Search Results

Search results 1-20 of 867.

• Czego w tej Chwili Słuchacie ?

^BrzydaI^ - - Spam

youtu.be/ol0h66mO1iM youtu.be/Wrgp3Rp1kPY

^BrzydaI^ - - Spam

youtu.be/cm5j4Zbvqag

• Gratulacje, całkiem niezły zysk jak na początkującego . Będzie w sam raz na parę kopalń. Obrońcy szo Quote from Mililion: “ ciekawe skąd miałeś na te pance ” pewnie z ekspedycji .

^BrzydaI^ - - Spam

youtu.be/aQOanjlnkv0

• Quote from Zla Kobieta: “Ooo juz tak na mnie nie narzekajcie bo jak cos potrzeba to tylko do złej ” oj Aśka Aśka, taki żarcik

• Quote from pit: “za godzine kończę prace i weekend A za 2 tygodnie jade w daleką podroż Oxford - Czestochowa i 2 tygodnie wolnego ” Chłop się stara zaczyna urlop A baba już na starcie go psuje wpychajac się z postem... ach te baby ... udanego urlopu @pit

• John zezlomowany to i jakieś osoby zamiast do mini ST to do ST trafiają bo mają czas dobudowac ciut więcej. Graty Misiu na zysk nie masz co narzekać bo wcale nie jest taki zły , jak w kawale Do ruskich przywiezli ziemniaki; -Kartofle przywieźli !! -huraaa!! -Ale zgnite -uuu - ale za darmo -hura!!! Także jak surka wpadła darmo to się ciesz że jest . Obroncy szo.

• Rekordy Uniwersum 68

^BrzydaI^ - - DiD U68

ja wiem że jest event ale dzieląc to co znalazłem przez 9 wychodzi nowy rekord Od: dowódca floty Nasza ekspedycja dokonała pierwszego kontaktu z wyjątkową rasą. Wyglądała jak postać zrobiona wyłącznie z energii, nazywał sie Legor. Przeleciał przez statki naszej ekspedycji i postanowił pomóc nam, prymitywnej rasie. Skrzynia zawierająca Antymaterie zmaterializowała się na mostku naszego okrętu. Zrabowano: 16.155 Antymateria.

• Quote from Genek: “Quote from ^BrzydaI^: “rekord wpisany już 10godzin temu.Ciekawe co ty byś wymyślił ? Nie wiem czy wiesz ale na licytacji przedmioty są losowe i nie da się ich zmienić, takze dobrze ze brązu nie było, ja też bym wolał wydać na licytację niż dac wyfarmic wrogowi. ” Trochę niesportowe zachowanie I zalatuje przysłowiowym psem ogrodnika Xavi mógł zrobić tak aby zachować sporo surki, ale pewnie 40 sekund na liczniku po zalogowaniu nie wpływa dobrze na chłodną ocenę ” niby czemu?? To…

• Quote from mozes: “Ładny procent przy zerowych stratach, Gratulację może następnym razem się uda i tego Ci życzę. Ah te licytacje, może trzeba zapisać do rekordów u68, bo liczba 3.363.127.394 robi wrażenie. Obrońcy SzO i innego pomysłu na pozbycie się surowców bo te 2g skrócenie budowy to chyba kiepski deal. Pozdrawiam i ku chwale Avalonu ” rekord wpisany już 10godzin temu. Ciekawe co ty byś wymyślił ? Nie wiem czy wiesz ale na licytacji przedmioty są losowe i nie da się ich zmienić, takze dobrz…

• Ban zabawa na całego :D

^BrzydaI^ - - Spam

ban dla @Zla Kobieta bo igrała z ogniem no i rozpaliła ognisko

• Graty Xavi zachowania trzeźwości umysłu no i szo

• Rekordy Uniwersum 68

^BrzydaI^ - - DiD U68

najdrożej kupiony dopalacz czy jak kto woli boster 3.363.127.394 gracz: Xavi sojusz:United

• kto napisze dwa posty pod rzad wygrywa :D

^BrzydaI^ - - Spam

Quote from Zla Kobieta: “A ja mam dzis dzien bez dziecka i w sumie nie wiem, czy sie cieszę, czy smuce ” To korzystaj bo jutro będziesz płakać że się np nie napilas albo nie poszalałaś

• Mili [3 X] vs. jejkob ~ 36821.38%

^BrzydaI^ - - Starcia U68

ładne stracie, zysk i % przyjemny A tym bardziej cieszy widząc że nie usnales i robisz coś więcej niż fs'y. Do tego przerwiesz tą monotonie w tym dziale bo tylko komornicy i komornicy ewentualnie PN. Uni 29 przysnelo ostatnio. Top na co tam chcesz ważne żeby latało. Obrońcy szo.

• Nasze małe RW: solo 400%, ACS 600%

^BrzydaI^ - - DiD U68

Proponuję założyć temat w did fani Johna lub coś w tym stylu. Ja nie wiem o co w tym wszystkim biega, farmil was? Albo wasze, Multi lub moonowki? Że tak dyskusja na jego temat rozgorzała? Ja mu nie zazdroszczę sławy żeby nie było ale więcej ostatnio tu postów na jego temat niż starć. To uni jest tak wymarłe że żeby agresor wysłał chociaż skana trzeba zmienić nick-bo kazdy liczyć zmiana Nicka =zmiana gracza =łatwy zysk. Także taka osoba jak John jak najbardziej poszukiwana żeby zmusić do regularn…

• Quote from Zla Kobieta: “Nie ma opcji ” więc ban

• stracie(2) samo w sobie ładne niema co zarzucić bo % i przeciwnik padł bilans tez niczego sobie jedyne co mnie dziwi to skład agresorow Avalon tyle razy lądował w reckach PN że ciężko zliczyć A tu lecą razem. Od razu wyjaśnię dokładniej. Rozumiem; mieć kolegów w innym soju-idę tam gdzie koledzy. Mam sojusz w którym dobrze mi się gra z ludźmi których lubię i szanuję-więc nie latam z ich oprawcami. Ale jak widać takie czasy że liczą się cyferki A nie emocje, więc tu mnie aż korci żeby wspomnieć ja…

• Quote from Zla Kobieta: “Quote from FINEZJA1: “tak wgl @Bresia (L) @Zla Kobieta @jufcia @Neferet @ciap dzis w hollandi dzien na plazy bez staniczków ” Łiiii, ja taki mam codziennie w PL ” nie wierzę pewnie jak i inni. Udowodnij !!

• To zapraszam na lody