Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Hulk-Wita

Uziel - - DiD U68

Quote from john malkowitz007: “Witam nowego ( ??? ) gracza na tym unii Milej zabawy i przyjemnosci z gry @ Uziiel Jak ma zzieleniec ? Czy Ty juz tak zle widzisz ????? Przeciez On jeszcze jest zielony , dlatego prosi o surowce ” Oglądałeś kiedyś film "Hulk" Zapewne pamietasz dlaczego robił sie zielony.? Ja swoja paczke wysłałem. Miłeg gry @Hulk1

• Wirtualny pogrzeb.

Uziel - - DiD U68

Uwaga,ale będzie pompatycznie. Ogame w jaką zaczynałem grać, była doskonała, emocjonująca i nieprzewidywalna. Zepsuli ją gracze, szukający sposobu na szybsze przyrosty. Za wszelką cenę dążyli do celu, czasem potykając się o środki. Wszystko za pieniądze. Biedaki mogą iść zbierać anty na eventach. Zawsze biegłem pierwszy. Wygrywa ten, kto płaci. Nie znam talentu, który by wygrał przeciwko banknotom. Nie w tej grze. 12 lat łącznie minęło. Nigdy po złej stronie działu ST. Sojusz P N Poziomka -za ws…

• Rekordy Uniwersum 68

Uziel - - DiD U68

Quote from FILU: “Quote from ciap: “@FILU Po co Ci plazmowa 20? Z Twoim eko to nawet 15 bym nie robiła! Plazmę mają już 3 osoby to nie wiem czy w temat Cie wpiszą. ” Daga nie budowałem plazmy ja 4 razy wygrałem ją w Aktywiście i chyba miałem ją jako 3 na uni tylko po zakończeniu SD tak się zbierałem do aktualizacji ” Nie było innych pożyteczniejszych badań.? Skrzydła Ikara były,dlaczego nie wybrałeś.?

• Hulk-Wita

Uziel - - DiD U68

Prędzej zzieleniejesz niz surowce dostaniesz. Niech Twój optymizm nie gaśnie.

• Mizerny zysk. Nie ma czym się chwalić. Kolekcja ST szybko rośnie,gratulacje.

• Nakłąd minimalny,zysk maksymalny. Gratulacje Misiu,owocnych lotów życzę. Do naSTępnego.

• Quote from Vasco: “"Najważniejsze,że odbudowa idzie sprawnie. Ciekawy z Ciebie osobnik,w Team mówią o Tobie, żeś Ryszard "Obatel" Czarnecki.. polskiego OGame..wszedzie pójdziesz i każdemu dasz...ale mądrością nie grzeszysz.. Ja w to nie wierze.. beaten.gif Gratulacje, kolejny życzę." Jest i On! W pewnych kręgach zwany Ogejmowym Suskim. No a teraz do meritum, to graty starcia i powolnej odbudowy straconej flotki. ” Nie potrafisz cytować.? Serio ? Kreatywność zaczyna się na powielaniu nie swoich p…

• Dość konsekwentny jesteś w swoich lotach. Gratulacje za wytrwałość,nick obrońcy doskonale pamiętam.. Szo życzę. Dziękuję za pozdrowienia.

• Najważniejsze,że odbudowa idzie sprawnie. Ciekawy z Ciebie osobnik,w Team mówią o Tobie, żeś Ryszard "Obatel" Czarnecki.. polskiego OGame..wszedzie pójdziesz i każdemu dasz...ale mądrością nie grzeszysz.. Ja w to nie wierze.. Gratulacje, kolejny życzę.

• Bardzo przyzwoite to ST. Bilans robi wrażenie, gratulacje @xLORD SITHx. Złomuj nadal wytrwałe. Na każdego modka kiedyś przyjdzie pora.. Oczywiście pora aby się douczyć. Dziękuję za pozdrowienia.

• Quote from zygunia: “Wstawiam za sojusznika, bo ostatnio Panu Misterowi Ogame nie spodobaly sie wypowiedzi mojego sojusznika i poszlo zgloszenie na support ... ” Nie wiem dlaczego @FILU tak robi. Na PW w grze wylewa mi swoje żale że Twój sojusznik @KKS go ignoruje. Nasz Mister Ogame się nie potrafi oprzeć urokowi Grubego. Poradziłem,aby załatwiać to poza grą,i forum..Nasi ukochani moderatorzy szybko kasują wpisy na ich temat. Swoją drogą..oszust z oszustem to wybuchowa mieszanka.Intelektualnie t…

• Gracz @FILU i typ @KKS mają swój coming out. Cenzura zabija uczucie,wyznane publicznie. Trzymajta się chłopy.

• Quote from Ruda: “Starczy tego offtopu, temat przeczyszczony. ” Daj się pobawić słowem..proszę..

• Zysk przyzwoity,kolejne ST do kolekcji.. Godzina STarcia to znak od Boga.. Jesteś namaszczony..korzystaj z tego.. Gratulacje i powodzenia..

• Nie często spotykane ST z udziałem GS. Dobry zysk,przy minimalnym nakładzie. Gratulacje,dziękuję za pozdrowienia. Złomuj wytrwale.

• Wiesz..w tej grze liczy się spryt i (lub) ilość kupionej antymaterii. Można też się umówić na zacne ST...Kupić itp.. Bierę za wszystkie moje słowa odpowiedzialność.. No chyba że wpadnie tutej Noriaki Kasai.. I pozamiata wolność słowa..

• Nie ma co..monumentalnie wyszło. Gratulacje,potężne ST z mega zyskiem. Jednego typa by wykopał z tego STarcia. Widoczne tylko ja. Ale nawet z nim nikt Was nie posądzi o oszukane,czy ustawione ST.

• Rób swoje Misiu,złomuj bez wytchnienia.. Kompetentny Team zrobi resztę.. Za srebrniki oczywiście..

• No sąsiad,grasz ostatnio spektakularnie. Kiedyś wszystko było inne..szkoda,że te czasy juz nigy nie wrócą. Gratulacje,licze na więcej wkrótce.

• Quote from PluszowyCzlowiek: “Bladas dość dobrze się zazwyczaj pilnowal bo jednak po złej stronie nie widziałem... ” Widziałeś tyle co byłeś w stanie zrozumieć. Gratulacje Pazik,jak na ekonoma to nieźle złomujesz.