Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Nowe Zasady Push

ciap - - Poradniki i Narzędzia

Chyba nie rozumiesz podstawowej rzeczy. Każdy może kupić deuter po minimal a potem sprzedać drożej lub wysłać darowiznę i nie złamie tym zasad o ile będzie pamiętać o innych zasadach. Jest tak od zawsze i wiele osób na tym korzysta. Przy próbach, przy zwrocie dexu za recki z pz, za pomoc przy obronie, pomoc przy odbudowie. W temacie o zmianach masz posty że wiele osób z tego korzysta. I jako GO również podawałam taki sposób na oddanie deuteru za jakiś nieudany lot.

• Nowe Zasady Push

Tak możesz napisać o każdym że każdy może zrobić pusha, przetopić, wyfarmić, kupić dex. Kupiłam dex tanio bo ktoś mi zaufał i na tyle lubi ze poświęcił swoje punkty dla wcześniejszego mojego astro. Kiedyś ja im pomogłam teraz oni mi. Na tyn polega wspólna gra że sobie pomagamy.

• Nowe Zasady Push

"Omijasz zasadę nie rozliczonego handlu w 72h" Handel zostaje rozliczony w 72h.

• Ban zabawa na całego :D

ciap - - Spam

Ban dla @pogoda.

• Dopłacisz jak mówi GO i więcej nie będziesz handlował z tym graczem. O ile on ten deuter np. kupił od innego gracza drożej. Co grozi? Tabela kar jest ukryta. Jest to złamanie Zasad Gry.

• "Czy ten cytat pochodzi z okresu przed czy po wprowadzeniu minimalnych przeliczników?" Przed ale Startk nakreślił na czym polega pożyczka w ogame i nadal można tak pożyczać. "Czy takie zachowania (żeby nie napisać handel) są dopuszczalne i nie otrzymam za to blokady od operatorów?" To jest handel tylko po niższym przeliczniku niż zwykle. Osoba wyżej zawsze może przesłać surowce osobie niżej i jest to darowizna. Więc ta pożyczka to zwykły handel + darowizna. Jeżeli zrobimy handel zgodnie z Zasada…

• Quote from -hetevox-: “Mam rozumieć, że wypowiedź gracza Starrk jest oficjalną odpowiedzią Teamu na zadane pytanie? ” Nie widzisz niżej mojej wypowiedzi i w poprzednich postach? Jeżeli gracz X i Y handlują jednym surowcem to mogą zmieniać przelicznik. Jeżeli raz komuś sprzedasz deuter to możesz potem sprzedać taniej albo drożej (przy zachowaniu warunków innych). Taka z Wami dyskusja. Wyleczyłam się z IRCa i pora wyleczyć się z Forum. Miłego.

• Quote from Starrk: “@john malkowitz007 czytałeś cokolwiek dalej za frazą pożyczam? Przez regulamin jest zabroniona pożyczka, gdzie dzisiaj pożyczam Ci 500kk metalu, a Ty mi to oddajesz powyżej 72 godzin. 1. O ile zmieścisz się w 72 godziny, pożyczanie jest legalne nawet wg regulaminu. 2. Gdybyś czytał całą wypowiedź, wiedziałbyś, że mój proceder nie jest pożyczką samą w sobie, a handlem. Przykład z ostatniego tygodnia: Kontrahent miał dla mnie na sprzedaż 2kkk paliwa za metal po 2,7:1. Prosi mni…

• Quote from f4ust: “Czyli de facto pożyczki w taki sposób są dopuszczalne - poza regulaminem, bo takie sytuacje nie są opisane - ile czasu jest na oddanie, czy może to być surowiec kupiony drożej czy nawet że złomowania własnej obrony. ” Wyżej odpowiedziałam na wszystkie pytania.

• Quote from Das140: “Pożyczki surowców bazujące na późniejszej zapłacie nie są dozwolone jak widać powyżej, ale jeśli się nie mylę, to można pożyczać surowce na bazie manipulacjami przelicznikami. Oczywiście jeśli zasady gry zostały dobrze przeze mnie zinterpretowane ” Masz rację tak jest. Dlatego wyżej napisałam że można kupić deuter za minimal a resztę dopłacić kiedy chcesz (o ile jesteś wyżej i inne warunki zachowane). Np.Kupujesz 100kk deuteru za 280kk metalu. Jednak płacisz tylko 250kk żeby …

• Quote from priesten: “No popatrz członek teamu mowi jak omijac zasady ” To nie jest omijanie zasad a zmienianie przelicznika. Jeżeli w czasie gry ustalisz przelicznik to możesz go później zmienić, podwyższyć lub obniżyć. Często gracze ekowcy opisują sytuację że jakiś flociarz leciał na obronę ale niestety nie wyszło i chcieliby mu zwrócić deuter który spalili. Pytają czy mogą wysłać transport do osoby wyżej. Nie mogą ale mogą sprzedać taniej deuter. Jeżeli zawsze mu sprzedają po 2,7:1 to niech t…

• Quote from f4ust: “W 72h uzbierać na astro i oddać.. ahh, czekaj.. w sobotę zrobiłaś, mamy koniec wtorku czyli nie oddałaś w regulaminowym czasie? Będzie ban czy jednak regulamin nie jest dla wszystkich? Tak z ciekawości pytam.. Edit. Tak mi się jeszcze nasunęło.. jakiś czas temu wszedł zakaz pomocy dla silniejszych w sojuszu.. to nie dotyczy silniejszych w ogóle? Poza sojuszem można? ” Kupujesz dex za minimal a potem dopłacasz do swojego normalnego przelicznika i tak z 72 godzin masz ile chcesz…

• Quote from buleon: “Wszystko. Zasady tej gry nie są aż tak skomplikowane, żeby nie dało się tego zapisać w ten sposób. Podaj przykład czegoś, czego nie idzie, a udowodnię Ci, że idzie ” Np. Kwestie oddawania złomu. Quote from buleon: “Na marginesie zapytam - Ty odsyłałaś surowce po handlowej niedzieli? ” Jeszcze nie, dopiero w sobotę zrobiłam astrofizykę i zacznę oddawać pożyczki. Dziękuję wszystkim za pomoc w robieniu astro! Serce mi urosło że są jeszcze w grze ludzie co pomagają i niczego za t…

• Quote from buleon: “Ticketami w czasie handlowej niedzieli można było sobie ... ” Art tłumaczył dlaczego decyzja została zmieniona. Quote from buleon: “Czy gracz A może wysłać surowce graczowi B w sytuacji C. I wtedy na odpowiedź osoby wyznaczonej przez Arta mógłbym się powołać w tickecie. ” Nie wszystko idzie w taki prostu sposób "co by było gdyby". Gracze bardzo często mają konkretne sytuacje gdzie potrzeba nicków i kuknięcia w logi. Forum nigdy nie zastąpi ticketów. Inna sprawa że bardzo częs…

• Quote from Strzelec84: “można by wyjaśnić parę kwestii ” Możesz zrobić temat w dziale board.pl.ogame.gameforge.com/i…/71-Zadawanie-pyta%C5%84/ lub napisać ticketa.

• Nowe Zasady Push

Quote from gardze wami: “Czy ostatnie zdanie to brak precyzji czy coś tutaj nie gra? Czyli 10 kont robi zsyłkę na konto niżej (to konto powinno mieć obowiązek wydać surowce na swoją korzyść, a nie mieć zgodę na handel surowcami z darowizny (obojętnie czy pochodzą z przetopu czy nie to myślę, że powinny mieć nałożone embargo na ich dalsze rozpowszechnianie). Rozumiem to co napisałaś jako zgodę tego konta na handel z jakimś top po przeliczniku najbardziej dla siebie opłacalnym (o zgrozo nawet jest…

• Quote from buleon: “Quote from Art: “Jedyne co mi przychodzi do głowy na chwilę obecną, to stworzenie dedykowanego tematu z pytaniami dotyczącymi interpretacji ZG i zbieraniem wszelkich wątpliwości z nimi związanych. ” Można prosić o stworzenie takiego tematu?@Art ” Zapraszam: board.pl.ogame.gameforge.com/i…/435457-Nowe-Zasady-Push/

• Telep i jego czas stygnięcia

ciap - - Zadawanie pytań

Quote from CerVezA: “kiedyś na starych Uniach numerycznych było 1h ” Kiedyś? Jest wiele serwerów które nadal maja 1h bo ten czas zależy od speed floty. Jeszcze sporo takich serwerów jest: przyrostyogame.cba.pl/Info.html

• Nowe Zasady Push

Ogólna zasada mówi: Słabszy nie może być stratny względem osoby mocniejszej z którą handluje np. nie może kupić czegoś drożej żeby taniej sprzedać. Źródło surowców: 1. złomowanie floty i/lub obrony u handlarza - tracimy tutaj na wstępie 25% surowców 2. złomowanie floty i/lub obrony przez RW - ktoś złomuje nasza flotę i PZ wraca do nas, strata zależnie od uni, tracimy cały dex 3. dostaliśmy darowiznę od gracza wyżej - bez względu na formę, świadome umówienie się graczy że osoba wyżej przekazuje s…

• Nie kupiłam popcornu a tu widzę jakaś impreza się szykuje ;x Graty x;