Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Szachy

Mari - - Technologia i Gry

Dziękuję bardzo za pierwszą odpowiedź dotyczącą szachów. Jakie książki polecilibyście, może nie tyle początkującemu, co graczowi, który zna podstawy i chciałby grać lepiej? Jestem otwarty na propozycję. @AMAV Odnosząc się do twojego posta, sądzę, że wszystko zależy od w zasadzie ułożenia tego czasu w naszym życiu. Niejeden mając rodzinę zamiast robić coś pożytecznego to np. leży przed telewizorem, potem jak ktoś chcę z nim zagrać w szachy tłumaczy się, że nie ma czasu, bo rodzina, dzieci, żona, …

• Szachy

Mari - - Technologia i Gry

Witam jako, że nie było tematu dotyczącego szachów, rozpocznę dyskusję o tej pięknej grze. W zasadzie zacznę od końca, czyli od internetowego grania, którego w sumie było najmniej w moim życiu. Grałem trochę na Kurniku, ale bardziej podobają mi się szachy z pionkami w rzeczywistym życiu. Internetowe granie ma o tyle zaletę, że łatwo znaleźć multum graczy na naszym poziomie gry. Można brać udział w turniejach na portalach, które oferują grę w trybie Online. Natomiast tak naprawdę prawdziwa zabawa…

• Mari [PFP] vs. TooMeK ~ 322.75% Dnia 27-06-2019 22:27:22 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Mari [PFP] ________________________________________________ Duży transporter 2.000 Lekki myśliwiec 3.034 Okręt wojenny 522 Krążownik 6.067 _________________________________________ Obrońca TooMeK ________________________________________________ Duży transporter 41 Krążownik 526 Okręt wojenny 18 Pancernik 79 Wyrzutnia rakiet 3.728 Lekkie działo laserowe 3.145 Ciężkie działo laserowe 308 Działo…

• Ładna flotka zezłomowana. Mięska konkretnie zjedzono Gratuluję, Szo obrońcy.

• Witam serdecznie. Depozyt sojuszniczy jest rzadko budowanym budynkiem na planetach ze względu na małą przydatność. Myślę, że jak przestanie zajmować pola, to ludzie będą go częściej budowali. Czy jesteście za tym pomysłem?

• Flota sama wrocila?

Mari - - Błędy w grze

Quote from Das140: “Stacja to złooo, wysyłacie na kolonizuj, taka misja sama się nie zawraca ” Z cyklu dobre rady naszego wroga. Najlepszy wróg to martwy wróg

• Próby moonowe

Mari - - DiD Europa

Mam 5 prób na wymianę. Proszę pisać na Mari.

• Gratuluję pięknego starcia. Same pance, ale w jakże pięknym widoku. Tak trzymać. Szo obrońcy i do naSTępnego

• Quote from DeKi: “Darujcie juz sobie te ankiety i zacznijcie otwierac nowe uniwersa z mysla o laczeniach uniwersow za rok/dwa pozniej. Narazie to wszystko jest bez ladu i skladu. ” Dokładnie zgadza się. Demokracja jest fajna dla mądrych ludzi, ale dla głupich nie bardzo, a takich jest więcej.

• @Das140 2) Tylko, że czy lecisz 3 h czy 1 h czy nawet 4, gdzie cel śpi 5-6 h albo go nie ma tyle nie robi żadnej różnicy. Co do obserwacji to tu i tu musisz wiedzieć kiedy ktoś jest aktywny. 4) Expy są nie tylko do surowców, ale także darmowy handlarz i antymateria. Handlarz przekłada się na to, że możesz wtedy sobie szybciej zrobić(uzbierać) daną rzecz(badanie/budynek, itp.), a za anty możesz skrócić. Doszedł mi jeszcze jeden ciekawy pomysł. Mianowicie szybsze zbiory reckami antymaterii z pztów…

• Jestem za szybkimi prędkościami floty. Zalety szybkich prędkości floty: 1) nie trzeba siedzieć i obserwować non stop, bo ataki są szybsze 2) ściąganie moonów szybsze zaliczyłbym do zalet ze względu na to, że wszystko zależy od czasu wyliczonego, zakładasz, że fs leci z moona x na moona y z obserwacji, człowiek śpi zwykle po minimum 5-6 h, także czy to wyślesz podczas jego snu w 1 h czy 3 to nie ma znaczenia, bo i tak przy dobrym ogarnięciu uda się ściągać moona, żeby nie było ściągałem moona do …

• Pięknie, soczyście i przejrzyście Gratulacje i powodzenia w naSTępnych lotach. Szo obrońcy. Pozdrawiam.

• Skibix trochę zaczął latać i już złom Gratuluje Bern, Szo obrońcy. Przetapiaj na statki kolonizacyjne

• Nie wiem jak u Was, ale u mnie co godzinę wysyłają te wiadomość: imgur.com/a/QvaoXYR

• Muli ogame ?

Mari - - Błędy w grze

Mi już wszystko śmiga

• Muli ogame ?

Mari - - Błędy w grze

Muli tylko Ogame, bo Internet mi dobrze działa.

• Gratuluje naprawdę ogromnego starcia. Widać, że kolega naprawdę solidnie ogarnia temat. Szo obrońcy i do naSTępnego

• [ciach] Co do starcia to gratuluję, Fabiano potrafi latać, Szo obrońcy. Moderator Neferet:Offtop

• To nie wiem czy nie lepiej zagrać na nowym uni, skoro ban jest do 2024 roku

• (Hidden Content) (Hidden Content) Tutaj masz kod: Source Code (6 lines)