Search Results

Search results 1-20 of 166.

• Wspomnień czar.... gracze uni 3 :)

Wojtek - - Wspominki

TRyBiki, TAborety, Kaczki, Szerszenie, GFSy, BOSSy w takich czasach było dane i mi grać! Jeah!

• marcik - szefowa szefow;)

Wojtek - - Członkowie Teamu

Quote from marcik: “ej zapomniałem, przepraszam, teraz mi się przypomniało głupio mi... Pamiętasz o czym? Masz szczescie ze nie pamietam o czym zapomniales ! Inaczej bym sie z Toba policzyla galganie jeden ! A o czym zapomniales ? ]:-D ” Czyli nie pamiętasz tak? to kamień z serca bo już się bałem, że nie mam u Ciebie szans teraz

• Cześć! Co wakat zrobił z swoim tematem, że jak próbuję pisać w jego temacie to mnie wylogowywowywuje? toż to irytujące jest.

Wojtek - - Członkowie Teamu

ej zapomniałem, przepraszam, teraz mi się przypomniało głupio mi... Pamiętasz o czym?

• Sojusze - jaki sens?

Wojtek - - DiD Io

Quote from SenTey: “Widać że nigdy nie grałeś jako ekonom, bo byś wiedział że gra nie polega na klikaniu w budynek :P” Ja się całkowicie z Tobą zgadzam, nigdy tak nie grałem i nigdy chyba tak grać nie będę bo właśnie nie widzę w tym atrakcji... Quote from SenTey: “Od współzawodnictwa jest top a nie ST. To właśnie pozycja określa czy jesteś dobry czy nie, punkty i tylko to! ST może zrobić każdy, 16 gości z top500 może zajechać kogoś z top10. Mogą go wyliczyć, może mu paść net, może dostać bana be…

• Sojusze - jaki sens?

Wojtek - - DiD Io

Quote from SenTey: “To właśnie jest strategia, tu o wynikach decyduje moc Twojego intelektu. W lataniu flotą większość zależy od przeciwnika. Atak jest tylko odpowiedzią na jego działanie, jak dla mnie za dużo w tym gry losowej. Zresztą nie lubię bawić się kosztem innych.” Cała atrakcja tej gry, losowość i współzawodnictwo. Po co sobie to odbierać. Klikać wg przygotowanego planu może każdy przecież, wiem, że upraszczam, ale jakoś nie widzę atrakcji w siedzeniu, nawet podchodzeniu do monitora by …

• ZAiMeR|OFF - podobno mod.

Wojtek - - Archiwum CT

Czym najłatwiej wyleczyć dosyć poważne przeziębienie?

• Kronika Al'a Ganonim'a

Ajax - - Archiwum CT

Cześć Al Nie wiem czy wiesz, ba nawet wiem, że nie wiesz, ale wiedz, że mijałem Cie ostatnio pod Pedagogicznym Byłeś zajęty rozmową przez telefon i wpatrzony w niebo, wiec nie widziałeś jak Ci mówiłem cześć Miłego dnia. p.s. kolejnego tysiąca?

Ajax - - Członkowie Teamu

cos mi się wydaję, że daliśmy ciała

cfaniara:P Jak sądzisz czy Krzysio się odezwał?

serce pojemne jak przedwojenna pompa? wiesz z jakiej to piosenki?

Na której półce licząc od góry jest majonez HELLMANN'S w tesco

Gdzie mnie zabierasz?

2418.3.jpg

Quote: “marcik napisał(a) Ano, żyje, żyje, planujesz coś w związku z tym? jasne ...mysle ze moglbys zebrac swoje 4 literki i odwiedzic marcika=)” Hm, Hm? Coś wiecej? Zaznaczam, że tylko weekendy, bo na codzień jestem w Krakowie Quote: “marcik napisał(a) Z kim RKM jedzie w poniedziałek? hmm glupio sie przyznac ale nie wiem ocb o_o” Kolega wyżej zapraszał Cie na żużel więc myślałem, że wiesz o co chodzi Rybnicki Klub Motorowy Quote: “marcik napisał(a) przeciez to nie Damashi napisal :lol: ” Widocz…

Quote: “marcik napisał(a) youtube.com/watch?v=0iGbxz2aRWw jeaaah! haha az bym sie udlawila wielkanocnym jajem marcik z Toba zajaczek też się kłócił, że za stara jestes? nieee a z Toba sie klocil? a tak w ogole to hej kotek Ty jeszcze zyjesz ? ” A straszne opory sprawiał, ale byłem twardy i się nie dałem (prawie jak jajka z biedronki :D) Ano, żyje, żyje, planujesz coś w związku z tym? Z kim RKM jedzie w poniedziałek?

Quote: “marcik napisał(a) Quote: “Yamato Damashi napisał(a) Jedziemy w lipcu na " KLIK ? jedziemyyyy ...tylko skad ja urlopek wezme? ” ” youtube.com/watch?v=0iGbxz2aRWw jeaaah! marcik z Toba zajaczek też się kłócił, że za stara jestes?

• Fajnie być smodem? btw. masz spuścizne padyszaka? DiD? Chcesz jeszcze oglądać ten mój tragiczny nick no wiesz gdzie?

• Mati

Ajax - - Archiwum CT

Quote: “Mati napisał(a) Wojny... A jakoś tak. Wydaje mi się, że na początek łatwiej zacząć od tego działu, są tam jasne reguły.” Gut dżołk, oh rly grejt dżołk Skoro kolega wyżej pyta o profił w Liceum Ogólnokształcącym, to ja może zapytam za jaką opcją polityczną jesteś?

• Nie jesteś na mnie zły, prawda?