from ciap: “Ty masz takie znajomości w team że jeżeli byłoby jak piszesz to dawno byś miał kasację w grze "bo tak". ” O wlasnie. uderz w stol a nozyce sie odezwa. Gram czysto dlatego nie ma podstaw do mojego bana w grze. W handlu przeliczniki wysrodkowane, na priv kultura. Nie ma sie czego przyczepic w przeciwienstwie do Twojej akcji z termim

• Quote from buleon: “Jeśli masz znajomości w Teamie i się pushujesz, to nie krępuj się, napisz coś więcej ” Sa ludzie/gracze co twierdza, ze musze sie pushowac bo to nie jest normalne, ze mam przyrosty takie jakie mam. Ale ja nie mam z czego sie tlumaczyc. Ci co mnie znaja lub dopiero co poznali wiedza jaka jest prawda na moj temat. Mozna mnie wyczaic chocby po liscie buddy. Gram tyle na ile czas pozwala plus eko i dopalacze na kopalnie robia swoje. mmorpg-stat.eu/0_fiche_joueur.…r=119186.dat&uni…

• Quote from buleon: “Tylko Ty pisałeś o znajomych w Teamie, ja o multikontach i o pushu, z istnienia którego zdaję sobie sprawę. ” Bez znajomosci w teamie ciezko grac na multi i "na legalu" pushowac sie. Dobrze obaj o tym wiemy wiec przestan sie usprawiedliwiac jak malolat.

• Quote from buleon: “Tak. Będziesz miał komplet slotów minus 5. Masz znacznie większy rozrzut czasowy pomiędzy atakami, a krótszy o połowę czas lotu sondy sprawia, że skanowanie taką ilością slotów Ci się opłaca. U mnie różnice wynoszą ok. 2-3 minut pomiędzy atakami, więc czekam na wszystkie. ” Mimo tego 50kk udalo sie wyciagnac, troszeczke ucieklo i ktos zdazyl wpasc wczesniej przede mna ale to sie zdarza. Mialem skanowac dalej ale juz kilka piwek wypite i zwyczajnie sie nie chce. W soboty i tak…

• ciap

Truck driver - - Członkowie Teamu

Quote from buleon: “Ciap mnie sama zaprosiła do tematu, cytując mój post Poza tym Ty pisałeś o znajomościach, tworząc jakieś ciemne wizje i - standardowo - nie podając żadnych dowodów, żadnych argumentów. Chcesz, żebym się odniósł, to załóż sobie temat Truck driver na Librze ” Mam wystarczajaco duzo pseudo i psychofanow by jeszcze swoj temat w DiD Libry zakladac ja sie wole pobawic w grze a ciagne tego typu beznadziejne dyskusje by prowokowac Nie bede podawal dowodow i argumentow bo nie musza ws…

• ciap

Truck driver - - Członkowie Teamu

Quote from buleon: “Quote from ciap: “Nigdy jakoś specjalnie nie zależało mi na top. ” Handlowałaś sama ze sobą deuterem po 1:1, używając do tego konta, które zasiadałaś i niszczyłaś obronę na zasiadanym koncie, topiąc ją na deuter. Z jakiego powodu? Quote from ciap: “Każdy idzie do teamu i poświęca swój prywatny czas na obsługę gry. I to od niego zależy co zrobi z swoimi kuponami. Nikomu nic do tego. Jeżeli chce oddać, odda. Jeżeli chce wydać na grę, wyda. ” Nie mam pretensji, stwierdzam fakt. …

• Quote from buleon: “Quote from Truck driver: “Skoro on zadaje mi takie pytania jak cytuje ponizej to widac jakie ma pojecie o mechanice gry. Dlatego z koniem nie bede sie kopal ” Mam pojęcie na tyle, że wiem, że gdy lecą ataki, to nie mam możliwości skanowania, bo brakuje mi slotów. I dlatego skanowanie przed powrotem ataków, które opisujesz, jest czasem zmarnowanym. Przyjmijmy, że wraca Ci 20 slotów z fali farmingów, masz 4 sloty luźne. 10-15 minut przed powrotem ostatniego ataku ile slotów zdą…

• Quote from Rentek: “to samo mozna napisac o Tobie i jeden i drugi będzie do swojego przekonywać a prawda jest taka ze ssami sie da szybcije i wiecje wyfarmic w dzien zagraj od 0 na uni kotre ma ladownosc ss i zrob sobie 10-20k ss na starcie i zobaczysz jakie jest tego rezultat nawet na yiludynie zrob i wysle ci pakiet na zrobienie konta takiego z 20k ss i 8 planetami nie gram tam wiec moge poswiec swoja surke i wtedy ocen co to jest granie ssami. ” Skoro on zadaje mi takie pytania jak cytuje pon…

• @buleon nie cytuj mnie i nie pytaj o nic bo odbijesz sie od sciany jak ten przyslowiowy groch. Z Toba dyskusja nie ma najmniejszego sensu, jestes alfa i omega farmingu w ogame i nikt nie moze sie z Toba rownac

• Quote from zwierzak: “Godzina starczy na dobre wyfarmienie. ” Sondami to a i owszem, bez dwoch zdan. Ale samymi mt-kami w 1,5h udalo mi sie wyciagnac max 60-70kk w 22 slotach. Kiedy schodze ponizej 30kk w 22 slotach to odpuszczam i przeskakuje na innego moona jesli mam jeszcze w ogole czas i ochote. Zeby nie bylo, ze jestem goloslowny i bajki pisze. Wlasnie zeskanowalem 220 ukladow. Zaraz sie przekonam czy bylo warto imgur.com/tEhoRia

• Bo to czas trzeba miec by przysiasc i klikac. Tak samo jakby flota gral i zlomowal. Jak nie przysiadziesz i nie skanujesz jak nakrecony to nie zarobisz.