Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Próbowałeś się ponownie zalogować? Lub zmienić przeglądarkę?

• Quote from kaper1: “Na pewno, dla tego, kto wylicza, bo liczy się czas zebrania i prędkość powrotu a nie dolotu do pz. Skracanie ostatniej fazy czasu dolotu do pzta nie wpływa na prędkość powrotu floty wynikającą z poziomu napędów. Odległość startową znasz przecież. ” Manipulując czas dolotu skąd agresor wyliczający recki ma mieć pewność na jaki % lecą? Znaczy nigdy nie może mieć tej pewności ale dochodzi kolejna zmienna która ma wpływ. Takie przyspieszanie nie musi być używane tylko po to żeby …

• "Nawet nie koliduje z możliwością obserwacji pz i wyliczania kontry recyklerów, czy wyliczania z pz, a to ze względu na minimalny czas ostatniej fazy dolotu - patrz wyżej." Na pewno?

• Koleś który gra urlopem mówi mi o tym że się będzie ze mną bawić. Zaraz przypomina mi się fantastyczna wojna OGN vs top200. UFS każdy może, sztuką jest gra ciągła. Pozdrawiam. PS. Czekam na kolejne ST zrobione z floty agresora. Coś tam jeszcze bunkrów zostało.

• Specyfikacja universow

ciap - - Porozmawiajmy o OGame

przyrostyogame.cba.pl/Info.html + board.pl.ogame.gameforge.com/i…iwersum-Indus-27-06-2019/

• Quote from TERMI8282: “sam na początku napisałem że z czystej życzliwości i sympatii do ciebie ” Dziwny przejaw życzliwości Nie można kogoś pojechać a potem z życzliwości pochwalić się tym prywatnie. Takie rzeczy robi się komuś kogo się nie lubi a nie komuś kogo się lubi. Tutaj piszesz o sympatii. O to jestem zła. Potrafiłeś mnie prosić żebym oddała Ci konto i potem takie rzeczy? Wstawić pewnie nie chciałeś wstawić bo to był wlot w bunkier, procent z Twojej floty. Nie pierwszy i pewnie nie ostat…

• [ciach] Quote from TERMI8282: “z DAGUSIA mielismy dobry kontakt , az do dzis ” Dla mnie śmiesznie to zdanie wygląda. Albo się z kimś ma dobry kontakt i się go nie atakuje albo się ma obojętny lub zły kontakt i hulaj duszo. Drugą rzeczą której nie zrozumiem to pisanie po RW do osoby "hej szach mat zezłomowałem Cie, joł, elo elo, joooooł!". Tak to napisałabym do największego wroga, nawet w nocy bym mu wysłała smska. Ale do osoby o której się pisze "mielismy dobry kontakt"? No nie rozumiem i pewnie…

• Uni 68 jest bardzo specyficzny serwerem. Jako gracz który trochę osób tam zna nie mam problemu z wymienieniem osób które grają na swoich kontach powyżej 10 lat. Tam graja osoby od u1 do u66. Grę zaczynałam w 2006 roku na u8, u3 i u41 i pamiętam wiele nicków z tamtego okresu co jeszcze grają. Im dłużej się gra to trudniej skończyć, większe przyzwyczajenie, mniej się przejmuje człowiek zlomami, nie mają takiego znaczenia na top dla spokojnego gracza. Często jak rozmawiam z kimś z nowego serwera pa…

• kod konta

ciap - - Zadawanie pytań

@Profesore Zasiadanie może w każdej chwili zostać zakończone. Zasiadania a przekazania po kodzie nie rozpoznasz. Po wpisaniu rozpoznasz bo konto przekazane wyląduje jako Twoje konto a konto zasiadane trafi do kont zasiadanych. edit; Pojawi się tabelka nowa "Zasiadanie konta".

• kod konta

ciap - - Zadawanie pytań

Nie idzie chyba

• Ty atakować umiesz? Graty xD

• Quote from ale cios antynazista: “to bylo juz jakis czas temu moze nie pamietam .. ale wiem jak liczylem ze zrobienie 16 planety trwaloby rok z eko , a mialem wtedy jakies 1.2 pkt ... ” Eko 47/38/44 kosztuje 1kkk punktów. Daje na dobę 338kk deuteru. Astro kosztuje 93kkk czyli potrzeba 276 dni. Następna kopalnia najdroższa kosztuje 6,2kkk dexu czyli jesteś w stanie w samych kopalniach schomikować 94kkk deuteru. Pamiętaj że robiąc astro 28 + 29 jednego dnia tak naprawdę zwozisz surowce tylko na as…

• Quote from ale cios antynazista: “blokada atakow umozliwila ta akcje zapewne ... ” Blokada ataków była do 19.06 8:00 a astro zostało kliknięte 22.06. Czyli Twoim zdaniem nie spałam kilka dni i pilnowałam surowców na moonie? Bo jeżeli dostałam sporo surowców bez ładowności to musiałam siedzieć kilka dni i tego pilnować jak nie mogłam wysłać na FS? Mogłam poświęcić jedną noc na zwózkę ale tylko jedną. Nie jestem robotem a innej osoby na konto w ramach zasiadania nie wpuściłabym. Blokada żadnego wp…

• Quote from ale cios antynazista: “dobra dobra @ciap nie fochaj sie hah niech bedzie ze nawet ponad 3 mce ale jak to spakowalas wozilas jak mrozilas to sa ogromne kwoty . sam w tydzien mam pelne dtki tyle ze potrafie 500 farm dziennie odwiedzic ..ty nic nie farmisz na x1 tylko handel wiec ładnie Cię tam hołdują ... ” Ty chcesz wiedzieć jak zrobiłam astro czy oskarżasz mnie o coś? Bo już się pogubiłam. Jeżeli chcesz wiedzieć jak sobie poradziłam to chyba wybrałeś zły sposób. Ale chyba sam sobie ju…

• @buleon Nie wiesz ile miałam surowcow na koncie. @Bladeripper Returns Jeżeli płacisz po 1:1 to możesz w ogóle nie płacić. Tylko czy warto ryzykować? Dlaczego ktoś na serwerze miałby ryzykować dla Twojego zysku? Mówimy o normalnie grającym graczu. Może ktoś będzie chciał Ci pomóc ale raczej nie kosztem takich zabaw. Przy każdym handlu nie musisz mieć tych surowców. Nawet tych surowców nie musisz sprzedawać do handlarza tylko możesz innemu graczowi. 72h pozwalają na takie coś żeby obrócić surowcam…

• Quote from ale cios antynazista: “@ciap gdzie jestes? po info w grze jakie mi napisalas tak nagle znikłas ??? no wez nam wytlumacz te 160 kkk w 2 mce, a badania oba wbite jednego dnia ... jak to sie robi (oczywiscie astro to glownie kris i dex) chciałbym sie czegos nowego nauczyć od lepszych gorników i jak to robic by bana nie bylo ” Co mam napisać? Że nawet nie sprawdziłeś bo przyrostów nie miałam 3 miesiące? dokładnie 98 dni. Nie pofatygowałeś się żeby to zweryfikować ale rozumiem pod publiczk…

• Nasze małe RW: solo 400%, ACS 600%

ciap - - DiD U68

Quote from ^BrzydaI^: “Proponuję założyć temat w did ” Zrobiłam temat dyskusję to mi mod skasował... Szkoda że nie można tych postów przenieś do osobnego tematu bo od kiedy powstały mST było parę fajnych dyskusji. Wszystko zostało skasowane. Gratki wszystkim! Żeby spamu nie było

• Nowe Zasady Push

ciap - - Poradniki i Narzędzia

Chyba nie rozumiesz podstawowej rzeczy. Każdy może kupić deuter po minimal a potem sprzedać drożej lub wysłać darowiznę i nie złamie tym zasad o ile będzie pamiętać o innych zasadach. Jest tak od zawsze i wiele osób na tym korzysta. Przy próbach, przy zwrocie dexu za recki z pz, za pomoc przy obronie, pomoc przy odbudowie. W temacie o zmianach masz posty że wiele osób z tego korzysta. I jako GO również podawałam taki sposób na oddanie deuteru za jakiś nieudany lot.

• Nowe Zasady Push

Tak możesz napisać o każdym że każdy może zrobić pusha, przetopić, wyfarmić, kupić dex. Kupiłam dex tanio bo ktoś mi zaufał i na tyle lubi ze poświęcił swoje punkty dla wcześniejszego mojego astro. Kiedyś ja im pomogłam teraz oni mi. Na tyn polega wspólna gra że sobie pomagamy.

• Nowe Zasady Push

"Omijasz zasadę nie rozliczonego handlu w 72h" Handel zostaje rozliczony w 72h.