Search Results

Search results 1-20 of 124.

• Dobry wieczór Wszystkim, plan @NewUser, wykonanie NZD i mamy takie oto ładne RW z przyjemnym zyskiem do podziału na trzech, lecz z tego co wiem @NewUser dostał swoją sztabkę za zaplanowanie całej akcji. Chyba wpisowe do NZD, jeszcze dwa takie i pakujesz @jumek__ razem z nami do wora przy następnej okazji. Pozdro NZD! PS. I @jumek__ za te ładne RW z dzisiaj, głowa do góry, kto nie lata ten nie wtapia Dnia 01-07-2019 04:55:10 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kamyk [NZD] ____________…

• no to teraz zgadujmy kto wrócił co za sierotka nie umie się spompować bez bana hahahaha

• Elo Gizmo! Piorun Na bicie Cebas To jest Warszawa Rap ze stolicy Cały czas #sztywniutko A jaaaak Od braci dla braci; Od dobrych dla dobrych Policyjnej Zawsze do mordy.

• Quote from NewUser: “Quote from Jesiou: “Puchnie nam jak @ P Y S I U w szczytowej formie ” a Ty co zazdrościsz nielocie? surowce zrabowałem legalnie w tym starciu i każdym innym, masz wątpliwości? pisz ticketa Quote from Jesiou: “Po co ta farsa zatem grzecznie pytam ? ” a no właśnie po to żebyś się pytał ” Mam ciekawsze rzeczy do robienia przy temperaturze 20+ niż palenie 20h na dobę planet w galaktyce w przeglądarce Ale cieszę się, że chociaż Ty jeden się dobrze bawisz Jeszcze raz szo

• Quote from MrTed: “Pstryk w Nochala ” Rano pstryk w grubego Thora z finału Avengers Graty Kamyk, top i rośnij w siłę

• Quote from MrTed: “Skubaniec ten Nowy Uzytkownik... ” Puchnie nam jak @ P Y S I U w szczytowej formie Ciekawe kto to jest, cicho, przecież już i tak wiemy Po co ta farsa zatem grzecznie pytam ? THOR SzO, lekcja na całe życie.

• Czołem Himalaje ! Dnia 07-06-2019 17:52:37 następujące floty spotkały się w walce: Agresor kamyk_oddam [Winter] ________________________________________________ Okręt wojenny 640 _________________________________________ Obrońca SNikeRS [P-F] ________________________________________________ Duży transporter 84 Lekki myśliwiec 299 Ciężki myśliwiec 1 Krążownik 113 Okręt wojenny 121 Recykler 69 Sonda szpiegowska 4 Satelita słoneczny 13 Pancernik 7 Wyrzutnia rakiet 247 Lekkie działo laserowe 127 Cię…

• Buchu ciole Trudno, idź na urlop i nie wracaj już do tego świństwa, pogoda coraz fajniejsza na zewnątrz, szkoda marnować czasu na ten szajs Tobie królik przetopu, i abyś całego lata nie spędził przy cyferkach

• Quote from Dyson85: “Oczywiście że idzie wyklikać kogoś, kto leci na stacje i zawróci. Trzeba być jedynie wytrwałym BAAAAAAARDZO, mieć duuuuużo dexu i odrobinke szczęścia. Ile zajmuje podniesienie floty na dobrym kompie z dobrym łączem? .... 3 sekundy przy wsparciu anitigame itp ? O tyle można się pomylić Także, pozdrowionka p4k i klikaj eko Ja ledwo zacząłem na tym UNI i już skończyłem Pozdrooo ” Wystarczy sekunda, kamyk dobrze o tym wie aaa edit, to była planeta Dobra kamyk, starczy tych himal…

• 23-05-2019 22:36:45 Piesiou [Rohan] 1466.54% Dnia 23-05-2019 22:36:45 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Piesiou [NZD] ________________________________________________ Krążownik 15.000 _________________________________________ Obrońca Kimono ________________________________________________ Duży transporter 17.455 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 1 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Piesiou [NZD] ________________________________________________ Krążownik 15…

• Ładne wejście w złom 70% Gratki, Osamie SzO !

• 16.05.2019 18:29:20 Piesiou [Rohan] 372.94% Dnia 16-05-2019 18:29:20 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Piesiou [NZD] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 411.148 Okręt wojenny 6.000 Pancernik 29.916 _________________________________________ Obrońca Pablo Pablo ________________________________________________ Duży transporter 110 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 182 Satelita słoneczny 8.225 Wyrzutnia rakiet 39.044 Lekkie działo laserowe 148 Ciężkie działo …

• Szkoda Forty, ale eko mocne to szybko po urlopie wrócisz na właściwe tory Gratki Osama, atak z urlopu to takie 5/10

• 13-05-2019 17:36:21 Piesiou [Rohan] 112.82% Dnia 13-05-2019 17:36:21 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Piesiou [NZD] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 389.439 Pancernik 16.000 _________________________________________ Obrońca Latimer ________________________________________________ Satelita słoneczny 1.000 Wyrzutnia rakiet 26.756 Lekkie działo laserowe 10.517 Ciężkie działo laserowe 1.721 Działo Gaussa 874 Działo jonowe 455 Wyrzutnia plazmy 468 Mała p…

• 13-05-2019 07:12:46 Piesiou [Rohan] 521.21% Dnia 13-05-2019 07:12:46 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Piesiou [NZD] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 399.953 Pancernik 30.000 _________________________________________ Obrońca Beerman [Sun] ________________________________________________ Duży transporter 650 Okręt wojenny 270 Bombowiec 199 Satelita słoneczny 320 Gwiazda Śmierci 2 Wyrzutnia rakiet 32.089 Lekkie działo laserowe 24.987 Ciężkie działo las…

• Ekipa nam się w opozycji zaczyna kurczyć Bardzo ładnie wszystko wyszło, każda drużyna spawała się od rana na potęgę, cytując klasyka @Lubie Pietruszke jedziemy kamyk jedziemy, no i wywieźliśmy Wam kolegę na taczce nie będę się odnosił do reszty wpisów, ale Jarczyk z Piesio jest zadowolony

• Piesiou Nie znasz dnia [NZD] 128504 Flota Lekki myśliwiec: 66239 Ciężki myśliwiec: 12 Krążownik: 26304 Okręt wojenny: 5932 Bombowiec: 0 Niszczyciel: 100 Gwiazda Śmierci: 10 Pancernik: 29907 chce być z jumkiem (lubię wygrywać :D) ps. edit: Osama nr1 chodzi bOOSo

• Quote from Ruda: “Została aktywowana blokada ataków do godziny 22. ” Rozumiem, że jak będzie za późno, to backup nie będzie problemem ?

• Zmiana konfiguracji uniwersum

Jesiou - - DiD Dorado

Bardzo dobra ankieta + sukces gwarantowany na większe pole zniszczeń. 30%, 50% 60% to już przeszłość.

• Gratulacje dla sojuszników wlecenia w TOP2. Ładnie sobie wskoczyłem oczko wyżej, choć pewnie kolega zostanie szybko przez sojuszników odbudowany, dok+zbiórka da radę. Ale pstryczek w nos wymierzony centralnie, Vela się odkuł trochę więc wszystko w tym starciu jest jak należy Pozdro chłopaki z TTG również za organizację, topcie i rośnijcie w siłę, gdyż jeszcze daleka droga przed Wami