Search Results

Search results 1-20 of 207.

• Pięknie siadlo jak to piszecie. Główny distarczyciel Waszego paliwa... Przypadek ? Nie sądzę.

• Quote from ViZZioN: “Komuś popcornu? ” Poprosze xD Nie ma sie co spierać ani my ani Wy świeci nie jesteście. Każdy A na pewno większość dwójkę za uszami ma. Zgadzacie się?

• wszystkich niosły emocje, nie ma co wybiórczo pisac. U nas tez jakby mniej floty sie zrobiło że

• SMERFY przyjmują do wiadomośći, powodzenia wszystkim. Ps.1. Czy próg minimalny można podnieść ? Ps.2. Prosze o zachowanie maksymalnie albo przynajmniej minimalnie kultury. Nie róbmy szamba jak to było kiedyś

• Quote from buleon: “Quote from Safar: “Druga sprawa farmienie sondami nie każdy ma dostęp do gry przez większość dnia, są tacy co moga w czasie pracy poświecić chwile i klikać a sa tacy co klikaja tylko po pracy, po wykonaniu swoich obowiązków domowych. Włąsnie Ci gracze co klikaja "po" podetnie im sie skrzydła bo wiekszość szaraków zostanie foła w ... ” No dobrze, ale aktywną grę należy promować, a nie obcinać. Powiem Ci coś więcej, na Xanthusie "nieaktywni" nadal efektywnie farmią DT. Wystarcz…

• @Cztery jakiś tam argument podałem. Ale ok to odnośnie zwiększenia % na pz, uważam że to jest stanowczo za dużo a dlaczego ? Taki % skutecznie ubije zabawę przy próbie np obrony innego gracza. Co z tego że walka będzie na remis, potencjalny agresor/agresorzy ustawia sobie recki na daną sekunde zbiera cały lub większość złomu i wsumie jest wygrany. Lot będzie na ble co bez wielkiego ryzyka wystarczy zabezpieczyć się reckami... nie będzie się płacić za błędy. Dodać do tego to spalanie 0,3 to jest …

• Ja też sie wypowiedziałem i tak samo podtrzymuje swoje zdanie. żadna z tych propozycji nie ożywi uni a wręcz przeciwnie.

• Ku&*$ Panowie dajcie sobie na wstrzymanie. @Loyko dobrze mówi pod każdym starciem, w każdym temacie obora jakich mało - teksty rodem z podstawówki "tój tata, tówja mama", "ja zarabiam tyle i tyle" !! Dajcie sobie na wstrzymanie nie musicie sie lubić ale trochę tolerancji a najlepiej faktycznie jakbyście sami traktowali sie jak powietrze !! Ktoś zaczepia nie odpowiadasz i tyle w temacie !! Bankstery ładnie Wam siadło zarobieni aż miło. @janko13 @Zlomek_Mistrz @Loyko @Farnah nie wydajcie na głupot…

• Gratuluje macie tego nosa do flot jak i %, @ViZZioN odpoczynek dobrze Ci zrobił, ten czas co straciłeś już odrobiłeś. @czubulus nie chce robić burzy tutaj zaraz zleci sie jeden z drugim i usłysze .... wiesz co. Po co sam zaczynasz pod własnym fajnym starciem jakieś chore sytuacje ? Nie odpowiadaj prosze bo wiesz czym to sie skończy, lepiej to przemilczeć i sie zastanowić "na zaś" PIONA

• No to dziwne, myślałem że nagrody indywidualne sie tylko nie sumują. Gratuluje wszystkim wygranym

• @Zaqes Pytanie. Nie można sumować nagrody drużynowej z indywidualną ?

• Istny lany poniedziałek Gratuluje Marku, dobrze że to Ty, jak mam być ja złomowany to proszę dobierz ewentualnie @ViZZioN nikogo innego (takie przyszłe ostatnie życzenie) @Wojak głowa do góry co nas nie zabije to nas wzmocni, poklep sobie to eko jak pisałeś wyprostuj wszystko w realu i wtedy na nowo zatrudnij spawaczy do stateczków Ps. Dlaczego znowu My ?

• Pożegnanie z ogame

Safar - - DiD Wezn

Dex wszystkiego dobrego w realu, aby było tak dobrze jak tutaj za dobrych czasów. W ogame swoją historię napisałeś zrobiłeś, zdobyłeś wszystko: - TOP 1 - TOP 1 Eko - TOP 1 Flota (mimo że zawsze pisałeś że jesteś górnikiem z flotą) - TOP 1 Badań Pod koniec wspólnej gry troszkę nam sie drogi rozjechały, ale i tak będę częściej wspominał Cie z tej dobrej strony Odpoczynek od ogame dobrze Ci zrobi Wiem co mówie, a co do ogamę... wrócisz, może nie za miesiąc, dwa czy rok ale za 5 lat czy ile Piona st…

• Gratki Bankstery siadło aż miło Lushek szybka reakcja na ostatnie wydarzenia, brawo Ty (ciach!) Moderator mntek:Wycięto nawiązanie do usuniętych postów.

• Gratki, kilka pancy z tego stada wypuszczona. Ps. żadna emerytura, ja mam nadzieję ze na nastepnę uf Wezn i Libra trafią na siebie

• Dokłądnie jak pisze @angelsin nie ma potrzeby zmiany niczego. Spalanie mamy adekwatne do EKO. Nie wspomnę o pz i o sondach - na pewno nie przyczyni sie to do odrodzenia unia a jedynie do dobicia kolejnego gwoździa do trumny. Ps. Zanim trafimy na Quantum to prędzej musi być Libra

• Czy aktywny czy nie caly czas jestem graczem tego Universum i mam prawo sie wypowiadać, a takie jest moje zdanie. Dex latał owszem ale nie tylko on i nie tylko Monte, w gruncie rzeczy to grono nie zamyka się na dwóch osobach

• Jak dla mnie Wezn ma bardzo dobre parametry i nie trzeba nic zmieniać, no może najmniej szkodliwe było by podniesienie eko ale i to nie koniecznie. Wszystkie inne zmiany zwiększą tylko przepaść miedzy graczami. Szczególność szkodliwym będzie podniesienie % pola zniszczeń, każdy jeden lot dla agresora będzie opłacalny bez żadnych wielkich kosztów nawet gdy będzie wtopa a sie pozbiera to raz, a dwa @Dobrygracz nie mów że nie ma kto latać po satelitach, wydobyciu itp. jeszcze nie tak dawno był konk…

• [NM] 04.04.2019 03:50:45 Safar oddam [Przytulanki] - 273,19% (Hidden Content) [NM] 04.04.2019 03:24:21 Safar oddam [Przytulanki] - 219,81% (Hidden Content) [NM] 04.04.2019 12:29:58 Safar oddam [Przytulanki] - 190,64% (Hidden Content) [NM] 04.04.2019 11:16:50 Safar oddam [Przytulanki] - 278,03% (Hidden Content) [NM] 04.04.2019 16:24:32 Safar oddam [Przytulanki] - 269,39% (Hidden Content) [NM] 04.04.2019 19:13:04 Safar oddam [Przytulanki] - 314,07% (Hidden Content)

• @czubulus nie udawaj że nie wiesz o co chodziło krystkowi. Gratululacje za czujność i za szybką reakcję, spełnił sie scenariusz o którym wczoraj pisaliśmy. Nie macie za dużo surowca ?