Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Quote from buleon: “Quote from Art: “Jedyne co mi przychodzi do głowy na chwilę obecną, to stworzenie dedykowanego tematu z pytaniami dotyczącymi interpretacji ZG i zbieraniem wszelkich wątpliwości z nimi związanych. ” Można prosić o stworzenie takiego tematu?@Art ” Zapraszam: board.pl.ogame.gameforge.com/i…/435457-Nowe-Zasady-Push/

• Telep i jego czas stygnięcia

ciap - - Zadawanie pytań

Quote from CerVezA: “kiedyś na starych Uniach numerycznych było 1h ” Kiedyś? Jest wiele serwerów które nadal maja 1h bo ten czas zależy od speed floty. Jeszcze sporo takich serwerów jest: przyrostyogame.cba.pl/Info.html

• Nowe Zasady Push

ciap - - Poradniki i Narzędzia

Ogólna zasada mówi: Słabszy nie może być stratny względem osoby mocniejszej z którą handluje np. nie może kupić czegoś drożej żeby taniej sprzedać. Źródło surowców: 1. złomowanie floty i/lub obrony u handlarza - tracimy tutaj na wstępie 25% surowców 2. złomowanie floty i/lub obrony przez RW - ktoś złomuje nasza flotę i PZ wraca do nas, strata zależnie od uni, tracimy cały dex 3. dostaliśmy darowiznę od gracza wyżej - bez względu na formę, świadome umówienie się graczy że osoba wyżej przekazuje s…

• Nie kupiłam popcornu a tu widzę jakaś impreza się szykuje ;x Graty x;

• Podejrzewam że jakby pól nie zajmował to również by nikt nie budował

• Quote from Marys: “Jakieś 5 sekund. Pokaż mi gościa który widział więcej od ciosa ” Cóż, ale to ja zrobiłam sama astron na 16 planetę. Quote from foxopi: “Czy można więc powiedzieć, że na późniejszym etapie przeciwnicy kupowania antymaterii "przegrywają" gre? ” Nie. Kiedyś widziałam konkurs kto zbierze najwięcej antymaterii w czasie eventu ekspedycji. Osoby latały na max i średnio wyszło że zdobyły 100k. Inna sprawa że ludzie chcą wszystko już i teraz. Kopalnie buduję często po 5 tygodni i są os…

• Rekordy Uniwersum 68

ciap - - DiD U68

Sama chciałam zgłosić @zefir Zefciu przepraszam

• Quote from foxopi: “Problemem jest tylko JAK DŁUGO się to bada ” Takie badania robi się tylko za pomocą anty. lvl 28 to 4 lata, 29 lvl to 7 lat. Problemem przy astro jedynie jest ładowność.

• @xfenix To że im wiekszy lvl to telep szybciej stygnie.

• Quote from ale cios antynazista: “jesli chodzi o astro 29, zapewniam, ze to jest praktycznie nie do uzbierania bo koszty astronomiczne ” Jak to przeczytałam pomyślałam sobie: [url]https://www.youtube.com/watch?v=Nepysk5rOf4[/url] I wszyscy co słyszeli o tym mieli taką samą reakcję. 828-Surowce-na-badanie-png Dobra zmiana GF! Stanowczo wychodzą im te małe zmiany jak ładowność, zakrzywienie, szybsze recki, lepszy telep czy ostatnie 99k statków. Buziaki!

• Quote from Poka_Bydlaka: “Tak,tak wybacz. Nie zauważyłem, że wciął się między mój post, a Twój. ” To jak do mnie to proszę o @ciap bo ja rzadko teraz czytam forum (coby się nie denerwować ) Quote from Poka_Bydlaka: “I czego to dowodzi? Gra jest "popularna" może w 3-4 krajach. A podajesz jakieś skrajne opcje. ” Nie mam dowodzić w ilu krajach jest popularna. Po prostu chciałam zwrócić uwagę dlaczego inny kraj ma 4 galaktyki bo przeglądając temat (nie czytając, tylko przeglądając) zwróciłam uwagę n…

• @Poka_Bydlaka To do mnie? Nie czytam na wszelki wypadek dyskusji Trucka z buleon ;x

• Quote from new_mateuszgg: “Quote from buleon: “DK Eco x6, Fleet x2, Research x12, 30% DF, 0.5 Deu Consumption, 4 Galaxies, NO ACS, +25 fields, 25.000 DM after validation, Category: balanced. ” Mozna pomarzyc u nas ” * * * Konta * Aktywne * Dania/Denmark * 1 * 1.417 * 82 * Dania/Denmark * 117 - Quantum * 1.138 * 58 * Dania/Denmark * 119 - Sirius * 327 * 43 * Dania/Denmark * 123 - Wasat * 211 * 28 * Dania/Denmark * 134 - Hyperion * 104 * 26 * Dania/Denmark * 135 - Izar * 246 * 106 * Dania/Denmark …

• Waluta i cena zależy z jakiego kraju się logujesz. Rozpoznaje po IP.

• Ban zabawa na całego :D

ciap - - Spam

Ban dla @FINEZJA1 za pukanie

• Quote from Robert21: “Fajne parametry. Kiedy start nowego unii ??? Bo można już zaczynać ” Nie wiadomo. Jak GA będzie mogła to już powiedzieć to ogłosi na forum w dziale board.pl.ogame.gameforge.com/i…/Board/676-Nowe-Uniwersa/

• @dziuniek1 dlaczego mnie minusujesz? Rozumiem jakby to Krzysiek walnął fochem* ale Ty? Post w żadnym stopniu nie jest skierowany do Ciebie a do kisatjowa. Kisatjow w swojej całej grze dostał z 30 złomów na miarę ST. Chyba mam jak najbardziej powody zastanowić się po co gra. Znam GO od 10 lat, jest moim GO więc tak tylko się zastanawiam. To odpowiedz mi dlaczego? ______________ * w sumie to chyba walnął bo mnie ignoruje.

• Czasem się zastanawiam po co grasz To kolejny złom za miesiąc?

• Dyskusje na temat

ciap - - DiD Taurus

To pytanie do Arta Quote from Maniak87: “no wkońcu się ktoś pofatygował dzięki teraz się wszystko jasne robi... bo będzie jasne o co można się spinać ;p ” Gdy wysłał posta to ja już swojego pisałam.

• Dyskusje na temat

ciap - - DiD Taurus

Do tej pory wszystkie zmiany parametrów poza fuzjami były robione przez ankiety.