Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Shady bądź taki miły i odstaw swoje psychotropy, a jak żadnych nie bierzesz to się spotkaj z dobrym psychiatrą. A tak na serio to jakbyś nie zauważył 3/4 opieki na dziećmi + ciąża to kobiety robią, a poza tym kto najczęściej sprawia, że twoja stajnia wygląda w sposób cywilizowany? A no kobieta więc bądź taki miły i za przeproszeniem nie pieprz głupot.

• Quote from Fingard1410: “Brukowce i strony wszelakie bardzo emocjonująco opisują zmiany sądownictwa. Otóż, to nie moja działka, ale czy pis nie poszedł za daleko? A Kaczyński czy żyje w innym wymiarze? Można sądzić że owszem. Osobiście zmiany pisu mi się nie podobają. I jest to króciutkie podsumowanie, ale myślę że trafne. Zmiany są potrzebne małymi krokami, a wygaszanie sędziów SN jest ingerencją w trójpodział władzy. ” To jest jedna rzecz, chodzi też o tryb procesowania. Przepychanie w trybie …

• Błędy w WBB4.1

Draken - - Forum - pytania i problemy

Było ogłoszenie o tym, że posty poszły w większości na śmietnik gdyż forum lagowało i nie jestem jakoś specjalnie tym zaskoczony. To forum istnieje jakieś 10 lat i przez ten czas naprodukowało się sporo postów.

• O jakim państwie mowa?

Draken - - Nauka

Belgia?

• Shady z łaski swej popatrz na historię, zamachy były, są i będą częścią historii, nic się z nimi nie zrobi. W poprzednim wieku się wysadzali komuniści, teraz wysadzają się z powodu religii, za trzydzieści lat mogą z powodu konserwatyzmu.

• Historyczny

Draken - - Nauka

Yorktown?

• Historyczny

Draken - - Nauka

I dobrze obstawiasz

• Historyczny

Draken - - Nauka

Quote from orbbiters: “Skoro początek XIX wieku to podejrzewam, że chodzi o armie napoleońskie. Z tego co pamiętam to tyralierzy i karabinierzy to była lekka piechota do walki w rozproszeniu, tyralierze właśnie. Natomiast fizylierzy i grenadierzy to piechota liniowa, którą Napoleon uzupełnił o oddziały lekkie - woltyżerów i o nich chyba pytasz? ” Odpowiedź już jest, ale z tego co wyczytałem to woltyżerowie też walczyli w tyralierze. A teraz czas na pytanie -> Jakie dwie rzeczy się uważa za począ…

• Historyczny

Draken - - Nauka

Woltyżerowie

• Historyczny

Draken - - Nauka

Tyralierzy?

• Historyczny

Draken - - Nauka

Si

• Historyczny

Draken - - Nauka

Elitarna jednostka w armii Rzymu, jej nazwa wzięła się od części obozu, a za pierwszego, który ją stworzył uważa się Scypiona Afrykańskiego Starszego.

• Historyczny

Draken - - Nauka

Gajusz i Tyberiusz Grakchus? (za nazwisko możesz wieszać, nie pamiętam dokładnej pisowni.)

• Historyczny

Draken - - Nauka

Wiem, ale 99% Polaków myśli, że to co stoi na końcu to nazwisko, jakbym dał przydomek to może by za lat dziesięć ktoś odpowiedział. Uznaje i zadawaj.

• Quote from Shady_: “czytasz sie Draken? Logika blondynki ciag dalszy? Mowa jest o BEZPIECZENSTWIE !!!!!! A nie o zespolach muzycznych.. Niebezpieczestwo jest duze z powodu przygarniecia przez Niemcy terrorystycznej holoty. A jak wiadomo koncert jest przy granicy z Niemcami. 700 tys ludzi zupelnie nieprzygotowanych na zly scenariusz to idealby kasek dla islamistow. Bardzo dobra decyzja Blaszczaka. Trzeba monitorowac bezpieczenstwo na wydarzeniu i ewentualnie zapobiec tragedii ” Idąc tą logiką pie…

• Historyczny

Draken - - Nauka

Od nazwiska tego pana pochodzi pewien tytuł, a sama postać jest znana z bycia patronem artystów. Kto to?

• Historyczny

Draken - - Nauka

Mykeny?

• O jakim państwie mowa?

Draken - - Nauka

Rwanda?

• wyborcza.pl/7,75398,21925181,p…pozytywnej-opinii-ws.html Myślałem, że niżej się upaść nie da... Czyli według Błaszczaka impreza na którą rok po roku są te same zespoły co na Wacken czy innych największych festiwalach i gdzie nie było nigdy problemów z bezpieczeństwem ma nie dostać pozytywnej opinii? Owsiak jakby chciał przenosi się na drugą stronę Odry i ma wszystko za darmo, a mu jeszcze pewnie zapłacą za przeprowadzkę. Te 700k ludzi musi mieć jakiś prowiant co oznacza spory zastrzyk gotówki dl…

• Quote from Shady_: “Quote from Draken: “Hmm, PiS dostał gotowy, albo prawie gotowy produkt i spartaczenie tego co dostali było prawie niemożliwe, więc ich taka zasługa jak Antoniego Smoleńskiego przy programie Regina. A teraz Shady powiedz co to znaczy być normalnym? ” Nie. Polska zabiega o to stanowisko od 2 lat. Kiedy ostatnio byl inny rząd?Normalny czyli naturalny Lewactwo to wynaturzenie i dotyczy to wieeelu aspektow, dlatego musialbys narzucic konkretny temat i wtedy mozemy porozmawiac Pozd…