Search Results

Search results 1-20 of 39.

• Warka [COMA] vs. glonojad ~ 8.534 %

kabaty - - Starcia U68

gratuluje, dobrze że coś ruszyło z COMA bo już myślałem że mój sojusz zapadł w sen zimowy

• gratuluje zacna walka przy takich flotach można zgryść pazury z nerwów

• nie ma to jak dobra ekipa do acs u fajnie to wyszło gratuluje chłopaki i złomujcie dalej bo czesto zaglądam co tu sie dzieje na waszym nowym uni

• gratuluje, dobrze że coś sie dzieje i nasz tag widnieje cały czas w starciach tak trzymać

• Art

kabaty - - Członkowie Teamu

nie uważasz, że połączenie uni wpłynęło by bardzo pozytywnie i aktywność graczy by wzrosła ? w ogóle co o tym myślisz i jakie są na to szanse

• Gienek

kabaty - - Archiwum CT

jesteś spokojny czy raczej wybuchowy ?:)

• Than

kabaty - - Archiwum CT

jesteś wielkim fanem hokeja ?

• Billek

kabaty - - Archiwum CT

Quote: “_Billek_ napisał(a) .:Mysterio:. Hmmm wole schupac ta nasza kochana Princesske niz jakies tam wafle Princesska:*:* Moja najukochansza i najsliczniejsza moderatorka jest oczywscie Princesska :):*:* ” nie, nie, nie tak nie może być on każdą uważa za swoja najukochańszą, wiec sie nie dawajcie mu omamić kobiety !! :P:P

• Wafelkowa ksiezniczka...

kabaty - - Archiwum CT

dlaczego podoba Ci sie taki wyblakły, zielony, lipny kolor ?

• Claire

kabaty - - Archiwum CT

masz może więcej takich bonusów jak w 1 poscie ?

• Dyskusja o muzyce metalowej

kabaty - - Muzyka i Film

mi sie zawsze podobała ekipa Halloween nawet fajna muzyczka

• po oglądnięciu "300 Spratan" nie mogę sie nachwalić tego filmu naprawdę super jest

• Billek

kabaty - - Archiwum CT

co myślisz o przyszłym GA kabatym ? :P:P tu żarcik wiec nie odpisuj jakie cechy powinien mieć dobry GO dlaczego lubisz Real, a nie Barcelone :tongue:

• Gienek

kabaty - - Archiwum CT

uwazasz, ze jestes dobrym moderatorem ? i skad masz juz tyle postów jak Ty nic prawie nie piszesz ja Ci podbijam temat a Ty nic

• gratyy kabaty

kabaty - - Archiwum CT

DragonHunter : Co było pierwsze : jajko czy kura? pewnie jajko Czy znajoma ci Skawina?:D jasne Życiowy cel? przejsc wkoncu ogame hehe Ulubiona ksiązka, film, aktor/aktorka? ksiazke a co to jest od podstawowki nie czytałem nic filmy ogladam wszystko co wchodzi i co 2 jest fajny, ale piła wymiata szczególnie 2 czesc a aktor i aktorka to raczej z filmów akcji Co będzie w sylwestra? duzo picia

• gratyy kabaty

kabaty - - Archiwum CT

Quote: “dolce napisał(a) osioł jest mój Quote: “moze sam jestes osioł zarcik ” wszystko dobre poza tym ostatnim :żarcik: jestem pełnowartościowym osłem ;)” no i the next pytanie: ulubiony sąsiad z u32 ?? :> ten ktory sie daje złomowac a Ty sie dałes łapiac do ST nawet

• gratyy kabaty

kabaty - - Archiwum CT

dolce: to tak: ulubiony sojusz na u32 .... sama fajna ekipa nawet po przeciwnej stronie w wojnach najśmieszniejszy gracz na u32 ... nie ma jak kidzio moj pit bull najzabawniejsza sytuacja podczas Twojego GOowania ... hymm chyba jak zbanowałem 40 multi 1 osobie aha i ty sie odp $%^ nicz od osła osioł jest mój moze sam jestes osioł zarcik

• gratyy kabaty

kabaty - - Archiwum CT

Quote: “J O K E R napisał(a) Quote: “kabaty napisał(a) a kabaty bo to inne oznaczenie kumpla i mi sie podoba jesli ogladałes hard core wersje kubusia puchatka to wiesz o czym mówie :)” Chodzi o ta z dubingiem? Jedynke, czy dwójkę? Bo ogladałem obie i ja nie wiem o co chodzi Naprowadź mnie :D” wejdz na maxiora i wpisz w wyszukiwarke kubuś i 1 to własnie to

• gratyy kabaty

kabaty - - Archiwum CT

Lupu_s: Dlaczego kabaty? nie przywiazuje wagi do nicka wszedzie mam inny a kabaty bo to inne oznaczenie kumpla i mi sie podoba jesli ogladałes hard core wersje kubusia puchatka to wiesz o czym mówie Najlepszy opis jaki widziałeś u siebie i u kogo innego? hymm duzo jest fajnych ale wulgarnych 001600 : jak sie nazywa twoja nauczycielka jezyka polskiego z gimnazjum? wiesz przeciez ze to moja ulubiona nauczycielka była lubiłem ja bardzo szczegolnie jak przezemnie płakała a danych pani Agnieszki F. n…

• gratyy kabaty

kabaty - - Archiwum CT

Quote: “J O K E R napisał(a) Ile czasu dziennie bawisz się w zabawę w GO?” dostepny dla graczy jestm przez okolo 16h dziennie a bawie sie jak sie nudze i nie ma z kim pogadac