Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• środa, 15 czerwca 15:00 Rosja 1-1 Słowacja 18:00 Rumunia 1-1 Szwajcaria 21:00 Francja 2-0 Albania czwartek, 16 czerwca 15:00 Anglia 2-0 Walia 18:00 Ukraina 2-0 Irlandia_Północna piątek, 17 czerwca 15:00 Włochy 1-0 Szwecja 18:00 Czechy 0-1 Chorwacja 21:00 Hiszpania 1-1 Turcja sobota, 18 czerwca 15:00 Belgia 1-0 Irlandia 18:00 Islandia 1-0 Węgry 21:00 Portugalia 1-2 Austria Mecz punktowany x2 czwartek, 16 czerwca 21:00 Niemcy 2-1 POLSKA

• piątek, 10 czerwca 21:00 Francja 3 – 0 Rumunia sobota, 11 czerwca 15:00 Albania 0 – 2Szwajcaria 18:00 Walia 1 – 2 Słowacja 21:00 Anglia 2 – 0 Rosja niedziela, 12 czerwca 15:00 Turcja 0 – 1 Chorwacja 21:00 Niemcy 1 – 1 Ukraina poniedziałek, 13 czerwca 15:00 Hiszpania 3 – 0 Czechy 18:00 Irlandia 1 – 2 Szwecja 21:00 Belgia 0 – 1 Włochy wtorek, 14 czerwca 18:00 Austria 3 – 1 Węgry 21:00 Portugalia 2 – 0 Islandia Mecz punktowany x2 niedziela, 12 czerwca 18:00 Polska 1 – 1 Irlandia Północna

• This is poke life !!!

Sheldon - - Technologia i Gry

@up mogę się podpisać pod Twoim postem, też klikam sporadycznie. Jednak na event jakaś motywacja większa, jaką nagrodę polecacie? Team obecnie: Dragonite, Togekiss, Tentacruel, Skutank, Steelix, Garchomp. Zastanawiam się między trawiastym, a ognistym shiny.

• This is poke life !!!

Jakie pokemony na sale w ostatnim regionie? Chętnie kupie, bo mam zamiar w końcu zrobić te odznaki.

• This is poke life !!!

Z jaskini hazardu "Wygrywasz Kupon na Zasługi! Za następny zakup Punktów Zasług dowolnym sposobem otrzymasz 25% więcej Punktów Zasług! Kupon straci ważność za 48 godzin."

• This is poke life !!!

Szukam shiny w Kanto jakieś rady ogólnie do tego typu zabaw? Nie wiem jakieś specjalne godziny, klikanie lewą ręka etc. Jak dotąd 6 złapanych, medalion cały czas założony wraz z aktywnym poszukiwaczem i na razie słabo.

• This is poke life !!!

Mam do oddania konto jak komuś nie chce się od nowa zaczynać Konto nie ma nic ciekawego jakieś shiny niskie lvl, głównie służyło jako nabijacz pz i tester lvl konta Zobacz mojego pokemona!

• This is poke life !!!

Mam konto do oddania, konto "zaniedbane" służyło mi jako test. Trzeba trochę pracy włożyć, żeby wyjść na prostą, ale lepsze to niż start od zera. Nazwa konta Antallo, 367 mPa, lvl 85, 67 wiśniówek, team taki jak w profilu + jakieś pokemony na salki [ eevee z eventu na 1 poziomie]. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to pw i wyślę passy. Chyba jedyne godne uwagi, choć w porównaniu do topki.. no cóż nie ma co porównywać

• This is poke life !!!

Zastanawiam się, czy opłaca się kupić resty za te 2,3 k pz. Co sądzicie?

• This is poke life !!!

Może ktoś słyszał o nowym rejonie? Jagody i napoje zbieram i czekam, czekam

• This is poke life !!!

szukam taniej metalowej powłoki

• This is poke life !!!

W końcu się udało, 500 mPa osiągnięte

• Wątpię, żeby obrońca zespołu drugiej części tabeli serie B był kandydatem do gry w reprezentacji. Wawrzyniak do końca swojej kariery będzie grał w reprezentacji rzadziej lub częściej, gorzej jak ją zakończy, bo kto wtedy będzie LO

• This is poke life !!!

Wymiękłem już przy shiny na 100 lvl miałem Banette, teraz mam Slowbro i nie dam rady nawet skamieliny dobić

• This is poke life !!!

Problem z sala 6 Hoenn. Na razie mam takie poki Zobacz mojego pokemona! Zobacz mojego pokemona! Zobacz mojego pokemona! Zobacz mojego pokemona! Zobacz mojego pokemona! Co zmienić? Kogo kupić? Co na 7,8 sale?

• This is poke life !!!

Ja mam jedno do wymiany Lapipapi jak ktoś chętny to pw w grze

• This is poke life !!!

Też mam jedną do oddania

• This is poke life !!!

1830 § = +5 mPA Jakby ktoś miał poki na salki z Hoenn to pokażcie, bo mam swoje, ale jakby jakiś fajny był na sprzedaż Zostało mi 6 poków do kolekcji zobaczymy ile zajmie ich złapanie

• This is poke life !!!

Mi z opieki wpadł swabul ciesze się, bo w weekendowych dziczach ciężko mi cokolwiek złapać. Grywalny czy raczej szkoda slota na niego?

• This is poke life !!!

Trochę już czekamy na tą aktualizację