Search Results

Search results 1-9 of 9.

• DiD Libry

Bodzio1992 - - DiD Libra

no ba wszędzie mnie pełno tu i tam, szczególnie na Librze, gdzie nie spojrzeć tam Bodzio

• DiD Libry

Bodzio1992 - - DiD Libra

Quote from Marys: “Quote from Starrk: “@Marys drobiu już nie mam, ale została mi baranina, jeśli nie pogardzisz ” Ciężkostrawna jest podobno i niebardzo lubię. ” Lubisz tylko jeszcze o tym nie wiesz, wystarczy nie powiedzieć Ci co jesz powinno wtedy smakować

• Redukcje Dt

Bodzio1992 - - Poradniki i Narzędzia

Gratuluję pomysłu i życzę dalszej produkcji ciekawych kalkulatorków

• DiD Libry

Bodzio1992 - - DiD Libra

Temat zbiorczy dla dyskusji prowadzonych na Librze. Obowiązuje Regulamin Forum oraz Regulamin działu Dyskusje i Dyplomacja Tak więc zapraszam do pisania Proszę również bo nam wszystkim da za i będzie oraz temat.

• Śmieszne nazwy Planet/Ksiezycow

Bodzio1992 - - Humor

dobrze zgadłeś

• Śmieszne nazwy Planet/Ksiezycow

Bodzio1992 - - Humor

To obok mnie są male cycki wieksze cycki super cycki ale bez linków

• Quote from Hermes: “Tak przedstawia się moja wizja nowych parametrów Mt i Dt.: Mt Wymagania Fr 2 / S 3 / Lb 1 ~ Te 1 / Ns 6 Dt WymaganiaFr 2 / S 5 / Lb 7 ~ Te 5 / Ns 6 / Nn 5 / To 5 W momencie wdrożenia nowych parametrów dla graczy nie posiadających 5. poziomu Nn przysługuje zwolnienie od konieczności badania. + w przypadku Mt, zamiana modyfikatora do prędkości z napędu impulsowego na nadprzestrzenny (bardziej pasuje do klimatu powiązania z technologią nadprzestrzenną), (!) z zachowaniem obecneg…

• krótka wymiana zdań i transporterki już w drodze były szybko, sprawnie i rzetelnie,

• Geograficzny!

Bodzio1992 - - Nauka

Glasgow ?