Search Results

Search results 1-20 of 974.

• ooo webber złomuje miło widzieć, że ludzie którzy złomowali wiele lat temu dalej złomują i trzęsą universum gratki i złomuj dalej

• free, lamko zapomniałeś jak się pilnuje floty czy co taka wtopa nie spodziewałem się, że tak szybko padniesz w boju

• Półtora roku temu skończyłem na Rigel, skończyłem ogólnie, zaglądam i bardzo miły widok Konie istnieją i ktoś nadal lata i złomuje, aż łezka się kręci w oku, gdy przypomni się jak samemu się latało i złomowało pod banderą Koniowatych gratki i przetopu na fruwajki

• Ooooo to Madzia coś złomuje nie wierzę w to co widzę ale jak widać wiele nie po myśli i złomu sporo ni ma hihi Lamka widzę, że ładna zbieranina statków, a i tak powłoka została, nieładnie

• Rangi

stefan000102 - - Zadawanie pytań

Temat nie w odpowiednim dziale, ale odpowiedź została już udzielona więc zamykam. Super Moderator Madzia:Przenoszę do odpowiedniego działu.

• Quote from Gootek: “Hej ho heyka :) Jaki jest sens życia ? A żebym to ja wiedział, i tak każdy kiedyś umrze, więc może by choć kto miał po nas co wspominać :) Czym jest miłość ? Hmmmm ciekawe pytania czym jest powiadasz, uczuciem między dwojgiem ludzi, pielęgnowana przerodzi się w więź, której nic nie będzie dało rady zniszczyć :) Czy śmierć może być dobra ? Zależy jak na to patrzysz, dla osoby, która właśnie umarła to już to jest kompletnie obojętne (bo jak niby ma coś rozumieć, czuć czy nawet …

• heheh i tak już czekałem baaardzo długo z tą decyzją, jednak nie chciałem oddać konta w jakieś cudze ręce, lub by poszło na przemiał i gratuluję ładnego %, za 3 podejściem tak wielki moonik padł, spore szczęście, dobrze, że z drugim już nie wyszło heheh i powiem szczerze, nawet nie wiem od kiedy w układzie siedziałaś, po prostu nawet w swój układ nie zerkałem, ale mniemam, że gdy tylko dokonałem zmiany nicku na obecny to chciałaś wykorzystać tą sytuację przejściową i po części Ci się udało pozdr…

• Rekordy Uniwersum Rigel

stefan000102 - - DiD Rigel

Aktualizacja już ostatnia przeze mnie, dziękuję wszystkim za wspólną grę BUDYNKI * Kopalnia metalu: 34 stefan000102 [KONIE] * Kopalnia kryształu: 29 stefan000102 [KONIE] * Magazyn metalu: 14 stefan000102 [KONIE] BUDYNKI SUMARYCZNIE * Kopalnia metalu: 324 stefan000102 [KONIE] * Kopalnia kryształu: 272 stefan000102 [KONIE] * Ekstraktor deuteru: 277 stefan000102 [KONIE] * Magazyn metalu: 87 stefan000102 [KONIE] * Zbiornik deuteru: 68 stefan000102 [KONIE] BADANIA * Technologia Plazmowa: 13 stefan000…

• heheh no ładnie, tak na ostatni dzień mojej gry, akurat trafić by mi napsuć jeszcze mojego moonika heheh ale kilka gąsek padło, więc to będą moje ostatnie %, mam nadzieję w tej grze, bo wracać do gry już nie mam zamiaru, za dużo czasu ta gra zżarła, a także i nerwów Data: 23.03.2014 08:26:38 Flota z: Księżyc Księżyc [X:XXX:X] dotarła do księżyca twojej planety [X:XXX:X]. Lekkie wstrząsy na twoim księżycu wskazują na nieudany atak na strukturę księżyca. Nagle wszystko ucicha, po czym dochodzi do …

• gratulacje MTZ, zysk bardzo milusi, że Ci się jeszcze chce hehehe top w więcej fruwajek i złomuj jeszcze więcej i jak filmik mówi, konia się nie klepie, bo w zęby oberwiesz i dzięki za pozdrówka

• This is poke life !!!

stefan000102 - - Technologia i Gry

Quote from KinG JomA: “Ile wydałes na Sciziora? :D” scythera akurat dostałem jak był event z wybieraniem paczek (to wziąłem z pokami i dostałem go właśnie), a metalową powłokę udało się za 10k pz kupić, czyli dosyć tanio i już całą drużynkę fajną skompletowałem: poke-life.net/pokemon_skr.php?p=36586915 poke-life.net/pokemon_skr.php?p=43597904 poke-life.net/pokemon_skr.php?p=43534277 poke-life.net/pokemon_skr.php?p=38349778 poke-life.net/pokemon_skr.php?p=28949097 poke-life.net/pokemon_skr.php?p=…

• This is poke life !!!

stefan000102 - - Technologia i Gry

ja coś koło 150 pkt zasług wydałem, ale coś koło 2mln yenów, 3 napoje to takie z najfajniejszych wpadło, więc nie narzekam edit: Wychowawca zabiera na jakiś czas Twojego pokemona. Gdy oddaje Ci go spowrotem, ten jest już w wyewoluowanej formie! Wyjmujesz pokedex, który informuje Cię: Jego skrzydła nie są przeznaczone do latania. Dzięki nim reguluje temperaturę ciała. Jego ciało zbudowane jest ze stali. Twój pokemon Scyther ewoluuje w Scizor! Moc jego ataków zwiększyła się, a jego statystyki wzro…

• MTZ ma czym to teraz szaleje, tylko się nie rozszalej, bo jeszcze się o coś rozbijesz grabki ładnego zysku, top w więcej panterek i % niech kolejne wpadają

• MTZ złomuje, i ile steków się znalazło od razu, rozkręcasz się, rozkręcasz tnx za pozdrówka i złomuj duuuużo na chwałę koników

• Rekordy Uniwersum Rigel

stefan000102 - - DiD Rigel

stefan000102 [B K] BUDYNKI Kopalnia metalu: 33 Kopalnia kryształu: 28 Ekstraktor deuteru:29 BUDYNKI SUMARYCZNIE Kopalnia kryształu: 261 Ekstraktor deuteru: 253 BADANIA Technologia Plazmowa: 12

• Ładny ACS, ładne flotki u agresorów i fajny bunkierek zaorany zysk jest, wiec jest dobrze, aby flotki urosły jeszcze wieksze

• ooo sojusznicy złomuja, tylko szkoda, że przy takich okolicznościach obrońcy, no ale i tak bywa gratuluje, dziekuje mtz za dedki i czekam na kolejne % sojuszowe

• oooo mycha sie rozbija aż miło popaczeć gratulacje kolejnego STejka, top we flote i rób kolejne

• oooo i znów Kasia w akcji, lamcia jesteś, recki straciłaś hihihi ciesz się, że to nie była flotka główna ilość panterek ciągle rośnie, do 50k dobijaj hehehe niszcz, złomuj i zarabiaj

• Oooo kolejny STeczek i znów zysk milusi aby więcej takich wpadało, złomuj, niszcz i zarabiaj