Search Results

Search results 1-20 of 248.

• Serdecznie dziekuje Jufcia za wspolny lot, info i w ogole. Milo, ze czasem pomysli ktos i zabierze na wycieczke takiego nielota jak nizej podpisany. Obroncy SzO! thun

• Gennaro sie zbija. Co prawda dosc brutalnie, ale jednak Konczy mi sie urlop, takze teraz to zaczynam nolajfic zupelnie.. Na etacie i z 'Baba' w domu heh

• Wstawiam później, bo trzeba było chwilę odpocząć.. Wróciłem z DinAlta, już już miałem odstawić to cholerstwo, ale pokusiło mnie kliknąć 'nowe wiadomości'.. Amon z tematem, że stoi... Ja: " nie, koniec, daj spokój - dużo tego - zgiń, przepadnij.. jest już rano..." ...no to polecieliśmy.. Dzięki Amon za cynk i lot! Obrońcy szczere SzO, postawa po starciu mega. Uściski dla Twojego Malucha, ma w tym swój udział Złomu nie zebraliśmy ani śrubki, obrońca wpadł na konto niedługo po wlocie i miał z drugi…

• Jako ze wiem ciut wiecej, to pomijajac poranne pw z Kiki, chcialbym jeszcze tu kolejny raz wyrazic ubolewanie w zwiazku z postawa bylego juz czlonka GLORY po starciu. W tej sytuacji mi rowniez trudno zyczyc Szo... Pewnych rzeczy zwyczajnie sie nie toleruje. Pozdrowienia thun

• No to trzeci ST w ciągu 8 godzin przed nami.. DinAlt wyrwał po raz wtóry. Schematyczny FS z moona to nadal zły FS.. do rzeczy: Dnia 07-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor thun [GLORY] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 500 Krążownik 450 Okręt wojenny 150 _________________________________________ Obrońca DinAlt [STARS] ________________________________________________ Mały transporter 203 Duży transporter 99 Lekki myśliwiec 355 Krążownik 1…

• Super, tylko tych emteków żal

• Largo, przecież wiesz że robię eko to tylko farmingówka

• Drugie dzisiejszej nocy starcie.. chciałbym określić je mianem dziwnego, ale szczerze.. było zwyczajnie lamerskie ze strony atakierów. Nie mam w zwyczaju się rozpisywać, więc ... Odddam nie ma konta na boardzie, wstawiam za nią. Dziękuję za zapro Słonko do rzeczy: Niektórzy mówią, że dla nich lot w jedną stronę 3 godziny to standard ... Niektórzy mówią, że mając cel na falandze nigdy nie patrzą co się święci (idą spać)... My natomiast wiemy, jak to starcie się skończyło : Dnia 07-01-2018 --:--:-…

• Czołem, pechowo stało dłużej niż miało ( ), więc się połasiłem. pozdrowienia dla znajomych 'okopywania się' nie lubimy! do rzeczy: Dnia 06-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor thun [GLORY] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 878 Krążownik 464 _________________________________________ Obrońca aal333x ________________________________________________ Mały transporter 10 Duży transporter 4 Krążownik 49 Okręt wojenny 45 Recykler 22 Pancernik 17…

• Było i nima. Dobrego weekendu dla wszystkich! do rzeczy: Dnia 06-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor thun [GLORY] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 2.638 Krążownik 547 Okręt wojenny 150 _________________________________________ Obrońca Renegade Spica [PFP] ________________________________________________ Mały transporter 4 Duży transporter 21 Lekki myśliwiec 111 Ciężki myśliwiec 108 Krążownik 98 Okręt wojenny 56 Recykler 22 Sonda szpieg…

• Miałem nic nie wstawiać przez 1k% (... ), no ale nie wiadomo czy doczekam, także zacznę.. Dnia 04-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor thun [GLORY] ________________________________________________ Krążownik 532 _________________________________________ Obrońca vend [DUCHY] ________________________________________________ Duży transporter 70 Lekki myśliwiec 60 Ciężki myśliwiec 1 Krążownik 45 Okręt wojenny 56 Recykler 33 Sonda szpiegowska 6 Pancernik 4 _________________…

• brawo Panowie! zysk miodzio, paliwo z powrotem. Jeszcze chwila i będziecie trząść tym uni!

• AFERA na zawsze! skład floty kombinowany, mogło być 'trochę' lepiej, ale płakać nie będę... do rzeczy: Dnia 05-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor thun [GLORY] ________________________________________________ Okręt wojenny 50 Lekki myśliwiec 488 Krążownik 488 _________________________________________ Obrońca Lipton ________________________________________________ Mały transporter 18 Duży transporter 44 Lekki myśliwiec 1 Krążownik 101 Okręt wojenny 51 Recykler 59 Wyrz…

• Miałem nic nie wklejać przed 1k% (... ), no ale jak już ten mniejszy ACS zapodano, to niech i to się wyjątkowo pojawi pozdrowienia dla Sojuszników i znajomych. Dnia 04-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor thun [GLORY] ________________________________________________ Krążownik 532 _________________________________________ Obrońca vend [DUCHY] ________________________________________________ Duży transporter 70 Lekki myśliwiec 60 Ciężki myśliwiec 1 Krążownik 45 Okręt wo…

• to bezczelny Kobite leje ładnie, ładnie V. - oby tak dalej.

• Prawie czyścioszek, konkret. sporo zebrane, będzie na nowe satelity

• procent super, ale można było się spodziewać sporych strat. Wiosło wiosłem, strat nie ma! gz.

• kaito [GLORY] vs. Kakao ~ 1.38%

psythun - - Starcia Yildun

Dobrze, dobrze - nie oszczędzaj się i ciśnij fuzyjną!

• Ok, konczac topic 'startowy', to doczekalismy 2g.. Aktualnie rzuca 2:9 Gl hf all

• Tak wiec jestesmy na 1:459