Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Pazik ty zamierasz dalej iść w eco i robić to astro ??? Ty może jednak buduj flotę bo złomiarz w tobie drzemie Gracisze

• Coraz bardziej na uni da się zauważyć braku niektórych ST. W wykonaniu tak potężnych sojuszy jak PN czy 3x czasami nawet u nas kilku nie wstawia już i chyba to jest spowodowane że każdy ma gdzieś pokazaniem czegoś by zaraz kilki trolli pisało że push itp. zwłaszcza jeden sojusz jest liderem w tym czyli sojusz z rekordowym potencjałem w banach . Wpisujmy się tylko wtedy gdy chcemy pogratulować a swoje przemyślenia wpisujmy w support . Ja kiedyś byłem klakierem teraz jestem starym kocurem Każdy kt…

• Nasze małe RW: solo 300%, ACS 500%

FILU - - DiD Nekkar

Quote from ciap: “Quote from Ruda: “Podniesiemy trochę progi: SOLO - 400% ACS - 600% ” To i tutaj w gorę. ” Jak Ruda podniesie progi tutaj chociaż konfiguracja i praktycznie pkt nie odbiegają od u68 to widzę ja pierwszy lord sith będzie tu płakał bo już nie będzie mógł latać po satkach i się tym chwalić bo wcześniej 100% było łatwo zrobić zwłaszcza że połowę %%% było z jego floty Beczał i z zazdrości minusował na u68 miniST @john malkowitz007 bo nie mógł mu dorównać w ilości miniST przy 100% to …

• Graty Ilu na u68 chyba tylko udajesz górnika bo moc w tobie jest do Gracisze

• Ban zabawa na całego :D

FILU - - Spam

@FINEZJA1 dzięki za wyleczenie mnie na boarda tak żyje i mam się dobrze . Ban dla @^BrzydaI^ bo widziałem go i nie jest aż tak straszny 10/10 a może z 8/10

• Quote from ciap: “Quote from dexPL: “Wystarczy: - konta wiecznie zbanowane przenieść na fake-serwer - konta z załączonym urlopem dłużej niż X - przenieść na fake-serwer - opracować proces przeniesienia konta z fake-serwera na serwer docelowy (np w narzędziach administratorskich supportu) I już problem znika, jednocześnie nie boli brak idlaków (idlaki są przenoszone). Jak ktoś się zaloguje po X czasie - to pisze zgłoszenie do supportu - i support robi migrację z fake-serwera na docelowy. ” Taki p…

• Miałem już nie wklejać starć na Nekkar bo uwielbiam jak trolle spamują i popadają w skrajną hipokryzje przeplataną paranoją że jak to? ale weź ? jak to możliwe ? nie robi ST a ma przyrosty ? czyżby to magia ? czary ? piszcie tickety ? czy po prostu gra w jakimś fajnym super składzie graczy że lubią sobie bekę robić z innych . Ale @SolitaryWolf zagaduje mnie na super grillu i tańcach -no weź wstaw to ST to tylko tankowanie a niech widzą bynajmniej że wataha Wilków świetnie się bawi , złomuje i tr…

• Pazik teraz w badania inwestuj Graty i nie słuchaj mnie

• Pazik to gdzie ty masz tą łopatę ? Bo ostatnio to chyba wolisz stery . Graty

• Widzę że gonisz w niszczarkach Graty debunkracji

• Tyski nie za szybko się odbudowujesz ? graty ty nocny marku

• Quote from Art: “Co do problemu przepełnionych Universów po połączeniu - trwają prace nad zmianą procesu Uni Fusion, które mają uwzględnić wspomnianą sytuację. Więcej szczegółów pojawi się dopiero gdy system będzie gotowy ” i to się nazywa post dający natchnienie by grać do kolejnej fuzji. Nie da się ukryć że porażką było przenoszenie niektórych kont ale @Art miło jest przeczytać że jednak coś jest robione a jak jest robione to znaczy że coś się zbliża gramy i narzekamy dalej

• Powiem tak @ZDOBYWCA1 sens twojego posta sprawia że rozumiemy że musisz bronić lordagownoworta ale zapczeczając sobie i prawdopodobnie gdy pisałeś te herezje powyżej broniące Dawida i wyciągające mnie na boarda powodują do przemyśleń że musisz kłamać teraz i bronić pushera jakim jest Lord sith zaczynając że gra na nihilus , lord sith , Hercules ,infernus to czemu piszesz kłamstwa każdy już wie że spadłeś na psy broniąc właśnie pusherow zwłaszcza Dawida który nawet nie ukrywa się z pusherstwem a …

• <a href=108398e6c19504camed.png">

• Quote from ciap: “Quote from pit: “kiedy połączenie 68 z nekarem? Czy ktokolwiek coś moze powiedzieć na ten temat?? Sensownego oczywiście. ” Serwery są tak przepełnione po tej fuzji że nawet przenoszenie 1-15 będzie problematyczne. Przy fuzji poprzedniej jakby ściągnąć ograniczenia było prawie 14 planet w układzie. Podniesienie speed x1 na x7 na nekkar to po 1-2 planety dodatkowe dla każdego gracza. Na chwilę obecną nie ma miejsca. ” Daga nie używaj słowa " każdego gracza" bo to nie ma sensu się…

• Milo widzieć chłopców do bicia na pz , nic dziwnego taki łańcuch pokarmowy w tej grze lepsi złomóją - graty Panowie . Dziwi mnie że amav z zygunia nie rozpisali wam że to push jak w st wilka że kyss to zna gracza tego tamten tamtego i tamten kogoś co może grał w sojuszach atakierów więc to push - paranoicy . Graty atakującym bo AcS w mix to super zabawa . Obrońcy podsumowania czy nadal na uni utrzymują status Top1 w lotach i sumie zrobionych na nich %.

• słabo jak na tyle dt ale przyda się i tyle chociaż @SolitaryWolf zaraz wytknie "gdzie są niszczarki" a ja mu powiem na Nekkar i żeby pamiętał że ^^wujek^^ dorzucił się do tego ścigacza więc niebawem się na nim karne i sprawdzę jak pali gumę i czy szybszy jest od mojego - niebawem wkrótce . Pozdro dla Misiaczków Dnia 18-05-2019 17:28:39 następujące floty spotkały się w walce: Agresor FILU [MISIE] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 500.000 Mały transporter 60.000 Panc…

• no i git rozkręcaj się nam tak by zawsze było z tego fun i zabawa reszta to dodatek do cyferek Graty i lecisz dalej

• Coś widać że w nocy spać nie mogłeś Brawo i do przodu

• Kilgor no widać ze nocki nadal przynoszą efekty z Graty i do naSTępnego