Search Results

Search results 1-20 of 809.

• Graty, widzę że masz patent na mój klon Obrońcy SzO!

• szkoda komentować zachowania Zgrywuska za to Graty się należą łobuzowi tego Uni za jak zwykle wyniuchanie dobrego RW nie dość że Króliki dobrze słyszą to teraz się dowiedziałem że mają bardzo dobry węch przetop sobie w grawitony bo odjechałeś reszcie a nawet rzekł bym że odleciałeś

• ja pierdziele ten jak przywali to kosmos - zazdro u mnie tych miliardów złupionych - sos to aż się wylewa z Twoich moonów, pewnie w Twoich Pancernikach masz złote klamki Obrońcy SzO!

• Takie ledwo mieszczące się w progu - jak to mówił jeden z graczy jeszcze z UNI69 - "stało, poleciałem, przestało stać" pozdro dla tych z lewej i tych z prawej [url][url]https://www.youtube.…v=elkn_C_YXDI[/url][/url] Dnia 13-07-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor ZBAWCA [EGZ] ________________________________________________ Pancernik 20.000 _________________________________________ Obrońca jelen298 ________________________________________________ Mały transporter 750 Duż…

• Dzień dobry cześć i czołem - miałem to wczoraj wstawić, pięknie się rozpisałem i jak dałem zatwierdź okazało się że dostałem bana od @kasai za śmieszny cytat z Kapitana Bomby, który zna każdy dzieciak z podstawówki, bardzo mnie to zdziwiło, gdyż nikogo nim nie obraziłem a na tym Forum widziałem już gorsze słowa nie zakropkowane i to napisane personalnie do innego człowieka - no ale cóż są Ci na których moderatorzy patrzą z przymrożeniem oka i są Ci, którym trzeba dopierdzielić za błahostkę Wraca…

• oj czaiłem się, czaiłem i dupa Graty dobrze że jeszcze ktoś lata Obrońcy SzO!

• Super, flotę buduj, najlepsze eko u sąsiada, zanudził byś się na górnikowaniu, zwózka FS ewentualnie coś wbudować - zero adrenalinki a poza tym ktoś musi mnie zezłomować, zwłaszcza że zmysł, werwę oraz umiejętności masz a to już 90% sukcesu w tej grze!!! Graty i nie chce słyszeć więcej o eko!!! Obrońcy SzO i może trochę nauk od Revo jak należy atakować

• Witam takie tam mega STarcie tytanów dla żartu wklejam, i proszę kogoś kto zajmuje się forum jednak o nie robienie jaj i zwiększenie nam progów bo 500% przy ekox7 to zaczyna być śmieszne [mniam] Dnia 12-07-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor ZDOBYWCA [Veto] ________________________________________________ Krążownik 10.000 _________________________________________ Obrońca Gienio [gienio] ________________________________________________ Duży transporter 17.000 Recykler 1 …

• Ostatnio cierpiałem na braki czasu, którego teraz miałem więcej pozdrawiam Sojusze Veto (Nekkar) LzB (Nekkar) EGZ (Fenrir) TR (Fenrir) oraz 30plus (Dorado) pozdrawiam też Wszystkich Graczy co spektakularnie zakończyli przygodę na tym serwerze [url]https://www.youtube.com/w…yl8Js&start_radio=1[/url] Dnia 11-07-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor ZBAWCA [EGZ] ________________________________________________ Okręt wojenny 22.661 Pancernik 23.998 Mały transporter 82.104 Krą…

• To już jest prawdziwy kosmos wykręcić taki zysk prawie 6 miliardów surowca, dwa razy sprawdzałem czy dobrze popatrzyłem, jako że uważamy się za Sojusz Szlachecki :), gdzie tytułujemy się jak w średniowiecznej Polsce chyba nałożę jakimś tam dekretem "Dziesięcinę" (choć był to podatek dla duchowieństwa nadam sobie rangę Prymas) i będę z każdego Twojego ST pobierał dziesiątą cześć zysku jesteś wyżej w statystykach więc regulaminowo bedzie to OK Gratuluje, zazdroszczę lecz wiem że masz serce do tej …

• uuuu... się porobiło smutny ale prawdziwy koniec Uni Fenrir - już nic tu nie będzie takie same z akcji na parę kk zrobiła się akcja na parę do potęgi entej kk , do akcji która na nie jednym starym uni zrobiła by wrażenie, gdyż brała w niej udział prawie cała ścisła topka tego serwera - dla Obrońców niestety - ale TR za daleko odjechało i ciężko było cokolwiek im zrobić, zwłaszcza że zorganizowanie <--- to powinni mieć w Tagu, jest pierwsza klasa i mi po 10 latach gry zaimponowali - wielkie gratu…

• 136ST/240ST Witam, melduje że troszkę czasu znaleziono i jest możliwość aktywniejszej gry, straty trzeba odrabiać i gonić czołówkę obrońcy życzę SzO! Pozdrawiam Chłopaków z Veto, LzB (Nekkar) , EGZ (Fenrir) , TR (Fenrir) oraz 30plus (Dorado) specjalne pozdrowienia dla @xLORD SITHx - lej łobuzów! ...z dedykacją dla w/w [url]https://www.youtube.com/watch?v=rUFPa4uGG3w[/url] a teraz do rzeczy... Dnia 09-07-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor ZDOBYWCA [Veto] _______________…

• Quote from djczesiu1989: “Quote from FILU: “ ” Przeglądam sobie dział i po raz enty widzę takie farmazony, to muszę się wpisać. Dawid gra aktywnie, co zresztą widać w tym dziale. STarcie przekroczyło próg %... Nie rozumiem po co te komentarze? To i tak nic nie wnosi do gry prócz bezsensownej agresji i głupoty. Daniel to co robisz, to dno i metr mułu ( zwłaszcza z takim stylem gry jaki reprezentujesz ). Kupił, czy nie kupił? Ten co bardziej inteligentny sam rozeznał się w temacie i wie, że konto …

• Graty, fajne są "miedzykliki", choć zawsze jest ta nutka niepewności , dawno dawno temu takiego agresora udało się nam zezłomować, lecącego właśnie na między odświeżenia Szybkiego Przetopu i jeszcze szybszego powrotu do tego działu oczywiście z tarczą u boku a Obrońcy no cóż albo miłego odpoczynku od gry, albo powrotu i próby zrobienia rewanżu

• Nie mam podstaw do twierdzenia że to był push - bardzo ładnie to opisałeś i z wpisów z innych Uni oraz zaciągnięcia języka jestem w 100% przekonany o Twojej szczerości, więc jak najbardziej gratuluje, złom pod dom to jest to co chyba każdemu się podoba i daje jakąś tam satysfakcje, w końcu to coś innego jak BF's i nie ma takich akcji zbyt dużo Życzę Szybkiego Przetopu w np satelity słoneczne co byś za bardzo nie urósł xD (oczywiście żart) jeśli chodzi o atakującego to w sumie jak się uczy to pie…

• jakoś mi się przeoczyło to STarcie Graty Dawid a tak wygląda chowanie czegokolwiek przed Dawidem w bunkrze [url]https://www.youtube.com/watch?v=ASneSrpNRl8[/url]

• No widzisz tacy właśnie są ludzie, muszą w grze oszukiwać aby podnieść swoje ego, skąd tu czerpać przyjemność z tego że cyferek przybywa na wystawionej flocie hmmm... słabe, lecz niestety nic z tym nie poradzimy, jedyne co mnie śmieszy w tym wszystkim to jest to że jak dla mnie flota zbudowana w ten sposób jest dla mojej skromnej osoby tak fajna jak IQ patostreemerów. Graty przeorania bunkra tym bardziej że ostrzegałeś, może obrońca myślał że żartujesz hehe, wczoraj sam wybrałem się całą moją fl…

• 135ST/239ST witam - dość długo mnie tu nie było a w między czasie kilka razy urlop wbity i efekty natychmiastowe w postaci spadku w statystykach z top 40 na top60 już wczoraj chciałem coś powalczyć i wkleić ale niestety wszyscy Obrońcy jak by się zmówili i spierniczali, nio ale co się odwlecze to nie uciecze jeszcze troszkę czasu znajdę i spróbuję trochę krwi napsuć Pozdrawiam Chłopaków z Veto, EGZ (Fenrir) , TR (Fenrir) oraz 30plus Dorado! "Nadchodzi lato" hmmmm.... [url]https://www.youtube.com…

• Ty Diabelskie nasienie grrrr... Graty kolejnego Veto!!!

• hehe wyciskasz z Obrońców ostatnie soki nawet na waciki mu nie zostało - oj niedobry Sith! Graty!