Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Quote from buleon: “Jeśli już wyślę FS, to tak, staram się go wysłać tak, żeby móc pofarmić sondami po jego powrocie. ” Powodzenia jak Ci beda palic kule i bedziesz zmuszony zawrocic flote lub sie poddac bo za pozno bedzie zorganizowac podstawke

• 100k krazka i 100k ow jak widac wystarczy by ladnie zarobic chyba pomysle by cos pospawac i skonczyc z tymi idlakami Graty wlotow. 7kkk takim malym nakladem wyciagnac to sie rzadko zdarza.

• Quote from buleon: “Sond nie zostawia się na planetach. Sondy się fs-uje. ” Ano wlasnie. A za kazdym razem logujesz sie na konto dokladnie w momencie kiedy sondy z fs wracaja by od razu je puscic na idlaki?

• Quote from buleon: “A co do sond, to każde nowe uni powinno mieć ładowność. Inaczej przy fuzji nie będą miały zupełnie żadnych szans. Najmłodszym uni bez x7 eko jest Cosmos. Jak on ma dogonić Taurusa, Xanthusa czy nawet Zibala mając słabsze eko, nie mając sond, jest przegrany na starcie. ” Co z tego, ze bedziesz mial ladownosc sond skoro zostawisz je na planecie i bedziesz mial je skasowane w ciagu kilkunastu minut? Lepiej zostac przy tradycyjnym farmieniu mt-kami i na dluzsza mete jest to najle…

• Quote from Poka_Bydlaka: “ES Eco x7, Fleet x2, 80% DF, 0.5 Deu consumption, 5 Galaxies, +30 fields, 25.000 DM after validation, Espionage probe storage ON, category miner, Stomt on. No nieźle. ” To samo powinni zrobic w Polsce. Tylko bez tej ladownosci dla sond. A nie znowu nowe uni z 8 galaktykami.

• BOTY BOTY BOTY

Truck driver - - Porozmawiajmy o OGame

Na Twoim miejscu to bym wbil blisko takiego goscia i wyzerowal mu caly bunkier lamerskie podejscie do tematu ale jedyne jesli nie chcesz latac gs-ami ani zwykla flota. Kilkaset milionow sury i w kilka godzin klikania kazdy bunkier znika. Pod warunkiem, ze obronca nie lognie i nie bedzie stawial przeciwrakiet.

• Quote from Piotr50uni: “Wstawiłem RW z czystej ciekawości osób postronnych dlaczego spadłem w dół. A że Warriars lubi push to inna sprawa... ” Czyli zostawiles specjalnie flote by ktos Cie spakowal?

• Quote from Juventus: “Bo nie ma tylu bunkrowników co np. Na Libra i też idzie jakoś się wybić ” Faktycznie, bunkry takie na tej Librze, ze nie ma szans wbic sie i zrobic ST z zyskiem

• Quote from Munio_Uni 1: “Po co komu nowe coś... Quantum ma wszystko. ” Ale Quantum jest za duze by nowi gracze mieli jakiekolwiek szanse by pokazac co potrafia ugrac dlatego tacy pro elo pchaja sie na nowe uni by choc przez chwile sie dowartosciowac bedac w top

• Handlarz

Truck driver - - Gra

Quote from NSX: “Może warto by to zastosować w handlarzu? Ostatnio trafił mi się przelicznik 2,3 ” Raczej nie przejdzie. Hajs za antymaterie musi sie zgadzac

• Lobby nie działa!

Truck driver - - Błędy w grze

Quote from PreDator uni50: “Ej, co wy mówicie, serio mogliście atakować między 12 a 13? Koło 10:20 miałem farmę puścić, ale już wtedy był blok, tyle że do 20:00. Meh, widać dalsze testy na produkcji zakończone niepowodzeniem, blokada do jutra o 8 rano xD ” Tak, mozna bylo sie wbic z atakiem miedzy 12 a 13. Ja skanowalem idlaki kiedy zorientowalem sie, ze mam 24 sloty wolne i wiedzialem, ze cos jest nie halo. Od razu przerwalem skanowanie i zobaczylem, ze cala flota jaka mialem na fs wrocila na m…

• Flota sama wrocila?

Truck driver - - Błędy w grze

Dwa fs-y puszczone u mnie na stacje, gs na atak i wszystko wrocilo. Porazka

• Quote from Das140: “A co myślicie, żeby przyspieszyć GS-y, a regularną flotę zostawić na x1? ” Jesli juz przyspieszac flote z x1 na x5 to calosc a nie zostawiac cos bo na fs potrzeba

• Quote from turysta: “gsy na x1 w ataku sa napewno malo popularne, ale atakowanie nimi nie jest niemozliwe w sumie nie ma co gdybac bo to i tak nie ujrzy swiatla dziennego xd ” Nie o to chodzi, ze sa malo popularne ale gs i tak sa wolne a przyspieszenie konwencjonalnej floty i zostawienie gs na "zolwim tempie" moim zdaniem zwiekszylo by jeszcze bardziej szanse na obrone przed niszczeniami czy na kontrowanie. Wiecej czasu na organizacje obrony itp.

• Quote from turysta: “Quote from Truck driver: “Czyli niby x5 dla szybkiej i ciezkiej floty i floty cywilnej ale tylko gs by mialy miec x1? ” dokladnie tak ” Przeciez to sie kupy nie trzyma. Gs nie sa tylko do fs ale tez do atakowania wiec jesli przyspiesza cala flota to i gs tak samo powinno przyspieszac. Zreszta, w ogame wszystko mozliwe.

• Quote from turysta: “przeczytaj jeszcze raz ze zrozumiem, wszystkie statki maja predkosc x(y), tylko gsy x1, czyli fsujac z gsem masz speed x1 i mozesz spokojnie leciec na dlugi fs w swoj uklad, co oznacza mniejsze zuzycie paliwa ” Czyli niby x5 dla szybkiej i ciezkiej floty i floty cywilnej ale tylko gs by mialy miec x1?

• Quote from buleon: “Gdyby przyspieszyć serwery x1 do powiedzmy x5 (lot spoza układu 8 minut szybką flotą) albo chociaż do x2 i jednocześnie wziąć wzór na szybkość gwiazdy śmierci w nawias i podzielić go przez współczynnik przyspieszenia floty? ” Pomysl sam w sobie moze i nie glupi tylko czy by nie zaburzylo to szybkosci lotu dla poszczegolnych statkow? I co wtedy z wygodnymi jak dotad fs-ami dla graczy przyzwyczajonych do gry na x1...

• Quote from Winter: “Skończ też wycieczki osobiste bo ja w przeciwieństwie do ciebie traktuje to jak rozrywkę ” Czemu mnie taka gadka nie dziwi? Grasz ze mna pewnie na jednym uni i znasz mnie prywatnie od podszewki

• Quote from Winter: “Mówi to gość który jest wszędzie w każdym temacie i w każdym wie najlepiej dalej piszesz wszędzie gdzie ciap tylko po to by napisać coś innego niż ona ? ” Buahahah mowi to gosc, ktory mnie nie widzial nigdzie bo mialem bana przez dwa tygodnie Quote from Winter: “Ludzie wypowiadają się że x6 jest dla nolifów to tłumacze ze czym wolniej tym więcej czasu trzeba poświęcać ” Nie tylko ja pisze, ze x6 floty nie jest dla kazdego ale Ty nie widzisz zadnego argumentu. Albo nie chcesz …

• Quote from Winter: “Grałem a zibalu flotą uniwersum x1 flota - uwierzcie mi ze przez pierwsze trzy miesiące (45 st ) dużo więcej czasu musiałem poświęcać grze niż na uniwersum x6 flota . ” A co w tym dziwnego? Juz napisane bylo wczesniej, ze na speed uni nie problem dostac zloma/kogos strzelic. Z tego co widze to tylko sie powtarzasz non stop kokietujac gre na x6 floty Tobie moze sie taka gra podoba ale nie kazdemu musi to pasowac