Search Results

Search results 1-20 of 59.

• ten co byl szybszy to ja (135.17%)) czyli jak ty nie dales rady pozbierac tam i mi ktos polowe srobek ukradl to lecielismy tam we trojke

• brawo, widac w pl nadal czerwone czapeczki maja latwiej a tak serio to slyszalem cos o jego flocie i nawet powzielem kroki aby sie temu blizej przyjzec, ale juz posmerfiles i jak przytuliles takie jagody to nawet lm kami mnie gargamela rozjedziesz ( niemasz deu domysle ) tak na serio to ty jestes powodem dlaczego nie trzymam zabawek kolo ciebie wole juz latac bez mona

• ladnie i prosto do dzioba ,, graty

• kiedys to byly bosy co solo robily takie cele i to z zyskiem ( czasami)

• co wejde na board to guti na 1 miejscu ... a teraz cos nowego ...poczytam nadpisze co ufarmiles z % to fajnie to wyglada , mozna sisc i popic:)

• Brawo ...oranie bunkrow -tak lubie a oranie z zyskiem jeszcze bardziej ....obroncy rozsadnej obrony

• Kolega zostawial bfs, wiec flota mu chyba nie byla potrzebna. Gorace pozdrowienia dla sojuszu, buddy i dostawcow. do nastepnego Dnia 10-04-2019 następujące floty spotkały się w walce: Agresor emR3 [PSL] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 327 Ciężki myśliwiec 5 Krążownik 100 Okręt wojenny 110 _________________________________________ Obrońca Technocrat Aries ________________________________________________ Duży transporter 9 Lekki myśliwiec 7 Ciężki myśliwiec 25 Krąż…

• oddamkonto vs. Levrone ~ 25.84%

emR - - Starcia Galatea

nowy mon dospawalem ow i pozwozilem z sasiiedniej koloni ale nie bylo juz 3 by reckow dorobic ... jak dobrze miec sasiada co ma rekinki ... ale maratonczyk zawsze na fs ... moze kiedys cos razem jka bedziesz miec flote

• ........maly odwet za rakety i wlot w satki z zyskiem 100k .... To ST mialo byc dobe wczesniej ale 1 galaktyka dla reckow to nawet dla tych predkosci to za dlugi lot ( nie liczac kosztu paliwa) ale co ma swoje miejsce w reckach trafi tam predzej lub pozniej. pozdrowienia dla Hammera, ktory poczul zew krwi i mnie tym zarazil ( inny top inne % ), znajomych oraz dostawcow Dnia 08-04-2019 05:17:17 następujące floty spotkały się w walce: Agresor emR3 ________________________________________________ C…

• oddamkonto vs. Levrone ~ 25.84%

emR - - Starcia Galatea

Nowy mon, to trzeba bylo zrobic rekonesans po okolicy. Znalazlem takie male conieco, lecz i tak z tym malym kaskiem moje recki mialy problem bo bylo ich tylko tyle co na potrzeby prob monowych.dzieki za pomoc w wyzbieraniu , i pozdrowka dla znajomych i dostawcow Dnia 08-04-2019 01:27:01 następujące floty spotkały się w walce: Agresor oddamkonto ________________________________________________ Ciężki myśliwiec 5 Lekki myśliwiec 111 Okręt wojenny 53 Krążownik 76 Mały transporter 170 ______________…

• ladnie, czesto wiara w zapelnienie reckow tak sie wlasnie konczy ....

• ciekawe starcie , nie doczytalem do konca i bylem pewien ze to nie zlom pod dom

• nastepne ... obronce wielokrotnie ostrzegalem , by robil fs 2 razy kts mi go zepsul zanim poslalem recki, a ze do 3x sztuka to postanowilem aby nie wzmacniac potecjalnych wrogow i co mialem to poslalem hehe aby nie wyjsc poza 1:3 ale cos dolecialao....i wyszlo jak wyszlo pozdrowienie jak zawsze dla dostawcow deu ( jak sa niech sie zglaszaja godnie place) mojego zimka nighta do zobaczenia nie dlugo mysle , tradycyjnie za ocean do dziadka B , i dlla zapoznanych znajomych na tym uni .....oraz halsz…

• Pozdrowienie dla wszystkich , przede wszystkim dla tych co juz nie pamietaja mnie po tej stronie ..... wczoraj do wyboru byly 3 cele ii o dziwo wybralem odpowiedni. pozostale jeszczee nie wiedza ze mogly byc w moich reckach..... gorace pozdrowka dla nightam4re, Halszki ( lysy emre to nadal Emre) buddysow i dostawcow .... ej bym zapomnial i dla kojakow oczywiscie.. nie bylo by tego ST gdybym nie zlamil i nie wyslal z mt lm co stalyy i czekaly na PM... Gorace i nadel szcere pozdrowienia za ocean d…

• Jak ja cie znam... , po 1. linku jaki mi wyslales wiedzialem ze to bedzie minimum trylogia i teraz moge gratulowac. tylko czemu nie piszesz o paliwo ? woze i woze chyba sobie spaline na 17 z niego zrobie

• ladnie zagrali TR I zablokowali mozliwosci wspulych dzialan wojennych . wobec tego mysle ze dacie szybko taki % aby zakonczyc te wojne ale oszczedzajcie dziadka barezi bo chlop dobry z natury ale taki juz z niego kubanczyk jak ... nie pamietam dalej pozdrowienia z Telawiw

• ......ech, kubanczyk trzy wyglada tak: 3 , natomiast tak wyglada cztery: 4 ......a to skopiowale chwile temu ze statystyk na uni Totalna Rozpierducha [T R] 4 gdzie 4 oznacza liczbe czlonkow, wiec mylisz sie kolego w zeznaniach , bo czlonek zbanowany to nadal czlonek jak cala reszta sojuszu.Jednak nie aktywny , ale nadal czlonek. Jesli sie myle to moze mnie ktos poprawi ....

• Tak, maksyma zlomem sie nie przejmuj , pasuje do starcia , fajnie ze osiagnelo prog ST pogratulowac powinienem i cieszyc sie ze nie trafilem na lepszego gracza bo nawet dopalacze by mi nie pomogly ...co do odebrania sobie w sumie moich 'srobek' to nie odgrazam sie ze nastepnym razem to ja bede gora bo coz moga mteki i kilkaset bojowych latajek ..W sumie fajnie ,ze po godzinie od ataku nie zniszczyles mi tych 34 satelit ale mysle ze to dlatego ze szybciej wysylas flote niz myslisz ps. napisalem m…

• BraVo TY ....wiencej tych mt nie mogles dac ?dzieki za pozdrowka i do nastepnego

• night,cos mysle ,ze czesto bede cie tu widzial , tak trzymaj i top na eko (hehe)