Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• kto napisze dwa posty pod rzad wygrywa :D

Zaqes - - Spam

To wy sie opalajcie i za mnie, bo u mnie nie ma warunków Mrumciu, opal się za mnie, a jak ci skóra będzie schodzić to sobie przeszczepię

• Pluszaczek Zaqes :)

Zaqes - - Członkowie Teamu

Quote from ackra: “Quote from Zaqes: “Jak to jest plagiat przecie! redface.gif ” Chciałem żebyś też się mógł wypowiedzieć bo zostałeś pominięty Haha! No tak jakoś Komu dzisiaj dokuczałeś? Mojej poduszce. Tylko i wyłącznie Jaka jest aktualnie Twoja ulubiona zabawka? Hmmm... Ciężkie pytanie Czy myszka się liczy? Które z wymienionych owoców najbardziej lubisz agrest, porzeczki czy wiśnie? Jako że nie jadłem nigdy dwóch pierwszych to wybieram wiśnie. Poza tym lubię wiśnie! Co najbardziej w życiu Ci …

Quote from ackra: “Naszło mnie takie jedno pytanko i dostanie je każdy z Team(poza tymi, gdzie odpowiedź jest jasna! biggrin.png ) A więc... Z jakim zwierzakiem się utożsamiasz? Jak to jest plagiat przecie! No ale niech będzie... No więc... Chyba głównie ze względu na głupie żarty... Małpka ”

• Migotka

Quote from Migotka: “Quote from Zaqes: “aszło mnie takie jedno pytanko i dostanie je każdy z Team(poza tymi, gdzie odpowiedź jest jasna! ) A więc... Z jakim zwierzakiem się utożsamiasz? eevee!!!!! ” ” A czy tak wyglądasz gdy widzisz kogoś niegrzecznego komu należy się kara?133.14.png A tak, gdy jesteś w szoku?133.124.png A tak, gdy nie wiesz co zrobić? 133.132.png A tak, gdy jesteś szczęśliwa? 133.25.png A tak, gdy zła? 133.57.png A tak, gdy z kogoś sobie żartujesz? 133.86.png I tak, gdy jesteś …

• kto zgadnie kto napisze nastepny :)

Zaqes - - Spam

Ale jest lato. Pewnie się roztopiła Dlatego niech powieje chłodem. @Ruda

Zaqes - - Spam

A ja nie wiem Ja ani nic nie słyszę, ani nic nie czuję jak śpię... Także jeśli ktoś by w ogóle chciał takiego Zaqesika to można śmiało porywać

Zaqes - - Spam

@Zla Kobieta To kiedy się ugadujemy na pępkowe?

Zaqes - - Spam

Tym razem na stałe. Także grube zmiany :x

• Latająca ryba Gratki rybciu I wiecej ST to moze zaczne sie regularnie wpisywac! Obroncy SzO! Duzej straty nie ma

Zaqes - - Spam

Za niedlugo tez bede mogl wypowiedziec te slowa!

• Skojarzenia v. 0.3

Zaqes - - Spam

Studenci

• Adanio :>

Quote from Adanio: “Quote from Zaqes: “Z jakim zwierzakiem się utożsamiasz? ” f11476507b592.jpg ” Czy to jest nowy gatunek o nazwie "Sorry, taki mamy klimat"?

• ackra

Quote from ackra: “Quote from Zaqes: “Z jakim zwierzakiem się utożsamiasz? ” Z papugą? Mam nadzieję, ze muszę uzasadniać Skoro nalegasz... :D ”

• Superman - mrumciumciumcium

Czy w takim razie ten kameleon ma coś wspólnego z Fotkowym Maniakiem? Lubisz robić zdjęcia z przyczajki?

• Neferet - Świeżynka ;>

Przytulający się kret? A gdzie świnski nosek?

Quote from kruszynka: “KRUSZKA! Moja ROPUSZKA! Nie widziałem tej wiadomości! I forum mnie okłamało i pokazywało moją odpowiedź jako ostatnią! Wybaczysz mi kiedyś? Co masz na myśli, że zostałeś brutalnie rozdzielony z Tazosami? Rodzice kazali mi wyrzucić, bo "już za duży jesteś" Tchórzostwo powiadasz... podaj przykład kiedy stchórzyłeś Ojej... Niemalże codziennie mi się zdarza. Najczęściej w sytuacjach, gdzie chciałbym powiedzieć coś przykrego osobie, na której mi w jakiś sposób zależy. Oczywiści…

• Ingolf

Zaqes - - Prezentacje użytkowników

Quote from Ingolf: “Quote from Zaqes: “Nie uważasz, że 1 gra GF to już za dużo do ogrania? A co dopiero 2! Masz dużo czasu to śmiało możesz próbować Jak ja przeciez w żadną nie gram To pytanie raczej do ciebie :> ” ”

• mntek - to mntek

Naszło mnie takie jedno pytanko i dostanie je każdy z Team(poza tymi, gdzie odpowiedź jest jasna! ) A więc... Z jakim zwierzakiem się utożsamiasz?

• Naszło mnie takie jedno pytanko i dostanie je każdy z Team(poza tymi, gdzie odpowiedź jest jasna! ) A więc... Z jakim zwierzakiem się utożsamiasz?

• Superman - mrumciumciumcium

Naszło mnie takie jedno pytanko i dostanie je każdy z Team(poza tymi, gdzie odpowiedź jest jasna! ) A więc... Z jakim zwierzakiem się utożsamiasz?