Search Results

Search results 1-20 of 240.

• Kanały universum skasowane

HypnOS - - IRC

Drodzy gracze, z uwagi na niską popularność kanałów universum (#ogame.pl-NazwaUniversum oraz #pl.uni68) wczoraj podjęliśmy decyzję o ich usunięciu. Wszystkich zapraszamy na kanał #ogame.pl. Takie rozwiązanie pozwoli na łatwiejszą komunikację pomiędzy graczami oraz graczami a obsługą projektu. Pozdrawiam hypnos

• HypnOS

HypnOS - - Archiwum CT

Kurde no... bardzo bym chciał odpisać, ale nie zdążyłem

• Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom zarejestrowaliśmy też kanał IRC - #ogame.pl-retro

• Euro 2016

HypnOS - - IRC

Witajcie! Na naszej sieci powstały nowe kanały poświęcone Mistrzostwom Europy w piłce nożnej Euro 2016, których gospodarzem jest Francja. Możecie na nich podyskutować na temat meczów, wymieniać się opiniami na ich temat, czy typować zwycięzców! Kanał międzynarodowy, na którym rozmawiamy po angielsku - #Euro2016 Istnieje także kanał specjalnie dla Polaków, gdzie możemy rozmawiać w naszym języku - #Euro2016.pl Na powyższych kanałach oczywiście obowiązuje regulamin sieci OnlineGamesNet. Jak wejść n…

• Problemy z serwerem IRC

HypnOS - - IRC

Szanowni Gracze, jeden z serwerów naszej sieci IRC (ogn4) doznał poważnej awarii sprzętowej. Konsekwencją tego jest konieczność fizycznej wymiany serwera. Oznacza to, że należy spodziewać się dalszych problemów z tym serwerem (w tym z BNC, które na tym serwerze jest hostowane). Prosimy o wyrozumiałość. Polecam łączyć się z siecią poprzez adres irc.onlinegamesnet.net lub bezpośrednio z adresem ogn3.onlinegamesnet.net. Pierwszy z adresów jest uniwersalny - łączy do pierwszego, działającego serwera…

• Po prostu Valefor

HypnOS - - Archiwum CT

"Żyj szybko nie trać czasu na zbędne postoje wierz w siły swoje bo nigdy nie wiesz kiedy przyjdzie twoja kolej idź w przód nad swym życiem nie bolej krytykę ludzi olej wypij za zdrowie swoje ... i znów polej" Hyhy P.S. a bierz te pikaczu pieruny!

• Po prostu Valefor

HypnOS - - Archiwum CT

Nie baleś się jechać do Dubaju? Wybieram się, ale trochę obawiam się batów Czy Kacper z M jak M jest nasz? Czy Malediwy są Twoim top1? A może są lepsze miejsca? Jesz już? Co tam w Ovi? bywasz?

• HypnOS

HypnOS - - Archiwum CT

Quote from Kakarotto: “HYPCIO!!!” Kakarottoooooooooooooooooo Quote: “Maj master tel mi:” Jeez, maj slejw Quote: “Co pijemy 17-19 lipca? ” proponuję colę Ew. można do niej coś dolać Quote: “Czy będziesz spał w DE ze mną w łóżku jeśli będzie burza z piorunami?” Pewnie! To teraz pozostaje mi wyczarować burzę z piorunami.... ZSOe8hg.jpg Quote: “Jaki rocznik ma Vito, którym jedziemy?” Tej, Nie uwierzysz! BIEŻĄCY! Quote: “Czy na różowy t-shirt dam radę wyrwać jakieś laski?” Pewnie! Laski lecą na rush …

• HypnOS

HypnOS - - Archiwum CT

Quote from Banshee: “Quote from HypnOS: “Quote: “Zaprawdę, zaprawdę... mama wie że ćpiesz?” Ale gdzietam xd” Słuchaj, matka ćpie że wiesz? Domyśla się Bardzo proszę o odpowiedź w kolorze cyjanowo limonkowy burgund. Się robi. Rozróżniam tylko kilka kolorów, więc odpowiedziałem w różowym. Bardzo mi ten kolor się spodobał. Cieszę się ;) I w ogóle to widziałem ostatnio coś fajnego. Zobacz tę pizzerię: http://pizzeriaraj.com.pl/ Fajnie, że lotnicza, ale miałem nadzieję, że pizzę dronami dowożą. A tu …

• HypnOS

HypnOS - - Archiwum CT

Quote from Indestructible: “Jak mówiłam, tak wróciłam! O! Jak miło Witaj ponownie :P Bardzo proszę o różową odpowiedź, bo mi się ten kolor spodobał! Lol Linijkę wyżej wybierałem kolor odpowiedzi i... padło na różowy :P Hm, pogoda jakby się ostatnio poprawiła - tzn. śnieg nie padał, przynajmniej w Łodzi.. Udało się polatać? <; Jeszcze nie istnieje prawdopodobieństwo, że teraz w weekend się uda; no a jak nie to w końcu w marcu Włochy \o/ A gdyby pogoda nie była problemem, to jak często możesz sobi…

• Przywitaj się!

HypnOS - - Prezentacje użytkowników

Wnoszę wniosek formalny o dołączanie zdjęć do przywitań Cześć, jestem hypnos i jestem tu dłużej niż węgiel

• #ogame.pl-Eridanus

HypnOS - - IRC - pytania i problemy

Temat niezgodny z regulaminem działu. Zamykam

• HypnOS

HypnOS - - Archiwum CT

Quote from Gootek: “Bry Hypek A siemka Gootek :P Czym Twoim zdaniem powinien kierować się człowiek ? Trudne pytanie. Myślę, że nie możemy wszyscy kierować się tym samym. To doprowadziłoby do zagłady ludzkości Gdzie widzisz siebie 10 lat później ? Oby nie tu gdzie jestem. Fajnie byłoby być już chociaż na ścieżce do uzyskania ATPL ;P Wszystko Ci wychodzi tak jak zawsze zaplanujesz ? Oczywiście, że nie A szkoda, bo to byłoby idealne :) Jakie wartości są dla Ciebie najważniejsze ? Zdrowie>kasa>przyj…

• Nowy Regulamin Onlinegamesnet

HypnOS - - IRC

Nastąpiło kilka zmian w zasadach rejestracji kanałów w sieci OnlineGamesNet, z której korzystamy. Regulamin dostępny jest TUTAJ. Co się zmienia? Zasady zostały odświeżone, oraz uproszczone, jeśli chodzi o treść to zmieniło się: Dotychczas kanały dla sojuszy/gildii w grach GF mogły mieć maksymalnie 2 zarejestrowane kanały. Od teraz maksymalna liczba to 3. *NOWOŚĆ* Od teraz można zarejestrować prywatne kanały z ChanServem, oficjalnie nazwane zostały kanałami nieformalnymi. Każdy użytkownik sieci, …

• HypnOS

HypnOS - - Archiwum CT

Quote: “Zaprawdę, zaprawdę... mama wie że ćpiesz?” Ale gdzietam xd Quote from Indestructible: “Misiu Pysiu! :*” A Ty znowu brykasz? Tak, wiem, wiem, brykanie to to, co tygrysy lubią najbardziej Quote: “Czy pamiętasz, co będzie 24.01? Pamiętasz może, co, z kim i gzie będziesz robił? :D” uqOfFbJ.png A co z kim będę robił? No wieeeesz? Takie rzeczy publicznie mam mówić? Quote: “Zostało już niewiele czasu, więc proponowałabym Ci skołować biały podkoszulek, bo.. to mnie mega jara. ” Ale ja nei mam bi…

• Moja droga, czy wiesz, kto ma dzisiaj urodziny? Moja droga, czy lubisz ten dział? Dużo w nim piszesz Moja droga, czemu nie zmienisz nicka na Tyrgrys, zamiast Niezniszczalna? Moja droga, porównując Toruń 2013 i Toruń* 2014, który lepszy? Moja droga, skąd ten zły humor dziś? Moja droga, quo vadis?

• HypnOS

HypnOS - - Archiwum CT

Zaprawdę, zaprawdę powiadam Wam, nie zrozumiałem ni słowa, które jego jest. Moje wina, moje wina, moje bardzo mocne wina!

• HypnOS

HypnOS - - Archiwum CT

Chyba muszę zacząć odpisywać jak reszta timowiczów Quote from Indestructible: “Cześć hypciuu! ;* Z marzeniami pilota, to tak serio? :> Ano. Już jedno świadectwo kwalifikacji mam. Tzn. w sumie prawie mam - czekam aż ULC w końcu raczy ruszyć tyłek i wysłać mi je :P Będę Cię kiedyś mogła przelecieć? To znaczy, przelecieć się z Tobą? Haha. Siur. Mam w planach robić uprawnienia na przewóz ;) Nie wiem, czy wiesz, że Valefor napisał, że wśród łososi został tylko jeden mężczyzna i jest nim on. Jak się d…

• HypnOS

HypnOS - - Archiwum CT

Quote from Banshee: “Fajnie, żeś mi coś więcej o tym całym pilotowaniu opowiedział. Bo miałem jakieś mgliste info, a teraz się lepiej orientuję w temacie. Dość ciekawym i niecodziennym zresztą.” Polecam, polecam. Ja jestem dopiero na początku swojej lotniczej kariery, ale w następnym sezonie duże postępy planuję No nic, jak mówi pozdrowienie lotnicze - tylu startu ilu lądowań (obym miał :P);) Quote: “Generalnie jak wrażenia z latania? Czujesz się wolny?” Bardzo fajnie. Najwięcej frajdy daje wyko…

• HypnOS

HypnOS - - Archiwum CT

Quote from Gootek: “\o Hypek” Siemka Quote: “Kto ma lepiej, kobieta czy mężczyzna ?” Zależy. Kobiety są faworyzowane we współczesnym społeczeństwie. Z drugiej strony mężczyźni mają zdecydowanie łatwiej jeśli chodzi o... hmm... wkład, który muszą wnieść w przedłużenie gatunku. Mniej bólu, oj mniej Quote: “Czego w sobie nie lubisz ?” Lenistwa i prokrastynacji Quote: “Jak często zdarza Ci się poszaleć i dłużej pospać ?” Raz w tygodniu Quote: “Uważasz się za osobę umiejącą sobie poradzić w niemalże …