Search Results

Search results 1-20 of 124.

• szono vs. Badik26 ~ 5376.03%

Tadzior0 - - Starcia Zibal

Szono ty chyba masz problem z pojęciem EKO !!!! GRATY starcia i szybkiej odbudowy życzę. Widzę że już jest spora liczba tych czarnych owieczek

• Na prośbę agresora, który twierdzi, że ma bana na steki i farmi tylko tych co ma w BUDDY !!! Historia krótka. Latał obrońca na gołąbeczkę, ta związała się z orzełkiem i nie ma obrońcy. DWK - BzW 2:0 z dopiskiem na końcu CDN. Skromne dwa zdania z mojej strony. Wstawiam RW bo mnie poprosił o to gracz w BUDDY. Tak mam go w BUDDY, tak mam go na Messu i na wszystkich widocznych moją aktywność portalach. Tak gracz ten jak i całe stare RVE wie o moich problemach zdrowotnych i wie o mnie wszystko. A i t…

• szono vs. Badik26 ~ 4633.81%

Tadzior0 - - Starcia Zibal

Bravo TY Super, że nadal szalejesz i tworzysz odbudowę w owieczkach Powodzenia i uważaj na przyjaciół, wiosna idzie więc co niektórym się popierdzieliło

• Dzięki SZONO za cynk. Dobiłem twoje resztki z lekkim dofarmieniem. Obrońcy Pakiet. Mam nadzieje, że to tylko weekendowy wypad za miasto. Pozdrawiam all . A co tam Kto jest za łączeniem uni - pozostając przy naszych parametrach łapka w górę pod postem [url]https://www.youtube.com/watch?v=L8tMA7wzpEQ[/url] Dnia 12-05-2019 10:06:55 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Tadzior0 [RVE] ________________________________________________ Krążownik 50.000 Pancernik 15.663 _______________________…

• Graty. Znowu TY. Obrońcy SZO Inni cierpią To tak w skrócie ... bo widzę, że temat nie odwiedzany.

• Panowie na wstępnie taki mały wlot w bunkier. Procent głównie na mojej flocie, ale zysk jest, więc wstawiam, bo NUDĄ wieje. Tylko DWK wstawia, albo z moich libacji wstawiają ze mną po prawej stronie Pozdrawiam wszystkich aktywnych graczy uni ZIBAL. Całą gwardię RVE. Wszystkich znajomych z całego OGAME. I tych, którzy już nie pamiętają co to OGAME, a kiedyś byli maniakami tej gry. [url]https://www.youtube.com/watch?v=kgMCNIGOcwI[/url] Dnia 11-05-2019 22:39:12 następujące floty spotkały się w walc…

• To jest ta akcja która pozwoliła mi się przesunąć w statach. Brawo chłopacy.

• Nie wiem co napisać Graty stary wlotu. Surka spora ze złoma, przetapiaj i siej dalej postrach. Graczy aktywnych tak jak wspominałem jest coraz mniej. Większość już dawno zapomniała o tym uni. Obrońcy SZO. Sam padłem nie raz łupem przez życiowe sprawy i nagłe problemy. Jedno jest pewne real zawsze był, jest i będzie ważniejszy od tych cyferek.

• PIERWSZY !!!!!! Hehe - rozdrabniacz bunktrów

• Poleciałeś po sąsiadach. Graty i wybijaj resztę Coś tam jeszcze zostało, choć już o pakiety naprawdę trudno .

• Zysku nie ma, ale jaka przyjemność z BOOM BOOM ! Jednym słowem co zabrane trzeba odzyskać i tyle.

• Wstawiam bo ktoś pisał o rozmontowywaniu bunkrów Takie małe co nie co, a cieszy jakby padła nie wiadomo jaka flota Pozdrawiam LAMY z RVE i wszystkich w buddy oraz tych co nie chcą mnie znać, a ja ich KOCHAM [url]https://www.youtube.com/watch?v=o1tj2zJ2Wvg[/url] następujące floty spotkały się w walce: Agresor Tadzior0 [RVE] ________________________________________________ Okręt wojenny 154.813 _________________________________________ Obrońca XTream _______________________________________________…

• Stary nie masz wyczucia. Wykańczasz to uni. Graty i przetapiaj. Coś w chmurach się kręci że nowy Lord V. nadchodzi.

• Graty. A miałeś wpaść w moje ręce. Tyle razy coś zostawiałem i zawsze zapominało mi się . Nawet w piątek spóźniłem się 15 minut (bo olałem - hehe) . Szybkiej odbudowy i do zobaczenia.

• Były sondy nie ma sond. Coś o tym wiem Graty

• Graty stary Jak na LIDERA przystało latasz tylko po grubych rybach Idź w EKO !!! na moje za to kilka fajnych kopalni byś postawił Obrońcy SZO. Kiedyś dostał złoma, widać była próba odbudowy. Szacun. Walcz dalej

• Panowie wstawiam takie małe co nie co, BO nikt z Was nic nie wstawia, a każdy z Was lata i lata i wykańcza te uni.Wiem, że mój komentarz nic nie da, zwłaszcza w tym miejscu, ale ogólnie patrząc to grających na tym uni jest raptem z 50 osób. Pozdrawiam sojusz RVE, wszystkich ziomków z buddy z tego i innych uni. Serdeczne pozdrowienia dla gracza Maziq jego akcja na mnie spowodowała reakcję na sąsiadach :D:D:D:D:D w mojej okolicy. [url]https://www.youtube.com/watch?v=zRIbf6JqkNc[/url] następujące f…

• Graty dla obrońcy takie dostawy pod dom zawsze cieszą. SzA dla SZONO - RVE z tobą

• Jednak coś CI Szono zostało Graciory. Buduj kopalnie, a flota potem sama powstanie z kolan