Search Results

Search results 1-20 of 289.

• Weszka zawsze sie odbudowywał po zlomach mam nadzieje ze tym razem sie odbuduje i znowu go zezlomujesz :d Gratuluje i do zobaczenia na innym uni mam nadzieje Cichy

• Wkońcu doczekałem się tego dnia Gratuluje chlopaki St Mega teraz przetapiajcie na eko bo duzo celi Wam nie zostało

• konto oddalem wiec nie do mnie pisz a kto tam teraz gra nie wiem ja juz nie gram

• No to teraz czas na moje konto moze bedzie z niego 10k % to bedzie top 1 Acs zapraszam na priv nie gratuluje bo nie ma czego

• Piekne zakonczenie ja takiego nie zrobilem, ale tez właczylem wieczny urlop. Spotkamy sie za kilka miesiecy na jakims nowym Uni Pozdrawiam

• Pozdrawiam cały sojusz Dnia 21-02-2019 13:51:41 następujące floty spotkały się w walce: Agresor KaMiKaZe [GLORY] ________________________________________________ Krążownik 9.306 Okręt wojenny 2.337 _________________________________________ Obrońca torcida29 [GORNICY] ________________________________________________ Mały transporter 597 Duży transporter 2.066 Lekki myśliwiec 2.894 Ciężki myśliwiec 49 Krążownik 1.205 Okręt wojenny 99 Recykler 482 Sonda szpiegowska 98 Bombowiec 110 Niszczyciel 1 Gw…

• Pozdrawiam wszystkich znajomych Dnia 11-02-2019 15:21:52 następujące floty spotkały się w walce: Agresor KaMiKaZe [GLORY] ________________________________________________ Krążownik 8.055 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Mefciu [BoF] ________________________________________________ Mały transporter 1.496 Duży transporter 265 Lekki myśliwiec 3.391 Ciężki myśliwiec 20 Krążownik 423 Okręt wojenny 380 Recykler 665 Sonda szpiegowska 100 Pancernik 100 Lekkie działo …

• Sojusz Glory dołącza do wojny po stronie sojuszu WIAARA pozdrawiam

• No to nie bedzie pomocy ze strony GLORY pozdrawiam

• Ty sie meczysz, ja urlopuje i zobacz jaka roznica. Przetapiaj i rosnij w sile z flota pier... eko pozdro

• Siedząc i delektujac sie alkoholem odswiezałem co jakis czas ogame, nagle patrze ze ktoś mnie atakuje. Patrze na ilość floty mowie zaraz poleci ACS na mnie, lecz po chwili zastanawialem sie gdzie zostawilem flote i bylem pewny ze na 7g i sie nie myliłem. Atakujacy lecial na 300 DT okolo 126 reckow i 46 ss, i wyslal chyba cala swoja flote, dlaczego nie wiem. Nie dostałem odpowiedzi. Sam jestem jeszcze w szoku. Pozdrawiam caly sojusz GLORY Nie wierzyłem do końca ze atakujacy doleci do konca ... Sz…

• Miało to wygladac calkiem inaczej zysk delikatny jest, sklad floty tragiczny wszystko nie tak jakbym chcial ale to tylko cyferki, bawimy sie dalej Pozdrawiam cały sojusz Dnia 30-01-2019 18:57:11 następujące floty spotkały się w walce: Agresor KaMiKaZe [GLORY] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 18.122 Okręt wojenny 1.230 Pancernik 468 _________________________________________ Obrońca Sufit [NOOB] ________________________________________________ Mały transporter 762 D…

• Troche obrońce ostatnimi czasy meczyłem aż wkońcu dziś udalo mi sie go trafic Pozdrawiam cały sojusz czekam teraz na Ciebie Crow xD ma być wiekszy % Dnia 30-01-2019 13:16:39 następujące floty spotkały się w walce: Agresor KaMiKaZe [GLORY] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 20.405 Krążownik 5.085 Okręt wojenny 1.234 Pancernik 396 _________________________________________ Obrońca Artanis ________________________________________________ Mały transporter 50 Duży transpo…

• Taki zysk o poranku cieszy i to bardzo Co do tego cynku to juz drugi raz Ci napisze ze to nie ja ja tylko Ci pozniej mowilem co i jak przetapiaj i do nastepnego Pozdrawiam

• Musialeś zrobic St wiekszy niz moj ??? a tak na poważnie to gratuluje bo zysk duzo wiekszy niz u mnie jest co przetapiac rosnij w sile pozdrawiam a

• Takie tam rozbijanie sie o bunkier Pozdrawiam cały sojusz :)) Dnia 21-01-2019 07:02:36 następujące floty spotkały się w walce: Agresor KaMiKaZe [GLORY] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 15.000 Krążownik 2.700 Okręt wojenny 360 _________________________________________ Obrońca Geralt z Rivii ________________________________________________ Mały transporter 188 Duży transporter 4 Lekki myśliwiec 3 Krążownik 518 Okręt wojenny 223 Recykler 12 Sonda szpiegowska 3 Sateli…

• Pozdrawiam Gosiaczka oraz cały sojusz :)) Tych z buddy też xD Dnia 18-01-2019 18:47:59 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Fascher [SMURFS] ________________________________________________ Okręt wojenny 798 Pancernik 268 _________________________________________ Obrońca Gosiaczek ________________________________________________ Duży transporter 547 Lekki myśliwiec 6.782 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 47 Sonda szpiegowska 45 _________________________________________ Obrońca KaMiKaZe …

• Zysk jest stocznia bedzie pracowac czekam na wiekszy %

• Poleciałem tym co miałem na moonie reszta floty leciała na coś innego .... Zysk jest bedzie za co eko robic Pozdrawiam cały sojusz Dnia 14-01-2019 13:53:45 następujące floty spotkały się w walce: Agresor KaMiKaZe [GLORY] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 7.327 Pancernik 220 _________________________________________ Obrońca Governor Oort ________________________________________________ Mały transporter 44 Duży transporter 111 Lekki myśliwiec 2.927 Krążownik 59 Okręt…

• Atakujacy wykonał wszystko perfekcyjnie ale ja byłem na to przygotowany przez to atak sie udał Pozdrawiam Gosiaczka oraz cały sojusz Dnia 11-01-2019 15:08:34 następujące floty spotkały się w walce: Agresor DMR [PREDATOR] ________________________________________________ Krążownik 64 Okręt wojenny 251 Pancernik 220 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Gosiaczek ________________________________________________ Duży transporter 314 Lekki myśliwiec 1.792 Statek koloni…