Search Results

Search results 1-20 of 491.

• Idealnie jak ja lubie na takie patrzec :D!!! Przetapiaj w co tam chcesz i wal dalej lamy po plecach Agresorom Sz/O bo tak kazdy chce!

• #33 Ja Pozdrawiam Qźimka, a on mnie. [ciach] Dnia 02-12-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ziuteklol2017 [N N] ________________________________________________ Duży transporter 22 Lekki myśliwiec 2.308 Okręt wojenny 297 Pancernik 20 _________________________________________ Agresor kuziemek [N N] ________________________________________________ Krążownik 186 Mały transporter 256 Pancernik 40 _________________________________________ Obrońca Sardukar [B_K] _____________…

• #32 [ciach] [ciach] [ciach] :gszo: [ciach] Dnia 02-12-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ziuteklol2017 [N N] ________________________________________________ Mały transporter 1.166 Krążownik 1.238 _________________________________________ Obrońca abecedek ________________________________________________ Duży transporter 97 Krążownik 10 Okręt wojenny 213 Recykler 70 Sonda szpiegowska 68 Wyrzutnia rakiet 5 Lekkie działo laserowe 5 Wyrzutnia plazmy 11 ____________________…

• #31 [ciach] [ciach] Dnia 02-12-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ziuteklol2017 [N N] ________________________________________________ Mały transporter 666 Lekki myśliwiec 666 Krążownik 465 _________________________________________ Obrońca Jasiuninho [cmg] ________________________________________________ Duży transporter 41 Lekki myśliwiec 204 Ciężki myśliwiec 48 Krążownik 60 Okręt wojenny 20 Recykler 26 Sonda szpiegowska 48 Bombowiec 10 Niszczyciel 2 Wyrzutnia rakiet …

• #30 Dnia 02-12-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ziuteklol2017 [N N] ________________________________________________ Mały transporter 734 Lekki myśliwiec 1.841 Krążownik 404 _________________________________________ Obrońca Lord Captain ________________________________________________ Mały transporter 1 Duży transporter 5 Lekki myśliwiec 11 Krążownik 30 Okręt wojenny 60 Recykler 2 Sonda szpiegowska 4 Niszczyciel 11 Pancernik 1 Wyrzutnia rakiet 660 Lekkie działo laser…

• proste wlasnie tak sie tu bawimy Sz/O obroncy bo tez chce! A wy topcie innych floty na krazki i rewcki ! gratz Jeszcze tylko mnie i najta hahaha Lekki myśliwiec 1.785 ( -927 ) Krążownik 699 ( -47 ) jak zawsze!

• Quote from Istari: “Co to za placz apropo satek ? Jak sie nie buduje elektrowni tylko leci na satkach to trzeba je umiejetnie chronic - zwlaszcza na tym uni gdzie jest 70% zlomu. Na rakiety tez jest dosc latwy sposob ... anty rakiety. Jest zysk i mozliwosc to koles leci ... ale wiem jak to boli i nikt farma byc nie lubi Graty kontry ...ladna krazkowa akcja Obroncy Szo i wiecej rozwagi z lataniem z planety ... ” Elektrownie buduja nooby... tknij ktos moje satki to bedzie farmiony do konca uni

• ehhh wlasnie sie zastanawialem gdzie moje samoloty! szkoda ze wczoraj ja nie trafilem a mialo byc 350% no trudno graty za kontre tylko nie rozumiem jak zebrales zlom... No chyba ze lecial z dala Sz/O

• #29 Złom oczywiscie standardowo u obroncy, powod banalny licze na pewne osoby a tu sie okazuje ze wicia sie ma w buddy i nie poleci. [ciach] Dnia 30-11-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ziuteklol2017 [N N] ________________________________________________ Mały transporter 1.312 Lekki myśliwiec 2.249 Okręt wojenny 295 Pancernik 10 _________________________________________ Obrońca Wiciu007 [LHiP] ________________________________________________ Mały transporter 892 Duży …

• #28 Ze zlomem prawie jak zawsze... Prawie caly xD Dnia 30-11-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ziuteklol2017 [N N] ________________________________________________ Krążownik 800 _________________________________________ Obrońca ILoveCola [LHiP] ________________________________________________ Mały transporter 164 Duży transporter 36 Lekki myśliwiec 112 Krążownik 100 Okręt wojenny 20 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 11 Sonda szpiegowska 4.018 Satelita słoneczny 103 Wyrz…

• Quote from unavit: “Atak w stylu ziutka puścić i iść w kime, co wy tam telefonów do siebie nie macie? serio? hahaha, jaja ziutek, z kim Ty tam jesteś ” jego bys nie dobudzil estradowka. A ja jestem tylko z kim chce

• # 27 Dnia 29-11-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ziuteklol2017 [N N] ________________________________________________ Okręt wojenny 169 Pancernik 10 _________________________________________ Obrońca bertooh [NewOr] ________________________________________________ Mały transporter 2 Duży transporter 40 Krążownik 31 Okręt wojenny 43 Recykler 13 Satelita słoneczny 8 Wyrzutnia rakiet 60 Lekkie działo laserowe 20 Ciężkie działo laserowe 10 Działo Gaussa 5 Działo jonowe 5 …

• BArdzo dobrze gratulacje wykozystane bledy smakuja najbardziej.

• co to wogole za flota koles..? Przez recki moje sie nie przebijesz xD Sz/O obroncy.

• sledz przetapia flote na budynki xD bedziesz ze mnie dumny, wlaczylem metal na 24! Sz/O obroncy i pociechy z kulki

• Lataj lataj moona tam postawie za jakis czas Sz/O obroncy!

• no i gitara, nastepnym razem jak brak smieciarek to pisz mi pw Obroncy Sz/0

• #26 A to peshek nie mam tyle farta co inni złom rzecz wzgledna Sz/O Edit: Obronca napisal ze Sz/O nie bedzie. Bedzie eko! "szkoda ze tam mało przejmujemy od rodziny więcej uczy nas czas i beton jak uchronić dzieci swoje od adrenaliny jak niebo im dać, skoro piekła chcą" .......................................................................Hinol youtube.com/watch?v=O03v5tqpmDA Pozdro Dnia 28-11-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ziuteklol2017 [N N] ____________________…

• Nie wiem jak to opisac lecz ja lubie uczciwa rozgrywke a tu widac typowy push!!!!!!! BANA MU! obroncy nic bo to tak jak by agresorowi zyczyc ! BANA!

• ta wywioslowal ziuta zlom cale 522k wisisz mi za slota. A za defo masz sledziem w jape bo on byl dla mnie na deser