Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• W końcu zaczęło wpadać coś ciekawszego Pozdrowienia dla sojuszników i męża Obrońcom odbudowy! PS. Skoro i tak musiałam edytować, to niech ma i czarownica sojuszowa osobne pozdrowienia! Avinashi [WarriorS] vs. Rylanor [GOT] ~ 13 119.55% Dnia 22-06-2019 22:59:08 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Avinashi [WarriorS] ________________________________________________ Pancernik 55.555 _________________________________________ Obrońca Rylanor [GOT] _________________________________________…

• Takiego tankowania toja zazdroszczę Przetapiaj i złomuj dalej, byleby zostało coś dla innych

• Jakieś tam drobne wpadły Graty i przetapiaj

• No i fajnie! Siadło jak w masło, choć szkoda drugiej fali Przetapiaj! Obrońcy SzO

• Stało, bo nikomu się nie chce latać na takie śmieci Przetapiaj i powodzenia w dalszych lotach

• Widzę żniwa trwają w najlepsze Poluj poluj, pance z niczego nie powstaną

• Quote from Piotr50uni: “Wstawiłem RW z czystej ciekawości osób postronnych dlaczego spadłem w dół. A że Warriars lubi push to inna sprawa... ” A da się spaść w górę? Czyli chcesz powiedzieć, że zostawienie przez Ciebie floty na moonie bez opieki, było celowe? Żeby wszystkie moje cele tak chciały floty zostawiać bez opieki, gra byłaby fajniejsza Powiedz zatem kto miał się nią "nie-spushować" skoro takie oburzenie, że ja ją trafiłam?? czyżby ktoś z winter? PS. Czym/kim jest WarriArs? Nawet nazwy s…

• Zdaje się, że ktoś zapomniał o swojej deuterówce. Nie narzekam Pozdrowienia dla sojuszników i dostawców dexu! Specjalne pozdrowienia dla Lolka - nie bądź baba! Dnia 19-06-2019 12:03:57 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Avinashi [WarriorS] ________________________________________________ Pancernik 25.000 _________________________________________ Obrońca szajka [The Best] ________________________________________________ Duży transporter 57.670 Statek kolonizacyjny 3 Recykler 6 Sonda …

• Lobby nie działa!

Avinashi - - Błędy w grze

Quote from Bunny: “Nie no fajnie. Ktoś poświęca pół nocy, żeby uwalic komuś kulkę, łapie flotę na skanie, puszcza pilota A tu po 2 godzinach nagle nie ma pilota. No i 1.2kkk zysku poszło się walić, trzeba było dac wczoraj jakieś info na og, że znowu coś [ciach] z lobby i będzie blokada ataków... ” w sumie to informowali o tym, że będą coś robić z lobby. A wracając pamięcią do przeszłości można było się domyślać, że GFowskie programisty coś [ciach]... Nie pamiętam już kiedy nic nie zepsuli podcza…

• Lobby nie działa!

pragnę zauważyć że fs wysłany dzisiaj przed godziną 12 dalej leci jak leciał, fs wysłany w niedzielę został zawrócony

• Lobby nie działa!

no zrobili backup'a ale jak widać tylko floty mnie np fs wysłany w niedzielę wieczorem, mający wrócić dziś wieczorem też już wrócił..... Blokada do 16 podczas gdy ludzion floty JUŻ STOJĄ na moonach (bo im je pozawracaliście) jest lekko mówiąc ŚMIESZNA Serio.................................. brawo - blokada do 20. to już coś

• Lobby nie działa!

a co Ci Ruda powie?? Ona jest zwykłym moderatorem i klepie tylko formułkę, którą już ktoś inny wkleił (czyt. art) PS. lobby działa, więc logujcie się szybciutko zanim znów wyłączą i Was zezłomujo

• Lobby nie działa!

Quote from FINEZJA1: “lec, mi pokazuje 215 online ” I o tym właśnie mówię.... masz np online 215 osób na przykładowo 400. Teraz niechaj z tych pozostałych osób nie będących zalogowanym wróci flota i nie będą jej mogli odebrać i wysłać dalej, bo nie mogą się zalogować. Wystarczy JEDNA osoba z tych 215 zalogowanych która takiego delikwenta wyskanuje i poleci flotą i taka osoba jest w czarnej... Teraz rozumiesz?

• Lobby nie działa!

Może i każdy ma problem z ponownym zalogowaniem się, ale jak ktoś był zalogowany na konto i go nie wylogowało to nie ma żadnego problemu, żeby komuś trafić flotę, bo obrońca nie mogł się zalogować, ale agresor już był na koncie i tegoż problemu nie ma. mnie np nie wyrzuciło z żadnej uni i co?:D Nic tylko skanować i lecieć

• Lobby nie działa!

Nie no po co? Skoro nikomu nie działa Ups... Przecież nie działa tylko lobby... Kto zalogowany na konto, ten śmiało może lecieć na stojącą flotę, bo obrońca się nie może zalogować GJ GF Quote from FINEZJA1: “zablokwoane do 20, a co z eventem ” Tak jakby..... BO!!: Quote from Art: “Szanowni Gracze, z powodu pilnych prac technicznych dotyczących fizycznego serwera, dwa Universa będą niedostępne przez ok. 45 minut oraz otrzymają blokadę ataków do godziny 20:00: pl159 Galatea pl160 Himalia Za utrudn…

• No właśnie nie... Trzeba coś z tym zrobić

• Blokersowi tylko udostępnić skany i po kilku godzinach wszystko wytłuczone Uspokoiłbyś się Miłego przetopu! Obrońcy odbudowy

• Fajnie, tylko mogłeś dodać że PZ zebrałam Sobie gratuluję, a Tobie SZO

• Ban

Avinashi - - Zadawanie pytań

O ile nie jest to multikonto (1 osoba - 2 konta) to jak najbardziej legalne. Jeszcze nie wprowadzili zakazu wysyłania surowców do słabszego gracza. Jednakże otrzymane surowce musisz wydać na siebie lub przekazać komuś niżej w statystykach. Wtedy tamta osoba musi wydać je na siebie lub wysłać niżej itd itp

• Nie taki maluszek Pięknie! Powodzenia w dalszych łowach, ale tak, co nie wytłuczesz wszystkiego