Search Results

Search results 1-20 of 190.

• Gra o Tron

khartvin - - Rozrywka i hobby

od bidy pasuje Lancel Lannister

• po tym temacie widać doskonale, w jakim stopniu wypaczona w naszym kraju jest dyskusja na temat GMO. Wszyscy przejmują się czy GMO są szkodliwe czy nie, zaś rzeczywisty problem jest nieco inny - mianowicie, czy jesteśmy w stanie utrzymać kontrolę nad GMO? Czy możemy (jako ludzie, ogół) powstrzymać pyłek genetycznie zmodyfikowanego rzepaku na jednej uprawie przed zapyleniem rzepaku niezmodyfikowanego na uprawie kilometr dalej? Czy jesteśmy w stanie utrzymać równowagę w ekosystemie, do którego szt…

• Quote from Krwawy Tapicer: “Na tej śmierci ktoś będzie chciał skorzystać politycznie. Już widzę kolejną teorię spiskową o tym, że został zamordowoany przez rząd by ukryć jakieś tam brudy...” wiadomosci.onet.pl/gen-slawomi…e-zyje,5165275,temat.html i jeszcze lepsze: wiadomosci.onet.pl/gen-slawomi…e-zyje,5164902,temat.html zaskoczenia brak. Swoją drogą - zabawne z jaką zaciekłością środowiska prawe i sprawiedliwe gloryfikują bądź co bądź byłego esbeka tak, wiem... Quote from Logicaus Strictimanus:…

• O jakim państwie mowa?

khartvin - - Nauka

ludzie, których wymieniłeś są (byli) brodaczami, nie wiem czy to ma coś do rzeczy wartość tego grajka to 110mln zł, więc jakieś ~37mln zielonych. łatwo policzyć że jeśli to 1%, to 100% wyniesie między 3 a 4 mld $ żadnego z krajów spełniających to kryterium nie umiem powiązać z tymi ludźmi no ale idąc tropem tej brody nieszczęsnej i kierując się założeniem, że wszyscy 3 byli/są czarnobrodzi, to może Czarnogóra aka Montenegro? niestety powierzchnia(13812) przez granice (907) nie zbliża się nawet d…

• AntiGameReborn

khartvin - - Porozmawiajmy o OGame

na ff aurora 12.0a2 takiego problemu nie ma.

• nie można przenosić planety z głównego pasma na 1-3;13-15 od którejś nowej wersji można natomiast z 1-3;13-15 na 4-12

• Quote from Rav4: “Trochę się z tym szacowaniem pospieszyłeś. Zauważ że planety na pozycjach 1-3 i 13-15 nie są tak często kolonizowane jak te z pozycji 4-12, więc miejsca na realny rozwój jest o wiele mniej. Dlatego uważam, że bardzo przydałoby się przeczyszczenie universów z kont idlujących się dłużej niż kilka miesięcy.” dlatego brałem pod uwagę wyłącznie pozycje 4-12. jeśli wziąć pod uwagę wszystkie pozycje, to miejsc na uniwersum jest ~67k, co pozwoli 15k graczy posiadać maksymalnie po 4 pla…

• Quote from KristovOne: “zgadza się na U67 jest raptem coś koło 2500 ludzi,,,a jak był szał na nowe UNIVERSA to grało na starcie po 15000 ludzikóff i więcej,,takze miejsca jest dosyć i parę pociągów można wysyłać na U67.....” z jednym "ale" - miejsca na uniwersie jest na 9 (galaktyk) * 499 (układów) * 9 (planet 4-12) = ~40k planet dla 15k graczy z 1/2/3 planetami starczy, ale kiedy uniwersum się rozwija, miejsca zaczyna brakować, nawet pomimo wykruszania się graczy. 2500 ludzi z rozwiniętymi kont…

• AntiGameReborn

a masz greasemonkeya?

• Quote from ashley69: “Dokladnie. Chodzi o dobre stare ogame. Gdzie trzeba bylo na prawde powaznie kombinowac zeby bie skonczyc w reckach. Gdzie podstawa byla taktyka i strategia a nie tylko klepanie. Chodzi mi o porzadna gre a nie o potworka dla dzieci fejsbuka i neo.” ale przecież w tych względach nic się nie zmieniło dopiero najostatniejsza aktualizacja wprowadziła pewne ułatwienie, ale jak chcesz musieć się pilnować - przekrocz 50k punktów (to naprawdę niewiele dla dobrego gracza) i już nic T…

• AntiGameReborn

@Joks - a nie daloby sie po prostu dodać kilku dodatkowych wierszy? Source Code (6 lines) przed Source Code (1 line)? wtedy sprawdzenie, cz walka jest honorowa, czy nie pozstawałoby w gestii gracza, ale skrypt kalkulowałby za niego liczbę transtportów potrzebnych w obu przypadkach. pozostaje sprawa jakoś klarownie tego opisania... no ale lepszy chyba taki półśrodek, niż liczenie, że GF Was wysłucha

• AntiGameReborn

ale powiadomienie nie jest chyba grafika, tylko [ ! ]

• tak, wiadomo od samego początku, że mowa jest wyłącznie o uniwersach "numerkowych" przynajmniej na razie pewnie za rok czy dwa i literkowe zostaną połączone

• Quote from BIKU1: “Witam ,aż konto odzyskałem ,żeby się tu czegoś dowiedzieć o fuzji uni-liczę ,że już niedługo ,choć nić nie wiadomo ;/ Irytuje mnie to ,że inne kraje mają to już wcześniej , przecież Polska jest 2 lub 3 w rekordach ,a będziemy na szarym końcu kolejki ,jak zwykle.” nie na szarym końcu, tylko zaraz po Niemczech i prawdopodobnie Francji oraz Hiszpanii. Rynek niemiecki jest dla GF macierzysty i jednocześnie największy, więc oczywistością jest, że to na nim wszystko testują i to on …

• Nasz top 1 ? multi?

khartvin - - DiD Mizar

Quote from Gajwer^: “Niewiem czy pamiętacie kiedys voova ;p taki gracz na ogame” sądząc po Twojej dacie rejestracji, to Ty nie pamiętasz. i voov nigdy się multikontem nie splamił, bez tego miał tysiące punktów pare godzin po starcie

• Kalkulator Włodara

khartvin - - Poradniki i Narzędzia

brawo szerloku! odkopałeś temat sprzed roku i na pewno jesteś z tego powodu tak dumny, że musiałeś skopiować komentarz, również sprzed roku. nie mogę wyjść z podziwu i zachwytu

• Quote from ciap: “Zadowolony klient chwali sobie produkt wśród znajomych... tak chyba trafiła tu większość graczy.” ogejmem bardzo szybko przestano się chwalić, bo już w 2006-2007 roku był produktem... obciachowym zupełnie nie wiem dlaczego, ale przylgnęła do niego łatka gry dla nerdów, no-lifeów, maniaków. naprawdę nie wiem czemu tak się stało... pierwszych kilka(naście) miesięcy było się czym chwalić, bo było to coś nowego, nieznanego. potem - znali grę już wszyscy, większość ludzi choć spróbo…

• to "wewnetrzne uni" bylo na .de, tak jak ciap pisze... konta nie były przenoszone tylko kopiowane na nie. gdzie widzisz zaprzeczenie pomiedzy zdaniem "na .de trwa test" i "bedzie pierwsze laczenie na .de"? test trwa, ale laczenia jako takiego jeszcze nie bylo, dojdzie do niego w polowie sierpnia. poki co gracze wybieraja sobie, gdzie chca isc.

• O jakim państwie mowa?

khartvin - - Nauka

Quote from asc_: “Rzeczpospolita Babińska ? :P” brawo! mówiłem, że podchwytliwe

• O jakim państwie mowa?

khartvin - - Nauka

może... kontynent stary, nierzadko mianem subkontynentu nazywany, ze względu na rozbieżności przy wschodniej i południowo-wschodniej granicy wytyczaniu