Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Harry Potter

buleon - - Rozrywka i hobby

Zgadza się, Twoja kolej na nabicie posta @Ruda

• Harry Potter

Jak nazywa się najpotężniejszy eliksir miłosny?

• Harry Potter

Miłosnemu, przynajmniej tak to sobie wyobrażał Dumbledore.

• board.pt.ogame.gameforge.com/i…?postID=273748#post273748 Tutaj patrzyłeś? A co do głosowania, to nie odbywa się już ono na forum, ankieta jest rozsyłana wśród graczy.

• Quote from Truck driver: “A jak oblecisz dookola wszystko sondami i nic nie zostanie dla innych to szybko znajda sie chetni by Cie ubic chocbys mial miliardowe bunkry na planetach ” Quote from Truck driver: “Jesli farmie to rzadko w nocy a najczesciej w ciagu dnia. Gdy wiekszosc jest w pracy, szkole itp. Oczywiscie farmie kiedy mam czas a nie, ze musze koniecznie. Na x7 eko i przy 8 galaktykach nie ma szans wyfarmic wszystkiego z calego uni ale ze 100us wokol siebie to i owszem i wlasnie to mial…

• Quote from Truck driver: “Jest mozliwosc obleciec wszystko. Tylko trzeba sobie wyznaczyc granice. ” Wewnętrzna sprzeczność. Jeśli nie masz 1 kk, który sobie wyznaczyłeś, na danej planecie, to znaczy, że ktoś to już wyfarmił, więc nie oblecisz wszystkiego sam. W praktyce wygląda to tak, że gdy Ty farmisz jedną galaktykę, ktoś inny farmi drugą, jeszcze kto inny trzecią. Jasne, że można wejść o północy i posiedzieć trochę samemu. Z tym, że wtedy niewiele jest na idlakach, bo wieczorem ktoś je już p…

• Quote from edes: “Fakt faktem sondami można się nachapać z mld sury na dzień na martwym unii ale można na głowe dostać ” Można Ale też można szybko nadrobić stratę lub na coś nazbierać Quote from Truck driver: “A jak oblecisz dookola wszystko sondami i nic nie zostanie dla innych to szybko znajda sie chetni by Cie ubic chocbys mial miliardowe bunkry na planetach ” Nie ma fizycznej możliwości, żebyś obleciał wszystko. Latasz powiedzmy 24 slotami, więcej niż 10 ataków na minutę nie zrobisz, a musi…

• Pytanie ile straciłbyś niszcząc te kulki 140 gwiazd na komplecie mógłbyś na komplecie wtopić nawet gdybym się nie bronił w ogóle. Nie wspominając o tym, że musiałbyś coś zrobić z obroną najpierw itd.

• Ta, wszystkie na raz. 2 kk deu trzymasz na każdym moonie i masz z głowy, chyba że ktoś Cię bardzo nie lubi. 1,4 kkk kryształu (70 % x 2kk sond) nie jest warte zrobienia armageddonu na moonach, nawet zakładając prędkość wyższą niż x1. x1 wiadomo, ul, stacjonata i masz gdzieś

• Jeśli już wyślę FS, to tak, staram się go wysłać tak, żeby móc pofarmić sondami po jego powrocie.

• Quote from Truck driver: “Co z tego, ze bedziesz mial ladownosc sond skoro zostawisz je na planecie i bedziesz mial je skasowane w ciagu kilkunastu minut? Lepiej zostac przy tradycyjnym farmieniu mt-kami i na dluzsza mete jest to najlepsze rozwiazanie. Wyobrazasz sobie latac na starych uniwersach sondami na idlaki? Ja jakos nie bardzo. Gdzie je niby trzymac jak na takiej Librze czy Quantum sa floty, ktore bez problemu oraja KAZDY bunkier. Bys musial ciagle miec te sondy na fs. ” Sond nie zostawi…

• marcik - szefowa szefow;)

buleon - - Członkowie Teamu

Marciku, Ty żyjesz jeszcze troszkę?

• Quote from Poka_Bydlaka: “ES Eco x7, Fleet x2, 80% DF, 0.5 Deu consumption, 5 Galaxies, +30 fields, 25.000 DM after validation, Espionage probe storage ON, category miner, Stomt on. No nieźle. ” 5 pól mniej, 17k antymaterii na start i 2 galaktyki więcej masz na polskim Yildun. Quote from Truck driver: “To samo powinni zrobic w Polsce. Tylko bez tej ladownosci dla sond. A nie znowu nowe uni z 8 galaktykami. ” Aż założę konto na portugalskim czy tam na słowackim, bo nie wierzę, że tam 9 galaktyk j…

• AR Eco x6, Fleet x2, Research x12, 70% DF, 0.5 Deu consumption, 5 Galaxies, +25 fields, Category: balanced, Stomt on. CZ Eco x5, Fleet x1, Research x10, 70%DF, 0.5 Deu consumption, 6 Galaxies, +25 fields, category: miner. DE Eco x4, Fleet x2, Research x8, 50% DF, 0.5 Deu consumption, 6 Galaxies, +25 fields, 25.000 DM after validation, Category: balanced. DK Eco x6, Fleet x2, Research x12, 30% DF, 0.5 Deu Consumption, 4 Galaxies, NO ACS, +25 fields, 25.000 DM after validation, Category: balanced.…

• [ciach] Quote from Diakon1975: “Na wszystkich kontach miałem urlop więc zdjąłem urlop a nie myślałem że na xantus to uczyniłem i tak tam nie gram. Aktywnie gram obecnie na dwóch. Więc może moja pomyłka przyczyniła się do tego że kliknąłem zdjęcie urlopu na x a rano go nie załączyłem. Nie ma tu żadnych machlojek bo konto nadal do mnie należy. ” Przypadek, że zdjąłeś urlop, choć nie zamierzałeś. Przypadek, że go nie włączyłeś, choć zamierzałeś. Zupełnie przypadkowy nick. Przypadkowo nie grasz już …

• Rozmawiałem z Wielebnym jakiś czas temu, proponując mu wymianę paliwową Xanthus <-> Dorado, które mi się akurat wtedy zwolniło. Do dłuższej współpracy nie doszło. Nie oskarżam SoSa o push póki co. A jeśli to zrobię, to przecież nie na forum, tylko ticketem. Tutaj prezentuję tylko otoczkę starcia.

• Konto kupę czasu było w LNG, później w ZSDW. khz i Reaver z ZSDW założyli GP wspólnie z SoSem z N-D (i kilkoma innymi). Teraz SoS z GP złomuje flotę, która totalnie nic nie robiła przez ostatni rok. Jeśli kontem obrońcy nadal opiekuje się Wielebny, to gratuluję, może nie 200, ale przynajmniej 100 SoSowi (czy kto tam na jego koncie siedzi teraz), raczej nie gratuluję niczego.

• Flota sama wrocila?

buleon - - Błędy w grze

Są ludzie, co na tydzień fs-y wysyłają. Po prostu zawracanie stacjonat to spory błąd.

• Flota sama wrocila?

buleon - - Błędy w grze

Potwierdzam istnienie błędu. Wysłałem stacjonaty, odświeżyłem i misje wróciły z raportami.

• Quote from Truck driver: “Przeciez to sie kupy nie trzyma. Gs nie sa tylko do fs ale tez do atakowania wiec jesli przyspiesza cala flota to i gs tak samo powinno przyspieszac. Zreszta, w ogame wszystko mozliwe. ” Dlatego pisałem o kompromisie. Myślałem o jeszcze jednym rozwiązaniu, o przyspieszeniu wszystkich statków do x5 i spowolnieniu GS do obecnego x1, ale tylko przy misji niszcz, jednak pierwsze mi się bardziej podoba. Sporo ludzi gra na bunkrach na x1, gdyby zostawić możliwość szybkiego at…