Search Results

Search results 1-20 of 60.

• Nagroda jest dla Ciebie, W Nagrode otrzymujesz ciastko z kawą , a ja jestem w pakiecie gratisowo tylko powiedz gdzie i na którą mam być u Ciebie w

• 15480992232182.jpg Za ustalenie miejsca pobytu NAGRODA

• Quote from Romano_: “Mam pytanie; czy wniosek o zmianę speeda na nekkar został już złożony? Bo z tego co się orientuję to składanie wniosków jest do dzis. Nie żeby coś ten tego, ale ważne aby o tym nie zapomnieć. Jednocześnie chciałem zapytać czy po takim wniosku następuje zmiana czy jeszcze ktoś to opiniuje tam u Szwabów? Art podał że do końca stycznia taka zmiana nastąpi ; dlatego dopytam jak długo w przeszłości takie zmiany następowały? Pozdrawiam ” No coś Ty? z choinki Ty sie urwałeś ?trzeba…

• Quote from Art: “Serio, za niektórymi graczami ciężko nadążyć. Wspomniałem o problematycznym rozkładzie głosów i jakkolwiek bym nie zrobił, byłby płacz osób, którym się ten wybór nie spodobał. Nie moja wina, że gracze oddali głos zgodnie ze swoimi przekonaniami. Jeśli komuś zależało na uzyskanie satysfakcjonujących go wyników, trzeba było lobbować za odpowiednimi opcjami w grze. Ale łatwiej jest narzekać i nic nie robić. W/w wygrane opcje zdobyły największą ilość głosów, ankieta nie miała żadnyc…

• Quote from Art: “Wyniki ankiety nie są takie oczywiste. O ile za x7 poszlo 57% reszta zagłosowała na x1, więc można by przyjąć zmianę parametru. O tyle za paliwem 0.5 zagłosowało już tylko 52% a za utrzymaniem DF 30% - 46%, pozostałe głosy rozbiły się na 40/50%. Przeanalizuję wyniki, przedyskutuję sytuację i dam znać. ” Art jak ty to policzyłeś ? chodzi mi tutaj o DF? skoro są trzy opcje 30%, 40 % 50% = 100 % głosów możesz podać dokładne głosy

• Zastanawia mnie jeden fakt, na 68 poszło to błyskawicznie a tutaj ............? pewnie Art prowadzi negocjacje z 68 jak tu zrobić aby nic nie zrobić i jak widać dobrze mu to wychodzi, 68- była ankieta , poszła szybka zmiana ustawień + bonus zamiast x 5 eko dostali eko x7 - a co tam? można było? można było, Nekkar, wpierw błaganie o ankiete, jakimś cudem dostaliśmy tą ankiete- za co bardzo Ci dziękujemy, ankieta sie niestety zakończyła- i jest problem, jakieś tam wyniki są, i z tego co Art napisa…

• Quote from Selene: “Gratulacje dla agresorów, nie wpisuję się raczej na tym uni ale od czasu do czasu przeglądam ten dział, szczególnie tam gdzie wypowiadają się gracze którzy grają również na u68. W tym temacie moją uwagę zwróciło to: Quote from Mafia Wietnamska: “Konto była bardzo długo na urlopie,jakiś czas temu zgłosił się do mnie Pan X czy pomoge mu zezłomowac te konto bo jest od jego znajomego.Zgodziłem sie ” Czy ja dobrze rozumiem że autor tego posta umówił się na pusz? Być może źle zrozu…

• Nie ma to jak wstawić ST na swoich pusz kontach z RKR ,To jest dopiero frajda oczywiście gratuluje pomysłu,

• Quote from xLORD SITHx: “A Hamera to rozrabiaka nie pozamiatał przed fuzją? ” no coś Ty takie rzeczy to tylko w sieci ERa

• Drogi ołówku , co prawda boli ? dobra dobra ból tyłka nie pozwolił Ci tego przemilczeć, kupione i poszło w piach a to peszek i pilnuj swoich zielonych kont bo jak zidlaczeją to można nieżle sie na nich obłowić , to może napisze do wróżki ? a jak wiesz wrózka prawde Ci powie a dalsza dyskusja z tobą to jak rozwowa z głuchym przez ściane, więc wybacz darujmy sobie dalszą polemike

• Quote from Mafia Wietnamska: “Gratulacje za ładny zysk tylko kilka słów na temat konta miazga!! Konto była bardzo długo na urlopie,jakiś czas temu zgłosił się do mnie Pan X czy pomoge mu zezłomowac te konto bo jest od jego znajomego.Zgodziłem sie ale jakiś czas temu Pan X dostał złoma na Nekkarze,a konto Miazga cały czas na urlopie. Zapytałem czy to dalej aktualne,ale już nie było.dwa tygodnie temu konto zeszło z urlopu przeniosło 2 planety w jeden ukł. i fs na stacjonuj.Zero skanowania z jego s…

• Ale co tu myśleć? była ankieta? była, są jasne wyniki i teraz co ? Art ma sie zastanowić? w tym momencie to kpina, to po co ta ankieta? ten cały cyrk? mógł sam Art wprowadzić zmiany albo i nie wedle jego widzi misie bo na to teraz wygląda, to po co była ta ankieta? po to aby robić sobie z tej ankiety jakieś żarty? za każdym razem jak ma coś sie zmienić na tej uni to są problemy, była fuzja, oczywiście gracze z niej nie mieli wyboru no bo po co? teraz znowu jest problem , ktoś z tym uni sie liczy…

• Quote from Romano_: “art, jedna sprawa : dając do wybory 3 opcje, to wygrywa ta co ma najwięcej czyli nie mniej niż 34% ..... nie ma czegoś takiego jak bezwzględna większość czyt. 51%. Biorąc nawet tą bezwzględną większość pod uwagę 52% to jest więcej. Nie można analizować zwycięskiego wyniku przez pryzmat wszystkich pozostałych .... Głosy opcji które uzyskała(y) najmniej zyskuje - EWENTUALNIE wygrany a nie drugi czy trzeci w kolejce bo tak to zawsze była by 2ga tura ...... Generalnie opozycja s…

• Quote from Art: “Wyniki ankiety nie są takie oczywiste. O ile za x7 poszlo 57% reszta zagłosowała na x1, więc można by przyjąć zmianę parametru. O tyle za paliwem 0.5 zagłosowało już tylko 52% a za utrzymaniem DF 30% - 46%, pozostałe głosy rozbiły się na 40/50%. Przeanalizuję wyniki, przedyskutuję sytuację i dam znać. Art jak widać dwie opcje są przegłosowane eko x 7- 57% czyli większość głosów , 0,5 spalanie -52% , większość głosów, to tak jak w wybarach na prezydenta, wystarczy51 % a tu mamy 5…

• Z tego co masz napisane to grasz na 68 Chris M WIĘC nie mądruj sie w tym temacie, nie twoje małpy nie twój cyrk, więc panu dziękujemy za uwage. pilnuj swoich zabawek

• eko x 7 złom 50 % 0.5 zuzycie deuteru i innej opcji nie ma

• Dnia 16-12-2018 18:32:23 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Czesio [LzB] ________________________________________________ Mały transporter 50.000 Pancernik 200.000 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca anderson [4FuN] ________________________________________________ Mały transporter 4.510 Duży transporter 31.044 Lekki myśliwiec 11.933 Ciężki myśliwiec 4.803 Statek kolonizacyjny 5 Recykler 102 Sonda szpiegowska 22.454 Niszczyciel 6 Gwiazda Śmierci 2 _…

• 16-12-2018 18:32:23 - Czesio [Donald] - 1603.46% Dnia 16-12-2018 18:32:23 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Czesio [LzB] ________________________________________________ Mały transporter 50.000 Pancernik 200.000 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca anderson [4FuN] ________________________________________________ Mały transporter 4.510 Duży transporter 31.044 Lekki myśliwiec 11.933 Ciężki myśliwiec 4.803 Statek kolonizacyjny 5 Recykler 102 Sonda szpi…

• Czesio Ludzie z Blizną [LzB] 1851789 Flota: Lekkie Myśliwce:1220000 Ciężkie myśliwce:7074 Krążowniki:316481 Okręty Wojenne:2476 Bombowce:66 Niszczyciele:3862 Gwiazdy Śmierci:918 Pancerniki:301830

• Quote from xLORD SITHx: “Znamek zaraz wpadnie i stwierdzi, że kupione Brawo Ola. Szkoda, że nie cała flota, ale nie można mieć wszystkiego. Obrońcy odbudowy po urlopie. ” To prawda , pewnie kupione ale ten zysk jak na kupione powinien być wiekszy cóż widocznie tanio sprzedane a tak na serio takie ST cieszy oko najbardziej bo to na naszym Fan Klubie choć czemu Fan Klub milczy? gdzie och i ach? Gratki, pokazujesz po raz kolejny kto tu rządzi