Search Results

Search results 1-20 of 499.

• Backup ataku

Bunny - - Błędy w grze

Z racji tego, ze duzo osob dostaje backup floty z powodu niemozliwosci zalogowania na konto - czy bedzie rowniez backup ataku/pilota + floty, ktora wracala z FSa na fali po moon killu do tego samego stanu jak przed blokada atakow i zawrotka flot. Screen: imgur.com/TG8fB7D

• Lobby nie działa!

Bunny - - Błędy w grze

Nie no fajnie. Ktoś poświęca pół nocy, żeby uwalic komuś kulkę, łapie flotę na skanie, puszcza pilota A tu po 2 godzinach nagle nie ma pilota. No i 1.2kkk zysku poszło się walić, trzeba było dac wczoraj jakieś info na og, że znowu coś [ciach] z lobby i będzie blokada ataków... Moderator kruszynka:Upominam za wulgaryzm

• Flota sama wrocila?

Bunny - - Błędy w grze

Czlowiek kulki sciaga, puszcza piloty a flota wraca i blokada ataku. Ciekawe czy bedzie rekompensata za stracony czas, gsy na niszczenie i zysk z floty co wraca na fali....

• Nasze małe RW: solo 100%, ACS 180%

Bunny - - DiD Fenrir

Od dluzszczego czasu nie wrzucam mini ST bo nie widze sensu, ale... Ale tutaj jest co pokazac Jak to sie mowi, krowy, ktore duzo mucza.... Pozdro dla @dziadek barezi jak zawsze pomocny nawet na urlopie, @turysta liczenie Twoja zasluga, wiec gratulacje naleza sie w szczegolnosci Tobie no i @ZDOBYWCA1 dzieki za towarzstwo Do rzeczy: RW nr 1. YeahBunny [T R] vs. zloto i dolary [TTG] ~ 1120% Dnia 18-06-2019 02:12:38 następujące floty spotkały się w walce: Agresor YeahBunny [T R] ____________________…

• Taki tam farming Dnia 17-06-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor YeahBunny [T R] ________________________________________________ Pancernik 40.000 _________________________________________ Obrońca Egon [S T] ________________________________________________ Mały transporter 16.421 Duży transporter 319 Lekki myśliwiec 3.573 Ciężki myśliwiec 4 Krążownik 10.000 Okręt wojenny 4.456 Recykler 2.940 Sonda szpiegowska 94 Niszczyciel 1 Gwiazda Śmierci 1 ___________________________…

• Lamus, znowu to push konto, ile mozna? Cyyyk do plokulatuly! 2/10 bo slabe

• No ładnie siadlo Rosół. Tak jak mówiłem, nie będzie akty po 3 to wejdzie szkoda, że kris z pz znikł ale i to coś na plus i w zniszczonych do góry przetapiaj na ciężkie działa laserowe i 3/10 Tak na zachętę

• Dnia 15-06-2019 04:25:44 następujące floty spotkały się w walce: Agresor YeahBunny [T R] ________________________________________________ Pancernik 81.000 _________________________________________ Obrońca Captain Explorer ________________________________________________ Duży transporter 3.539 Lekki myśliwiec 193 Ciężki myśliwiec 115 Krążownik 259 Okręt wojenny 14 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 95 Sonda szpiegowska 35 Bombowiec 37 Gwiazda Śmierci 20 Pancernik 1.472 ______________________________…

• Quote from bocieek: “Quote from Bunny: “Ale jakos sie udalo. 40s sie pomylilem, ale obronca nie odebral ” Gratulacje. To się nazywa profesjonalne klikanie zawrotki Za satki Ci podpowiem na 7g puszcze sobie stację, klikaj mistrzu ” Biorac pod uwage fakt, ze fale uzylem tylko raz godzine wczesniej, to blad nie jest jakis duzy Ale wiadomo bunkry do orania zawsze na propsie xD Co mi zrobisz za satki? Pewnie zaorasz mi planete na 7g gdzie nic nie ma Moze uda Ci sie wyfarmic 10k sosu, ale i tak nie ma…

• Przysnal na starym koncie i na tym to samo Tak to już jest. Tak jak mówiłem Gikerowi, raz odbiera czy, raz nie odbiera i loguje w podobnym czasie co wczoraj. Co do wypocin Hawiuszki to ewidentnie masz coś nie tak w głowie.... opozycja, śmiechu warte xD

• Quote from Huwiszka: “No to nie pozoSTaje Ci pogratulować Torpeda że Twój misternie ułożony plan sie powiódł, dalej bez komentarza no bo co tu opisywać szerzej STosunek z dmuchaną lalą ... szkoda że taki STyl i tyle trzeba się pogodzić z tym takie czasy ” ten jak zawsze swoje wywody xD Z naszej perspektywy trochę inaczej wyglądało RW A Torpeda lognal po powrocie fsa

• Az sie wpisze Tak jak pisalem na Fenrir - Freeman jest slaby, bo nawet opozniac atakow nie potrafi Graty obroncy i przetopu

• No jak juz mowilem jestem pod wrazeniem. Dlugo moje TOP1 solo nie bylo TOP1 (Ale zysk i tak mam wiekszy lamusie!). Przetapiaj na latajki i cisniemy z reszta Jeszcze z 3-4flotki padna i moge robic fsa. Przetapiaj na ciezki + krki i raki bo cos ich Ci braklo

• Zeby nie bylo, ze tylko bfsy Tygodniowa obserwacja, zawrotki w randomowych godzinach - nie dalo sie fali klikac 10h Ale jakos sie udalo. 40s sie pomylilem, ale obronca nie odebral Czekam tyulko na starcie Gikera, bo zazdro mocno wjezdza! Dnia 13-06-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor YeahBunny [T R] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 1.029.617 Niszczyciel 5.242 Mały transporter 95.000 Krążownik 150.000 Okręt wojenny 47.662 Pancernik 71.023 …

• Quote from Bejitta: “Graty. PS. Ile taka przyjemność uniesienia ? ” W sumie to poszlo z 25kk paliwka

• Flota znaleziona nawet bez minutek, ciekawe jak dlugo stal. K Z zawsze bardzo dobrze sie pilnowal, wiec jestem ciekaw co sie stalo. Pozdro dla lamusow z T R i dostawcow dexa Dnia 12-06-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor YeahBunny [T R] ________________________________________________ Okręt wojenny 20.000 Pancernik 69.138 _________________________________________ Obrońca K Z ________________________________________________ Mały transporter 4.184 Duży transporter 33 Lekk…

• Trzeba bylo troche przepasc puszki bo rdzewialy ostatnio Dnia 12-06-2019 14:21:22 następujące floty spotkały się w walce: Agresor YeahBunny [T R] ________________________________________________ Pancernik 70.038 _________________________________________ Obrońca Jaro [U-G] ________________________________________________ Mały transporter 200 Duży transporter 90 Lekki myśliwiec 3.831 Ciężki myśliwiec 10 Krążownik 1.002 Okręt wojenny 1.000 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 102 Sonda szpiegowska 10 Bo…

• Quote from Huwiszka: “Nuda z Wami:) też oddam konto ale najpierw acsa na królika proszę:) Graty-Sraty-Taty:) ” Jak wprowadza ACS na 7 osob to mozesz ogarnac ludzi i poleciec

• Quote from bocieek: “@Bunny nie było go od samego rana, a wystartowałem chwilę przed nałożeniem blokady - także nietrafione ” No wlasnie, chwile po nalozeniu blokady. Nie mozna sie zalogowac od dluzszego czasu, wiec nietrafione Anyway, bedziesz dluzej bez u niz 3 dni?

• Quote from bocieek: “Dnia 11-06-2019 11:00:54 ” Eeee? Niech Bartor napisze do supportu, bo blokada atakow od ponad godziny Moze do lobby nie mogl zalogowac