Search Results

Search results 1-20 of 709.

• BNS ... Bardzo Nocni Spamerzy ...

sisko - - Spam

WielkaNoc

• Whisky & PL1 KUPIA DEXX

sisko - - Handel Quantum

Temat zamykam z powodu zbanowania autorki. Po powrocie może ona założyć oczywiście nowy wątek. Przy okazji proszę kłótnie przenosić poza to forum, upy dodawać nie częściej niż raz na dzień

• ===>Skojarzenia<=== Reaktywacja

sisko - - Spam

strajk

• Skojarzenia v. 0.3

sisko - - Spam

Bis!

• Od miesięcy, a może nawet od trzech lat, jeśli dobrze policzyć, nie było tu żadnej dyskusji, a gdy wreszcie coś się zaczęło dziać, to po kilku postach zrobiła się bardzo brzydka kłótnia. To może wrócimy do monologów i milczenia? To wszystko naprawdę jest bardzo smutne, tak jak cały ten kraj. Kilka postów poszło do kosza, a resztę zostawiam. Sam poczytam i innym polecę, jako dowód , że nie ma nadziei.

• ostatnia litera

sisko - - Spam

Jowisz

• Ban zabawa na całego :D

sisko - - Spam

Quote from buleon: “Quote from Zaqes: “Najsurowszy i najboleśniejszy BAN dla @kasai ! Bo się jej muszę przypomnieć! I drugi równie mocny ban dla tej pani za jedznie @buleon ” Eee... nie przyswajam, ktoś objaśni? Kasai, nie spodziewałem się tego po Tobie Ode mnie ban dla @Superman i @sisko, bo spam z deka kuleje ” To wina Tuska!

• KRYSZTAŁ sprzedam każdą ilość

sisko - - Handel U68

Otwieram na życzenie.

• Stwórzmy razem niesamowitą historię!

sisko - - Spam

- W pewnym tajemniczym miejscu na kompletnie nagim mężczyźnie wyrosło coś brzydkiego, się rozrastającego. Przechodząca kobieta zapłakała, ponieważ mężczyzna zbezcześcił ten tajemniczy zakątek i poszedł po kokainę, jednak rankiem zorientował się, że uchylone zostały drzwi, ale zdezorientowana niebieskooka sąsiadka będąca pod stołem przełknęła ślinę, gdy nagle usłyszała głos dobiegający z kibla. Postanowiła zażyć pigułkę LSD, lecz kontrabas, bo to właśnie on wydął przeszywający stęk, przeleciał na…

• ostatnia litera

sisko - - Spam

rower

• ostatnia litera

sisko - - Spam

kajak

sisko - - Spam

W pewnym tajemniczym miejscu na kompletnie nagim mężczyźnie wyrosło coś brzydkiego, się rozrastającego. Przechodząca kobieta zapłakała, ponieważ mężczyzna zbezcześcił ten tajemniczy zakątek i poszedł po kokainę, jednak rankiem zorientował się, że uchylone zostały drzwi, ale zdezorientowana niebieskooka sąsiadka będąca pod stołem przełknęła ślinę, gdy nagle usłyszała głos dobiegający z kibla. Postanowiła zażyć pigułkę LSD, lecz kontrabas, bo to właśnie on wydął przeszywający stęk, przeleciał nad …

• ostatnia litera

sisko - - Spam

cmentarz

• upik!

• Kupię PALIWO >>>> ZAWSZE AKTUALNE <<<<

sisko - - Handel U68

up

• ostatnia litera

sisko - - Spam

okupant

sisko - - Spam

W pewnym tajemniczym miejscu na kompletnie nagim mężczyźnie wyrosło coś brzydkiego, się rozrastającego. Przechodząca kobieta zapłakała, ponieważ mężczyzna zbezcześcił ten tajemniczy zakątek i poszedł po kokainę, jednak rankiem zorientował się, że uchylone zostały drzwi, ale zdezorientowana niebieskooka sąsiadka będąca pod stołem przełknęła ślinę, gdy nagle usłyszała głos dobiegający z kibla. Postanowiła zażyć pigułkę LSD, lecz kontrabas , bo to właśnie on

• ostatnia litera

sisko - - Spam

Kanister

sisko - - Spam

W pewnym tajemniczym miejscu na kompletnie nagim mężczyźnie wyrosło coś brzydkiego, się rozrastającego. Przechodząca kobieta zapłakała, ponieważ mężczyzna zbezcześcił ten tajemniczy zakątek i poszedł po kokainę, jednak rankiem zorientował się, że uchylone zostały drzwi, ale zdezorientowana niebieskooka sąsiadka będąca pod stołem przełknęła ślinę, gdy nagle usłyszała głos dobiegający z kibla. Postanowiła zażyć pigułkę LSD, lecz kontrabas , bo to

• ostatnia litera

sisko - - Spam

orbita