Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Ta gra ewidentnie jest ustawiona. Ja się na to nie godzę Grapki, szkoda, że OCZYWŚCIE na mój dolot się zalogował ale ważne, że coś masz

• GO Ciap. 200.gif Lol. Dnia 27-11-2016 14:16:04 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Siedem [3 X] ________________________________________________ Mały transporter 20.000 Lekki myśliwiec 1.000.000 Pancernik 20.000 _________________________________________ Obrońca TheLast [UNITED] ________________________________________________ Mały transporter 16.567 Duży transporter 7.318 Lekki myśliwiec 16.876 Ciężki myśliwiec 1.472 Krążownik 46 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 1.039 Sonda szpiegows…

• Pogaduchy

Siedem - - DiD U68

Quote from .:skar:.: “ktory sojusz? najlepszym sojuszem na 67 jest moje ukochane DP jak tluklismy wszystkich to kazdy chcial byc u nas a teraz jak uda sie fartem trafic kogos z dp to ci co jeszcze niedawno byli u nas pisza ze ciesza sie z tagu obroncy :D” Melduje się, kapitanie

• This is poke life !!!

Siedem - - Technologia i Gry

Kiedy pokedex zostanie znów uruchomiony możecie sobie sprawdzić gdzie i jakie poki mozna złapać. Napisał mielek, że nie da się go złapać więc nawet 100 masterballi Ci nie pomoże :]

• This is poke life !!!

Temat coś umarł :P No to jedziemy. Obecnie mam w drużynie Magnetona, Nidokinga, Slowbro, Venka, Fearowa oraz Vileplume. Tego ostatniego chciałbym zamienić na Gengara ponieważ nie widzę sensu w dublowaniu typów. Co o tym sądzicie? Dodatkowo ma ktoś do sprzedania shiny Gastliego? :P

• This is poke life !!!

Quote from mielek777: “Quote from Siedem: “mielek, Ty sobie najpierw pocztę sobie wyczyść :D” pisałem wyraźnie - "pisać tutaj" :) rozumiem, że jesteś zainteresowany jednym z kont ?” Ja wstydliwy jestem :P Jeśli jeszcze coś masz to chętnie.

• This is poke life !!!

Rubinowa 189 i ciągle spadam :x Za mocni są dla mnie.

• This is poke life !!!

mielek, Ty sobie najpierw pocztę sobie wyczyść :D

• This is poke life !!!

Ligo Diamentowa, nadchodzę :E W tym tygodniu zająłeś 62 miejsce w lidze Perłowej. Twoje walki zostały docenione i awansujesz do Rubinowej ligi!

• This is poke life !!!

Opłaca się kupić Dratini za pz? Patrząc po walkach z lidze to poza Charkiem, finalna ewolucja Dratini jest najczęściej występującym pokiem :x

• This is poke life !!!

Właśnie znalazłem w plecaku Okruch Roślinny oraz Ognisty tylko za bardzo nie wiem skąd się tam wzięły. Rozdawali coś ostatnio?

• This is poke life !!!

7 prób i nic. Zamieniłem w kolejności dwa poki i są efekty: Tak! Pokonujesz Sabrina. Przez chwilę na twarzy lidera pojawia się grymas niezadowolenia, lecz po chwili podchodzi do Ciebie i Ci gratuluje. Gdy puszcza Twoją rękę zostawia w niej: Opuszczasz triumfalnie salę W nagrodę otrzymujesz również TM 43! Twoje pokemony zyskują doświadczenie Nidoking +54 PD Charizard +53 PD Lapras +53 PD Magneton +55 PD Tyle wygrać :D

• This is poke life !!!

W tym tygodniu zająłeś 43 miejsce w lidze Platynowej. Twoje walki zostały docenione i awansujesz do Perłowej ligi! I teraz przyszło mi walczyć z lvlami o 10, 15 wyższymi ode mnie, yh :P

• This is poke life !!!

Quote from -=M4ti=-: “Jak Wam idzie w nowym rankingu?” Wygrane rzucone wyzwania: 198 Przegrane rzucone wyzwania: 2 Wygrane podjęte wyzwania: 25 Przegrane podjęte wyzwania: 7 Koksem nie będę ale fajnie to wygląda przynajmniej.

• Siedem #Universum/Universa na których zostały zrobione ST: 15, 67 #Ilość ST: 25 #Łączny % z wszystkich RW: 329`973 % #Średnia na 1 RW: 13`198 % 1. el malvado [FRIENDS] vs swiszczypala [HAZEL] - 255% [prawie jak st] 2. 7th [DGL] vs remrej [NFoW] - 1070,38% [obrona po zdjęciu moona] 3. 7th [DGL] vs kovaL [aF.T.W] - 997% 4. 7th [DGL] vs QBAX [Valinor] - 459% 5. Siedem versus Ronin [B.C] --- 387% 6. jihad, Szewczyk Dratewka, SumaStyli [Sabat] --- versus --- RhavoX [F.T.W] - 570% 7. 7th [Sabat] vs ad…

• Quote from Almera: “Gwarantuję wam, że przy abonamencie bawilibyście się w stu graczy. :fsmile:” To już zależy od tego co by owy abonament umożliwiał. W przypadku gdzie byłoby to uniwersum płatne plus oficerowie, możliwość skracania czasu to wtedy faktycznie - takie uniwersum nie ma sensu. Jednakże w przypadku uniwersum gdzie nie byłoby oficerów, możliwości kupna surowców a także skracania czasu budowy - hej, takie uni już brzmi nieźle. Może jednak przesadziłem z tymi oficerami - można by zostaw…

• AntiGameReborn

Siedem - - Porozmawiajmy o OGame

Zrestartuj przeglądarkę.

• AntiGameReborn

Siedem - - Porozmawiajmy o OGame

Chrome, Opera nie wpierają wtyczek czy dodatków do swoich przeglądarek, dlatego też zalecaną przeglądarką do AGO na telefonie jest FF. Francolino wysłał Ci listę wspieranych przeglądarek, zapoznaj się z nią.

• W momencie uzyskania 15 poziomu napędu nadprzestrzennego, automatycznie zwiększa to prędkość recyklerów. Działa to tak samo jak zmiana napędu Małego Transporterka ze spalinówki na impulsowy wraz z uzyskaniem 5 poziomu.

• Dla ludzi ktorych stac na tak wysokie napedy, koszty nie sa problemem. Osobiscie strasznie sie ciesze, ze nie bede musial czekac pol nocy na recki. Wszystko ma swoje plusy i minusy.