Search Results

Search results 1-20 of 113.

• Bardzo przyjemny sąsiad Ci się trafił, musze powiedzieć! Myślałem, że tradycja nakazuje, aby witać nowego sąsiada poczęstunkiem, tymczasem tu stało się na odwrót :). Top i czekam na więcej!

• Szo Andy, poza moimi sojusznikami nie ma chyba nikogo na tym uni kogo mi szkoda po złomie oprócz Ciebie. Taki porządny chłop, tylko z systematycznością problem! Ecc0 lamusie, podobno kopalnie nie latają...

• Oby takich więcej, zaczynaj latać więcej i flotę spawaj bo wiesz... Zawsze się trochę przyda gratki i do przodu!

• Quote from Jarun: “Powiedzcie mi proszę jaki jest sens ze starciem na 40k% wrzucać jakieś mocno przeciętne niecałe 3k% innego agresora... ” Powiedziałem że będę wrzucał swoje, Osama sie zapytał czy nie dorzucę jego. Wiesz, z tym wrzucającym to żartowałem - nie robię tego na etat i nie chce mi się wrzucać każdego raportu osobno i budować tronu dla agresora, bo równie dobrze mógłbym to robić za cały sojusz - po prostu wyświadczyłem mu przysługę, bo starcie równie dobrze mogło nie ujrzeć światła dz…

• Cześ, Drugi raz robię jako "wstawiający" w tym sojuszu, bo wszyscy leniwi są i sami nie umieją! Historia mojego starcia mało fascynująca, za to historia z Osamą jest taka: rano wszedłem sobie na discorda żeby zobaczyć jak kamyk narzeka, że nikt mu nie daje celu, europa farmi cudze skany, a Ecc0 chwali się, jaki to on nawrócony na eko i ile zainwestował w kopalnie. Tymczasem discord dominuje Osama z niewybrednymi inwektywami jak to "cholerne" * moony padły, natomiast on "zepsuł" * tego moonkilla …

• Prężny sojusz flota pl rekrutujący od top 900 poniósł dotkliwą stratę. A tak serio - wstawiam tylko po to żeby się pochwalić, że po miesiącach trudów i wkurzania sojuszników, po tym, gdy uni prawie całkowicie wymarło, z blisko dziesięcioosobowej drużyny naszych przeciwników zrobiło się ich trzech, a galaktyki zieją pustkami i generalnie bida z nędzą - w końcu zrobiłem turborecki . Jednak gra bez anty boli, i niewykluczone, że astro na 20 i 21 będę jednak skracał Pozdro NZD! Dnia 10-07-2019 23:32…

• No, pod naszą banderą to może Cię chociaż nauczymy więcej tych ST robić, w przeciwieństwie do poprzedników Jedyne czego nauczyłbyś się w VDC po przejściu looxa w stan spoczynku to uciekanie z sojuszu po wpadkach, albo latanie po cudzych PZtach i rżnięcie głupa że to nie Ty Gratuluję zysku i chrztu bojowego PS. Diakon zawsze rację ma.

• nie oferuję takich usług

• Jeden z niewielu lotów ostatnio, podczas gdy sojusznicy tną galaktyki aż miło. Zastój jest i pewnie jakiś czas będzie, mimo że z sesji wracam z tarczą ;). Starcie bez porywającej historii - skan 10 us dalej, lot i bum. Dzięki @europka za recki, już niedługo się usamodzielnię. Pozdro NZD. #eurocham Dnia 04-07-2019 23:39:32 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Limonoleum [NZD] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 400.000 Krążownik 40.000 Pancernik 1.000 _____…

• Cześ, Dziś starcia od sojusznika, który taki jest zapracowany że sam nie może wstawić. Kulisów nie znam, nie mam pojęcia jak jumek leciał do końca żeby się rozwalić... . Po tym starciu zlapała go frustracja i jak jest - każdy widzi. C-3PO po starciu usunął planety (z których notabene troszkę się nachapałem) i chyba będzie kończył grę. Jumkowi przemyślenia i powrotu. C-3PO powodzenia w realu. Osamie gratulacje. Pozdro NZD. #eurocham Quote from Osama: “1:1 jumek ” Dnia 01-07-2019 21:40:17 następuj…

• krisu naładowane, paliwka zatankowane... tak to można latać graty wlotu a Taurusowi mniej urlopu a bardziej uważnej gry

• Cześ, Tygrysek w obserwowanych już jakiś czas, dzisiaj zapalił samotnego muna dość daleko od moich terenów, no ale kto nie próbuje ten nie ma - z racji dużej surki musiałem zaprosić kogoś do podziału, bo sam MTkami bym nie obrócił. Jako że Europka jest super sojusznikiem i nie było go, gdy był potrzebny, należała mu się za to nagroda . Niestety obrońca wszedł z 30 sekund przed wlotem dofarmów i wrzucił cały metal (500kk) do stoczni chyba. Reszta ładnie wyfarmiona. Obrońca kulturalnie pogratulowa…

• Szkoda @andy501, mam nadzieję, że się odbudujesz. Mówiłem Ci że duże okna robisz - User dobry lotnik, dużo mu nie trzeba. Graty wlotu i przetopu, przyda się na następny raz, jeśli jeden z obrońców wykruszył się na stałe

• Witam graczy, Dawno nie mieliśmy żadnego sojuszowego lotu (zaznaczam: udanego ). Wczoraj wieczorem olszyn podpatrzył u Kotoro fajne gąski, sprawdziłem dzisiaj rano - nadal były. Bunkier sporawy, solo wychodziłem na mierny +, więc namówiłem na lot torino. Troszkę miotania się z deuterem, powrotem flot, ale w końcu wylecieliśmy. Gęsiobicie udane, zysk nie powala ale jest, milion statków do odrobienia też Dzięki @olszyn4 za zwrócenie uwagi na cel Dzięki @torino za lot! Pozdro NZD! #eurocham Dnia 28…

• Szybki skan lot i bum, ale znowu przy Atenie komplikacje - do reckow zabraklo minuty. Zebrał PREDATOR w układzie, który gdy życzyłem przetopu jak człowiek, rżnął pajaca że to nie on, chociaż żeby pozbierał to kto inny musiałby recki puścić równo z moją flotą ^^. (Dla jasności: gdyby recki były moje, to pół uni zdążyłoby zebrać. Ale nie były moje.) Oby mniej takich ludzi w tej grze. Zysk jest z dofarmu więc nie ma źle. Obrońcy szo. Dnia 26-06-2019 21:08:12 następujące floty spotkały się w walce: …

• Cześ, Schodząc z urlopu wczoraj miałem nadzieję na zwyczajową passę po zejściu, czyli z 4-5 fajnych starć na DTkach z surką xd. No i poskanowałem i poszedłem spać . Dziś też bez większego zapału przeglądałem galę - obrońca 18 minut w momencie skana, reszta cicho. Nie miałem zbyt dużych nadziei bo ogólnie uchodzi (przynajmniej u nas) za osobę, którą ciężko nawet dobrym skanem trafić, a co dopiero flotę podnieść. Zobaczyłem jednak miłą dla oka flotę. Szybkie liczenie i wołanie @Ecc0 o pomoc w zbie…

• Widzisz, a my głupi chcieliśmy Cię odbudowywać... Jak widać sam sobie dobrze poradzisz Gratki i zostaw coś biednemu sojusznikowi

• @andy501 toż daję wszędzie gdzie się wpiszesz

• @jumek__ fart? ja to bym się chętnie zamienił, przecież takich DT z surą to muszę złapać z 10 żeby zrobić takie jedno jak Wy czy kamyk xd no i szybkie recki - zazdro

• Miło ze strony obrońcy, że dał agresorowi czas na przelot sprzętu na tę lotkę i na lot w us ^^. Takich to zawsze miło złomować. Quote from jumek__: “GUESS WHO IS BACK?! ” *fanfary*????