Search Results

Search results 1-20 of 43.

• Ady [RETRO] vs. puli [N-M] -3390%

wesu3 - - Starcia Wezn

Witam Trochę późno wypowiadam się w tej sprawie ale trochę czasu zabrało dla OG rozpatrzenie mojej skargi. Po starciu pogratulowałem atakujądcemu w grze ale chbya trochę za szybko. Po dokładnym przjrzeniu RW okazało się ,że atakujący się zagalopwał i trochę za dużo razy wleciał mi na moona aby go zdjąć,a jak już się udało to zobaczył flotkę na fali i postanowił jeszcze raz polecieć. Oczywiście zgłosiłem ten fakt do OG trochę musiałem się naczekać ale w końcu się doczekałem. Atakujący złapał bana…

• Witam wszystkich jeszcze grających na tym uni (coraz nasz mniej ) Pozdrowienia dla całego EZM i innych emerytów Obrońca tuż po ataku się zalogował i zaczął wywozić surowce z moona (a sporo tam tego było) , ale udało się dofarmić i zebrać większość złomu. Zachwał się bardzo łądnie i pogratulował . Dnia 23-05-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pulicer [EZM] ________________________________________________ Okręt wojenny 1.153 Pancernik 4.478 ______________________________…

• Garty Panowie Piękny % wyszedł i macie piękny zysk Obrońcy SZO mimo,że na uropie

• Gratki Obrońcy SZO Moderator Ruda:Proszę o bardziej rozbudowane wypowiedzi.

• Witam ponownie Pozdrawiam cały sojusz EZM i wszystkich pozostałych co ciągle trwają na tm uni. Obrońca raz już uciekł nam z pod kosy ale tym razem postanowiłem polecieć solo. Procęcik wyszedł fajny a zysk taki sobie jak na taki % Jednak górnicy lepiej się opącają Obrońcy SZO Dnia 10-05-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pulicer [EZM] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 315.305 Ciężki myśliwiec 474 Krążownik 10.142 Okręt wojenny 1.194 Niszcz…

• Witam Pozdrowienia dla całego sojuszu EZM Dnia 08-05-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pulicer [EZM] ________________________________________________ Pancernik 3.333 _________________________________________ Obrońca dzikobziko ________________________________________________ Mały transporter 2.937 Duży transporter 3.175 Lekki myśliwiec 1.982 Ciężki myśliwiec 291 Krążownik 586 Okręt wojenny 8 Recykler 252 Sonda szpiegowska 3.121 Bombowiec 69 Niszczyciel 5 Gwiazda Śmier…

• Witam ponownie Pozdrowienia dla całego EMZ Tak tam dobitka Szkoda,że wczoraj te flotki nie były w jednym miejscu.... Dnia 02-05-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pulicer [EZM] ________________________________________________ Duży transporter 200 Pancernik 4.000 _________________________________________ Obrońca diagnosta28 [NATO] ________________________________________________ Mały transporter 4.400 Duży transporter 3.100 Satelita słoneczny 165 Wyrzutnia rakiet 1.200 …

• I chyba dziś fartowny dzień W sumie obrońca raz już był w moich reckach ale wtedy mimo ładnego zysku brakło %ów do steka Dziś się udało . Część złomu u obrońcy bo zalogował się chwilę po ataku No to bum ... Dnia 01-05-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pulicer [EZM] ________________________________________________ Duży transporter 1.300 Lekki myśliwiec 130.000 Pancernik 4.041 _________________________________________ Obrońca Nygus [DST] ________________________________…

• Długo nic nie wklejałem aż w końcu coś się załapało (potencjalnych celów coraz mniej ) Próg osiągnięty (choć ledwo ledwo) ale zysk przyjemny Pozdrowienia dla całego EZM Dnia 01-05-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pulicer [EZM] ________________________________________________ Pancernik 3.000 _________________________________________ Obrońca diagnosta28 [NATO] ________________________________________________ Mały transporter 1.277 Duży transporter 2.920 Sonda szpiegows…

• Eh starcia z ciks stają się nie co nudne A na serio to gratki kolejnego st , a obrońcy kolejnego SZO .

• Madman [NATO] vs. Dorian 473,90%

wesu3 - - Starcia Japetus

Dla mnie jedzie pushem na kilometr. Kilka minut wcześniej skanowałm konto Dorian potem odpowiedziął mi skanem ,znaczy ,że siedzi a kilka minut później złom dziwne,że nie widział Madmana jak leci na niego. Akcja szpiegowska na Księżyc [xxx] 15.04.2017 19:06:17 Od: Perymetr ObronyWroga flota z planety Furya [xxx] (Dorian) została dostrzeżona w okolicy Twojej planety Księżyc [xxx]. Szansa na przechwycenie sond: 56%

• Gratki Panowie , ładny bunkier przeoraliście Topcie na zabawki. Obrońcy SZO mimo,że już na urlopie , a szkoda bo fajną farmą był

• Gratki wlotu % jest zysk też więc niema co narzekać, Ojciec ma zbyt wygórowane wymagania Szokda,że nam nic nie podeślesz ale złom w soju więc ok Obrońcy SZO

• Gratki Ojciec wlotki , może zysku niema ale straty większe u obrońcy Pomału krok po kroku dogonimy olda Obrońcy szo nie życzę bo to dla niego żadna strata.

• Ojciec piękny zysk , przetapiaj i baw się dalej. Obrońcy SZO ,dziecku szybkiego powroty do zdrowia sam mam małe córeczki więc wszystko doskonale rozumiem,pozdrawiam.

• Ładnie ciszniesz graciochy Obrońcy

• Brawo ładny zysk, no i w sumie na idlakach tyle dexu nie nazbierasz

• Ciks stałym bywalcem tego działu , szkoda,że tym razem nie reckach EZM . Ciks bardzo szybkiego SZO i uciekaj oldowi

• Gratki wlotu i zysku Fltka rośnie w siłę i tak trzymaj Niby życzę SZO ale nie na niby (bo niema co już farmić )

• Graciochy wlotu, ładną ilość surki przytuliłeś Prztapiaj na latajki Obrońcy