Search Results

Search results 1-20 of 111.

• No i piknie ;p Mówiłem, żeby zostać flotką Kulka jest, jest gitara, szkoda że na lotniejszej koloniji się jawić raczyła Gratulacje za wytrwałość i bezstresowość gry ;p A agresorom więcej czujności i roztroponości na przyszłość , no chyba że na ktoregos z naszych jeszcze bedziecie lecieć to wtedy miłych snów najlepiej a co tam się jaką grą stresować. Zatem Liz, sojusz duma tryska

• Kawal dobrej roboty ;p dzięki za pozdrowienia no widze, że generalnie szalejesz, oby tak dalej! (ps. chyba że tak dawno w OGame nie gralem ze 1,4k % to malo ;p

• Ożeszty! Tak dawno OGame na oczy nie widzialem, że nie wiem w ogóle co to za % i co można z tym zrobić ! Gratulacje!

• Sayco... I spamer nie siada :P

Sayco - - Archiwum CT

hmmm musi działać, zrób tak: shadowsite.za.pl/vegeta.jpg odpal to w IE najlepiej to powinno załapać, a jak nie to odswież, a jeśli zmieni się adres w pasku adresu to wbij jeszcze raz ten sam i refresh. A swoje sygnaturki to gdzieś tu nawet na forum prezentowałem, może nie wszystkie są the best ale co nie które uważam za dobre o znalazłęm link: Created by Sayco - zaglądnij i oceń tu jest tylko kilka

Sayco - - Archiwum CT

No ja też tym się głównie zajmuję sobie zawsze robie avki i sygny, a jak mam czas to i robię na zlecenie a moge Ci pokazać coś co kiedyś tam na rysowałem: shadowsite.za.pl/vegeta.jpg więcej nie mam chyba aktualnie na kompie, to akurat nie najlepszej jakości bo robiłem zdjęcie tego rysunku, a nie skanowałem

Sayco - - Archiwum CT

Rzadko... prędzej robię coś w photoshopie. Chociaż ostatnio dostałem książkę z kursem rysowania mangi dla początkujących, ale jescze nie miałem niestety czasu się za nią zabrać

Sayco - - Archiwum CT

A no 3 koty i psa najpierw ze dwa lata był pies a potem pojawił się jeden kot, pare dni później drugi, a z 2 tygodnie później ja znalazłem trzeciego na ulicy Ta ciekawie... najgorzej jest iść po coś do lodówki... bo cała 4 stoi i woła jedzenie, choć mają w miskach...

Sayco - - Archiwum CT

A no jednak można Chciałem mieć kota, mam 3 i psa... to i to słodko-kwaśno

Sayco - - Archiwum CT

Jeszcze dłuuuuuuuuugo Nie Kanapki Nieeee

Sayco - - Archiwum CT

Jak pada śnieg, są prezenty i światło lampek choinkowych Wszystkie Nie :P, jestem niecierpliwy /a to se spamij A no lubię

Sayco - - Archiwum CT

W zimę, lubię siedzieć w domu Lubie śnieg, pory roku nie A kto nie lubi świąt, pewnie że lubie

Sayco - - Archiwum CT

No tak np. ja jestem człowiekiem i jak się muszę uczyć to uczę się do takiej godziny do której nie będę zmęczony, ile się nauczę tyle się nauczę Wyspać też się trzeba A no był, za dnia niestety też

Sayco - - Archiwum CT

No to sie cieszę Jak mam nastepnego dnia test, to o drugiej w nocy już dawno śpie Najlepiej to owoce leśne liptona, a takto lubie malinowe, zielone, czerwone, no i zwykłą Nie urośnie

Sayco - - Archiwum CT

Nie wiem może nikt inny nie ce tu zaglądać Jak dostawałem wypłaty, to na sprzęt elektroniczny bądź ciuchy, ale to tylko sezonowo, pozasezonem to co najwyżej stypa może z uczelni wpływać Nie, co nie znaczy że nie umiałbym bo raczej mam zdolności kulinarne DVD Kawa jest bleee, wolę herbatkę

Sayco - - Archiwum CT

Hmmm Kot Drożdżówka Wierzę Niet Tyle ile musiałem, tzn. kiedyś lektury i to im byłem starszy tym mnie, z własnej woli to ja czytam prase, i naprawde wybrane pozycje Ogólnie niecpierpie czytać English

Sayco - - Archiwum CT

Południe ONA Tak na dwa razy haburger i samolotem

Sayco - - Archiwum CT

Bo SE I tu znów SE - bo używam od wielu lat komórki tej marki Taaaak dostaniesz Lubię, różowe najbardziej I to i to Lubię, mam 3 koty, psa i rybkę :P, a raczej moje rodzenstwo Różnie... to zależy, jeśli nie muszę rano wstawać na zajęcia itp. to średnio 10, ale lubię 11-12 A takto 7-8 Czarny Łagodna Blondynka Zdecydowanie Piwo

Sayco - - Archiwum CT

Zdecydowanie SE Lubię, ale je dawać Bleehh mineralka ewentualnie jakiś dobry soczek A gotuję od czasu do czasu Google zdecydowanie bo dzięki niemu znajduję artykuły na wikipedi

Sayco - - Archiwum CT

Dobra to leimy całą litanię A więc tęskniłem bardzo za modkowaniem i za modkami i właśnie dlatego wróciłem No nie działają nie działają nie publikuję swojej twarzy w necie bo jeszcze zepsuje internet i co wtedy będzie. Ta, ta miałbyć wrzesień, ale musiałem do 20 września poprawić Podstawy statystyki ^^, no i za zarobiną kasę pokój sobie wyremontowałem No i tak jestem, w październiku A w Łebie, bardzo fajno w ogóle nie wspomnę, że najpierw pracowałem pare dni w Rewalu, potem jeden dzien byłem w U…

Sayco - - Archiwum CT

I w końcu wróciłem TO temacik otworzyłem