Search Results

Search results 1-20 of 127.

• Quote from ciap: “ Takie badanie zrobi max 1-3 osoby na serwerze. ” Wszystko to kwestia czasu. Kiedyś posiadanie 14 planet było ogromnym wyczynem. Za parę lat granica się przesunie. A może zwiększą prędkość eko i będzie jeszcze prościej.

• Quote from ciap: “Quote from Das140: “Przemyślałem sobie sprawę i stwierdzam, że liczba punktów jest wynikiem wszystkich parametrów uni, więc tym trzeba się kierować. Tzn. że pomysł tworzenia grup na podstawie średniej punktów to dobry pomysł. ” Pewien gracz porównuje swoje konto (Quantum) do mojego (uni68) gdzie jego serwer przeliczając na speed x1 ma 18.138 dni a moje konto ma 7.488 dni. To różnica 10.671 dni. Grając eko po 18 tys dni gry jestem w stanie zrobić konto 1,3kk punktów. Sama mam te…

• Pytanie zasadnicze po co włączał kasacje? Sam jest sobie winien.

• @Art dobra robota. Ja bym na Twoim miejscu wlepił wszystkim bany i kazał surkę do GO odesłać. I tak jesteś łaskawy. Hipokryzja niektórych osiągnęła najwyższy możliwy poziom. Dobrze tak pusherom jednym :D. Teraz czas zabrać się za wykrywanie multi. Mam parę pomysłów ale wymagają jeszcze przemyślenia.

• Pancerniki, astro, plazma, koszt kopalni kryształu (1,6) w porównaniu do metalu i deuteru (1,5) co poziom wpływa na brak kryształu na uni. Jest to celowy zabieg GF, żeby używać handlarza. Sprzedajesz dex u handlarza i masz kryształ, jak chcesz to sprzedasz metal i też masz kryształ. Przelicznik nie ma tu znaczenia! Liczy się fakt użycia handlarza. Jak ktoś nie będzie z niego kożystał to będzie zmuszony sprzedać dex/metal komuś kto go używa. Tak jest teraz i tak będzie po wprowadzeniu stałego prz…

• Czas się pożegnać

spirycik - - DiD Quantum

Również dziękuję za wspólną grę. Eko i badania się znudziły, flota też więc czas odpocząć Powodzenia w realu. PS. I tak wiemy że za parę miesięcy wrócisz

• Quote from ciap: “@spirycik Z inicjatywy teamu PL poszło zapytanie o zmianę przeliczników na bardziej odzwierciedlające wartość deuteru przy handlarzu. Zasady są międzynarodowe więc akceptacja musi pójść z góry ponieważ dotyczy każdego kraju. ” @ciap Jest to dobry krok na przód ale nie wyczerpuje tematu o którym pisałem. Według mnie nawet bez zmiany przeliczników handlowych ewidentnie widać, że jedno konto traci, a drugie zyskuje.

• Quote from ciap: “Czasem jak czytam forum to smutno sie robi gdy widzę jak GO pracuje a gracze piszą że ktoś bezkarny. ” Rozumiem, że robicie swoją pracę za darmo poświęcając swój prywatny czas - chwała wam za to. No ale jak ktoś robi w parę miesięcy większe przyrosty niż normalny gracz w 5 lat, po czym dostaje bana na tydzień-dwa i dalej jest bezkarny to ręce opadają. Ten ban to pewnie za jakąś za przeproszeniem pierdołę. Główny problem jest w regulaminie gry, który można dowolnie interpretować…

• Quote from szpic: “Quote from spirycik: “Najgorsze jest to, że dostanie bana na 2tyg, za push dzięki któremu jest 1rok do przodu. ” Ale wiesz ze przy banie za push odsylasz surkę wiec nie bedzie 1 rok do przodu? ” Racja. Co nie zmienia faktu, że za przetapianie surki na deu i potem sprzedaż po minimalu powinnien być ban na amen. Nawet jeśli robi się to przez kilka kont w sporym odstępie czasu. Tak jak kiedyś. Nazywało się to push ekstremalny. Tu nawet nie chodzi o Majsa, tylko o cały proceder, k…

• Najgorsze jest to, że dostanie bana na 2tyg, za push dzięki któremu jest 1rok do przodu.

• Cała prawda o mnie i o Majsie

spirycik - - DiD Quantum

Normalnie chyba zaraz popcorn zrobię :D. Niesprawiedliwość była jest i będzie. Tak samo jak układy i układziki. Taka jest mentalność ludzi i tego nikt nie zmieni. Są za to aspekty samej mechaniki gry, które można zmienić, żeby utrudnić życie osobom które oszukują. Niestety tu potrzeba jest ingerencja Niemców, a im się to nie opłaca ze względu na antymaterię. Czyli wracamy do punktu wyjścia (mentalność ludzi). Co do gry i jej zasad: 1. Zmniejszone kary za multi, i inne wałki ułatwiają przekręty. …

• Życzenia Świąteczne.

spirycik - - DiD Quantum

Święta już za nami więc szczęśliwego nowego roku

• @Art, wiadomo coś o relokacjach dla gospodarzy? Nie będę tu wymieniał argumentów za, bo wcześniej było już wszystko napisane. Edit: Wiem, że już po ptakach, ale wcześniej nie miałem czasu się wypowiedzieć. Moim zdaniem połączenie Q z E było OK, ale pozostałe 2 uni to przegięcie. Sam jestem graczem Q i nic na tym nie stracę ale doskonale rozumiem ludzi przechodzących do nas. PS. Majs patrzę przestał płakać i zaczął grać. Ban Marysia dodał Ci skrzydeł? Są jeszcze inni np. ZS, z resztą nasz koleżka…

• ale cios powinien dostać dodatkową nagrodę za skromność. Nawet Maryś zagłosował na największego konkurenta

• A nie da się wymiany kont załatwić przez GO? Pewnie nie, bo musieli by mieć taką możliwość w panelu, a to wymaga cennego czasu programistów :D.

• Ja bym dodał bonusy za wysyłanie ekspedycji. Np. za 10 ekspedycji w ciągu jednego dnia dostajesz losowy przedmiot brązowy, za 20 srebrny, a za 30 złoty.

• Gratulacje. Floty mega, procent mega. Nawet nie wiem co napisać, po prostu jeszcze raz gratulacje

• Spalanie deuteru

spirycik - - DiD Quantum

Dzięki Art

• Kiedyś musiałem interesować się reklamą stąd mam na jej temat trochę wiedzy. W taki sposób nie kłamiąc manipuluje się ludzi Jak ktoś ich pozwie, to w sądzie przegra. To są 2 oddzielne frazy nie mające ze sobą nic wspólnego. Pierwszy "ogame", drug "100 milonów graczy". Musieli by napisać, że w ogame gra 100 milionów graczy żeby skłamać, a tego nie zrobili. To jedna ze sztuczek reklamowych. Tak samo: "Ból głowy? Weź [nazwa_produktu]." Dwa oddzielne zdania, które na dobrą sprawę nic nie oznaczają. …

• Quote from Testie: “A ja patrzę na to zupełnie inaczej - fajnie, że oGame otwiera nowe uniwersa - słuchają głosu swoich graczy. To czego brakuje to kampania reklamowa nastawiona na pozyskanie nowych graczy. Jakbyście mieli budżet mógłbym Wam zorganizować taką kampanie - pozyskanie 10k graczy to nie problem - robiłem to w innych biznesach. Dla GameForge mógłbym to zrobić za darmo. Uważam, że czasy oGame się nie skończyły a najlepsze jeszcze przed nimi. Dziwi mnie natomiast to, że tak to zaniedbal…