Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Ban zabawa na całego :D

ciap - - Spam

Ban dla @FINEZJA1 za pukanie

• Quote from Robert21: “Fajne parametry. Kiedy start nowego unii ??? Bo można już zaczynać ” Nie wiadomo. Jak GA będzie mogła to już powiedzieć to ogłosi na forum w dziale board.pl.ogame.gameforge.com/i…/Board/676-Nowe-Uniwersa/

• @dziuniek1 dlaczego mnie minusujesz? Rozumiem jakby to Krzysiek walnął fochem* ale Ty? Post w żadnym stopniu nie jest skierowany do Ciebie a do kisatjowa. Kisatjow w swojej całej grze dostał z 30 złomów na miarę ST. Chyba mam jak najbardziej powody zastanowić się po co gra. Znam GO od 10 lat, jest moim GO więc tak tylko się zastanawiam. To odpowiedz mi dlaczego? ______________ * w sumie to chyba walnął bo mnie ignoruje.

• Czasem się zastanawiam po co grasz To kolejny złom za miesiąc?

• Dyskusje na temat

ciap - - DiD Taurus

To pytanie do Arta Quote from Maniak87: “no wkońcu się ktoś pofatygował dzięki teraz się wszystko jasne robi... bo będzie jasne o co można się spinać ;p ” Gdy wysłał posta to ja już swojego pisałam.

• Dyskusje na temat

ciap - - DiD Taurus

Do tej pory wszystkie zmiany parametrów poza fuzjami były robione przez ankiety.

• Dyskusje na temat

ciap - - DiD Taurus

@Maniak87 Miałam urlop. przyrostyogame.cba.pl/Info.html Prędkość badań ma być wielokrotnością speed eko i max x12 więc jeżeli na serwerze jest speed eko x7 to badanie max może być x7. Parametry które do tej pory ulegały zmianie: board.pl.ogame.gameforge.com/i…ersa/?labelIDs%5B2%5D=234 Flota, sondy - kiedyś art pisał że nie.

• Quote from Lucky Gal: “to ok 1,2kkk sury co w przypadku nowego uni przez kilka miesiecy albo moze i lat jest NIEOSIAGALNE ” Symulator pokazuje że po jednym roku grając z eko na speed x1+ eko x7 jest się w stanie zrobić z samego eko ponad 60kk punktów. Aktywnie grający flociarz zazwyczaj szybciej robi punkty. Inna sprawa że badanie można wygrać w konkursach. x;

• Próby monowe

ciap - - DiD U68

Quote from ^BrzydaI^: “poszukuję osoby poniżej top 440 która zrobi mi moona, zwracam surowce +bonus za fatyge. ” Ja Ci zrobię

• Quote from Winter: “grałem i na x6 i na x1 i tu i tu grałem aktywnie flotą na x1 musiałem recki słac koło 21 żeby koło 3 położyć sie spać na x6 recki wysłam 21 a 22 juz mam je na bazie ktoś kto mówi że na x6 trzeba być nolifem sie mocno myli ” Quote from Winter: “Zrozumcie że poprostu trzeba robic fsa , na toalete, papierosa, posiłek , zakupy spacer czy sen. ” Coś za coś. Na speed x6 może nie czekasz na powrót recków ale jak piszesz na każde odejście od komputera musisz zrobić FS. Lot w układzie…

• Ban zabawa na całego :D

ciap - - Spam

Ban za ciepłość dla @FINEZJA1

• Lobby nie działa!

ciap - - Błędy w grze

Quote from stary yi: “ciap mozesz odezwac się na priv bo masz pełna skrzynke gdzie to znajde w przeglądarce? ” Mały limit ToDo: skasować PW. Zależy jaką przeglądarkę masz ale większość ma jakieś "zachowane dane do logowania". Mi też dziś to zachowane logowanie nie łapało się po aktualizacji

• Lobby nie działa!

ciap - - Błędy w grze

Quote from SUNSHINEuniNEKKAR: “kolego , ja musiałem na "piechotę" wpisywać hasło do konta, warto sobie gdzieś zapisać na kartce-właśnie też miałem taki problem jak ty. ” Nie trzeba, hasła zapisane są w ustawieniach przeglądarki Quote from SUNSHINEuniNEKKAR: “Blokada działa ale falanga też,hehe-dobre co nie? ” Blokada jest na ataki i szpieguj

• Nasze małe RW: solo 300%, ACS 500%

ciap - - DiD Nekkar

Quote from Ruda: “Podniesiemy trochę progi: SOLO - 400% ACS - 600% ” To i tutaj w gorę.

• Wyjaśnień słów kilka

ciap - - DiD Galatea

Quote from Lucky Gal: “Podjelas temat wytykajac moje bledy przy zgloszeniu tylko nie wiem po co? Przeciez nie mowie ze nie bylo tu mojego bledu, nie szkaluje zadnego GO ” Nie wytykam ale piszesz że GO Ci się nie zgodził na wspólną grę więc miał podstawy do zbanowania za multikonto jeżeli grałeś pomimo braku zgody. Ty jednak w pierwszym poście piszesz że się nie zgadzasz z taką argumentacją. Quote from Poka_Bydlaka: “tl;dr ” Czytaj co 10 zdanie.

• Wyjaśnień słów kilka

ciap - - DiD Galatea

Quote from Lucky Gal: “Tu pozwolilem sobie zakryc wulgaryzmy zeby nie lamac regulaminu forum tak jak i w reszcie wiadomosci. ” Zostawiłeś 5 wulgaryzmów. Tak na szybko bez czytania tych sreeców rzuciło się tyle wulgów. Quote from Lucky Gal: “glupi blad ale co by nie bylo ban za multi na tydzien w mojej opinii sie nie nalezy, wedlug Go sie nalezy ” Jeżeli nie dostałeś zgody na wspólną grę a jednak grasz to jest to złamanie zasady multikonta. Nie zauważyłeś? Jeżeli napisałeś ticketa o zgodę czegoko…

• Adanio :>

ciap - - Członkowie Teamu

Wybaczysz mi kiedyś?

• proxyforgame.com/pl/ogame/calc/costs.php Wpisujesz Laboratorium raz 85 drugim razem 86 i porównujesz

• Nasze małe RW: solo 400%, ACS 600%

ciap - - DiD U68

Quote from Wojownik Kajaczenko: “prosiłbym o podniesienie progu starc solo do 500%. moze zaczna sie pojawiac jakies ktore warto kliknac i poczytac ” Niech zadecyduje Super Moderator PL i Administrator Forum CZ @Ruda swoim fachowym okiem. Tylko niech nie dostanie zawału na ilość RW. W innym temacie przez pół roku były 2 RW a i tak próg podniosła.

• ciap

ciap - - Członkowie Teamu

1. Zawsze jestem! 2. Oglądam siatkę 3. Nie Nie zaprosiłeś mnie na mecze podium z mistrzostw świata