Search Results

Search results 1-20 of 225.

• gratki i witaj w soju obrońcy SzO

• Asterix [N-A] vs. Eagle ~ 1816%

Zolka - - Starcia Yildun

gratki Aster lataj częściej i pokazuj się tutaj obrońcy SzO

• huknęło ładnie gratuluje po kolei wszystkich do wora

• gratki chłopcy tylko tak dalej jeszcze pare bunkrów do zaorania jest więc nie zwalniajcie i siejcie spustoszenie

• prawidłowo! Nie ma bunkrów nie do zaorania

• gratki Teraz za bunkry sie bierz

• propozycja zwiększenia złomu

Zolka - - DiD Yildun

Dzieki @Art za dobre chęci niestety lud zdecydował tak a nie inaczej

Zolka - - DiD Yildun

głosowanie skończone. @Art kiedy możemy się spodziewać wyników?

Zolka - - DiD Yildun

Quote from Maicon: “Wy czyli? Pisz precyzyjniej (najlepiej nickami) bo poczułem się tak jakbyś post adresował do mnie. ” masz rację, trochę nieprecyzyjnie się określiłam. pisząc "Wy" miałam na myśli przeciwników podniesienia złomu. kto pisał posty do ludzi na uni - nie wnikałam. ale tekst mocno sugerował że ludzie którzy chcą wyższego złomu grają nieuczciwie. odniosłam się jedynie do Twojego komentarza o namawianiu do swoich racji. można to robić podając argumenty, można też robić to mieszając p…

Zolka - - DiD Yildun

Quote from Maicon: “ Wy namawiacie do 70% bo macie w tym interes. Inni namawiają za pozostawieniem 50% bo go nie mają Zarówna jedna jak i druga strona ma swoje argumenty. Cytując klasyka: "Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!" ” różnica jest taka, że my nie sugerujemy że jesteście oszustami i nieuczciwymi graczami... szanujemy, że ktoś może mieć inne zdanie a Wy wszem i wobec rozpowiadacie …

Zolka - - DiD Yildun

Quote from TheDavid: “To prawda, choć wtedy nie ogarnąłem jeszcze co jest co. Większy złom dla flociarzy to szansa na wzmocnienie i ja to rozumiem. Problem w tym, że potencjalnymi celami staną się tacy jak ja... Poprośmy o ankietę na forum w sprawie powtórzenia ankiety w grze. Widzę prawdziwa dyskusja wybuchła dopiero po fakcie. Przekonamy się zatem czy świadomość zalet tego pomysłu wzrosła. ” nie wiem, może ja czegoś nie rozumiem... zaczynałam jako górnik i w sumie teraz też więcej kopie niż la…

Zolka - - DiD Yildun

Quote from Quaker: “Quote from Zola_25: “Quote from Quaker: “Sam Rolnik to robił i wiekszości graczy z Sojuszu Black Ship oszukiwali i grali na kodach i uzyskali przewaga taką co inni mogli sobie wymarzyć . Jak mają być zmiany to lepiej zmieńcie gre i zasady na normalne ” oj Tomasz przeginasz... jak uważasz że oszukujemy to może masz jakieś przykłady?/dowody? nie?? to może przestań ludzi oczerniać bezpodstawnie ” Mówisz dowody to mam 1 dowód jakim cudem koleś który miał słabą floty i był np. w r…

Zolka - - DiD Yildun

Quote from Quaker: “Sam Rolnik to robił i wiekszości graczy z Sojuszu Black Ship oszukiwali i grali na kodach i uzyskali przewaga taką co inni mogli sobie wymarzyć . Jak mają być zmiany to lepiej zmieńcie gre i zasady na normalne ” oj Tomasz przeginasz... jak uważasz że oszukujemy to może masz jakieś przykłady?/dowody? nie?? to może przestań ludzi oczerniać bezpodstawnie

Zolka - - DiD Yildun

Quote from Quaker: “Racja nie widziałem flot ale są sposoby na wzrost . Zapytajcie graczy z czołowki jak oni to robia i kto gra na tym uni gra na kodach ” a kto taki gra na kodach? masz na myśli boty które latają sondami po idlach? to jest właśnie nie zdrowa konkurencja dla ludzi którzy grają normalnie. zwiększenie złomu ugodzi włąśnie w taką nieuczciwą gre

Zolka - - DiD Yildun

Quote from Quaker: “Ja jestem przeciw podniesieniu złomu z tego względu . że bardziej doświadczeni gracze bedą mieć przewage i bedą grali na kodach i zyskują 2 razy więcej floty i pz przy stracie niż Ci którzy grają mniej i atakują czasami . Nawet proponuje obniżenie o 10 procent nawet o 5 niż teraz ” no nie mogę się zgodzić. myśl o przyszłości, kiedyś będzie fuzja, być może wcześniej niż myślisz. i co wtedy? na nowym uni gracze z Yildun będą tylko farmami... musimy się rozwijać inaczej nic z na…

Zolka - - DiD Yildun

@Art jak zauważył @Zapalsky nie chodzi nam o podniesienie złomu, ale o jego PRZYWRÓCENIE. dla wielu graczy 50% po fuzji to było OBNIŻENIE złomu. należy nam się większy złom. w ankiecie wygrało pozostawienie parametrów 1 głosem!! to żadna przewaga. w imieniu graczy Yildun jeszcze raz proszę Cię o ponowienie ankiety. postaramy się dotrzeć do jak największej ilości graczy, tylko pozwól nam zagłosować raz jeszcze. nie za kilka miesięcy, ale teraz na dniach.

Zolka - - DiD Yildun

@Art powtórz ankietę, przecież nic tym nie tracisz a całe uni może skorzystać jeśli wynik będzie za podniesieniem złomu

Zolka - - DiD Yildun

Quote from Art: “Mogę mieć swoje zdanie na temat konfiguracji, ale czy mam działać autorytarnie i decydować za wszystkich? Po to była przecież ta ankieta.Od dyskusji do przeprowadzenia ankiety minęło 23 dni. A mimo tego wzięło w niej udział 1/3 graczy. ” przecież tak właśnie zrobiliscie @Art przy fuzji: wrzuciliście ludzi ze złomem 70% i 80% do wora z 50% ;/ wtedy nikt nas o zdanie nie pytał... nie każdy ma konto na forum i nie każdy forum czyta. i nie każdy rozumie z czym się wiąże większy złom…

Zolka - - DiD Yildun

@Art sam wiesz że większy złom to szybszy rozwój uni. Wiesz też z którym uni połączy sie Yildun po fuzji i że różnica sił stale się powiększa. Mało tego, ja i mój soj przyszliśmy z Quaoar gdzie złom był 80% czyli najwyższy z łączonych uni. Mój soj na uni dominuje - co potwierdza że wyższy złom wpływa na rozwój. Nigdy w życiu nie zdecydowałabym sie na gre z tak niskim złomem ale nie daliście nam żadnego wyboru. Poprosiliśmy o zmiane dostaliśmy ankiete w długi weekend i przegraliśmy jednym głosem.…

Zolka - - DiD Yildun

Quote from Art: “Głosów w ankiecie padło niewiele. Nie wiem czy wnika to z niechęci do wyrażania opinii czy może problem leży w innym miejscu. Jednak długi weekend nie był przyczyną słabeh ilości głosów. Aktywność na serwerze w okresie ankiety była stała i nie odbiegała w żaden sposób od dni przed jak i po ankiecie. ” mimo wszystko różnica była tylko w 1 głosie @Art nawet jak frekwencja była w miarę stała to przez 1 głos całe uni będzie cierpieć zacofanie po następnej fuzji... puść ankiete jeszc…