Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• W związku z wyborem gracza Osama Nr1 który wybrał nagrodę dla złomiarza, nagrodę dla Walecznego Łowcy dostaje @Limonoleum

• Ruda

Toadie - - Członkowie Teamu

Bry Pytanie na rozgrzewkę: Wyprzedziłaś mnie i zadałaś pytania akurat w dniu w którym planowałem zadać pytania Tobie, nie wstyd Ci? A przechodząc do sedna: Chciałabyś odwiedzić Czarnobyl, Prypeć i Zonę wokół nich? Gdyby w promieniu 20 km d Twojego domu miała powstać elektrownia atomowa to cieszyłabyś się czy może protestowała? Zadałaś podobne pytanie, ale i tak muszę Czy chciałabyś mieć podobnego współlokatora jak Sheldon? Kogo z siódemki głównych postać z TBBT chciałabyś mieć najbardziej jako w…

• Starcie wrzucone przez stronę przegraną przed upływem regulaminowego czasu, zatem na wniosek atakującego

• Skojarzenia v. 0.3

Toadie - - Spam

Grzyb

• Lobby nie działa!

Toadie - - Błędy w grze

Blokada będzie do 8 rano.

• Jest już dostępne podsumowanie. @kamykmocy i @Lubie Pietruszke proszeni są o informację do mnie na PW o tym czy wybieracie nagrodę indywidualną czy drużynową. Natomiast informacja dla wszystkich którzy zdobyli nagrody na temat tego jak się po nie zgłaszać jest w tym poście: klik. Wszystkim uczestnikom dziękuję za raczej bezproblemową edycję, a zwycięzcom gratuluję

• S&D Universum Dorado - Podsumowanie Wyniki drużynowe: Gondor: Liczba RW: 115 + 0 (NM) = 115 Zniszczonych Księżyców: 0 Łączny procent: 107016.39% Średnia: 930.58% Rohan: Liczba RW: 74 + 0 (NM) = 74 Zniszczonych Księżyców: 0 Łączny procent: 54978.37% Średnia: 742.95% Mordor: Liczba RW: 148 + 14 (NM) = 165 Zniszczonych Księżyców: 14 Łączny procent: 201 628,46% Średnia: 938.2% Wyniki indywidualne: Gondor: jumek: Liczba RW: 70 + 0 (NM) = 70 Zniszczonych Księżyców: 0 Łączny procent: 70939.04% Średnia…

• Aktualizacja forum do WBB5

Toadie - - Forum

Dostaliśmy informację, że aktualizacja forum prawdopodobnie będzie miała miejsce już niedługo. O jej oficjalnym terminie powiadomimy odpowiednio wcześniej. Aby się do niej przygotować będziemy musieli niestety pousuwać stare i zbędne tematy, jeśli więc zauważycie, że jakieś stare tematy czy posty znikną, to nie będzie to błąd tylko planowe działanie.

• Wiedźmiński

Toadie - - Rozrywka i hobby

Jasne, zadawaj

• Wiedźmiński

Postać Priscilli była prawdopodobnie częściowo wzorowana na pewnej znajomej Jaskra. Osoba ta była bardzo ważna dla poety, traktował ją jak młodszą siostrę. Jak Jaskier nazywał ta osobę?

• O jakim państwie mowa?

Toadie - - Nauka

Mati prosi żeby przekazać, że odpowiedź poprawna

• Skojarzenia v. 0.3

Toadie - - Spam

Mourinho

• Skojarzenia v. 0.3

Toadie - - Spam

Włochy.

• Wiedźmiński

Miał syna Zygfryda z Denesle.

• Termin realizacji zależny jest od wielu czynników, niektórych niekoniecznie zależnych od teamu, więc trudno podawać jednoznaczny termin. Ale zwykle trwa to mniej więcej tyle.

• Podsumowanie będzie dopiero na koniec S&D (czyli 4 doby po zakończeniu). Miało być trzecie podliczenie przed końcem, ale wyszło jak wyszło, a robić teraz się nie opłaca.

• Niestety nie przewidujemy przedłużenia S&D

• Na wniosek założyciela tematu

• Toadie

Toadie - - Członkowie Teamu

Quote from Ingolf: “Hej Hej Oceniasz ludzi po wyglądzie, czy zachowaniu? Po zachowaniu, po samym wyglądzie nie da się ocenić. Kto zazwyczaj rozpoczyna rozmowę towarzyską? Ty czy druga osoba? Zależy od sytuacji Czego byś nie wybaczył najlepszemu przyjacielowi? Hmmmm, nie wiem i wolę się nie zastanawiać Czy to, czego nauczyłeś się w Zespole przydaje się w życiu prywatnym? Nie wiem czy czegoś się nauczyłem Czy poranek zaczynasz od kawy? Nie piję kawy. ”

• Z dniem 08.06.2019 od godziny 12:00 obowiązywać będą nowe progi: u Galatea - 600% solo 900% ACS