Search Results

Search results 1-20 of 454.

• Przyszedłem popatrzeć co tu na wezn się dzieje a tu Farnah takie % wykreca Gratki, Przetapiaj i lataj dalej PS. Ciągle mnie zastanawia czemu sam ST nigdy nie wstawiasz

• Quote from ladys: “Coz dex chyba zwyczajnie olal juz flote i trzyma sie eko - mimo wszystko odbudowy zycze bo zawsze mial checi do tego , moze jeszcze Wam szturchnie skrzydelka ktoz to wie jaka historie ta unia jeszcze napisze ” Co to za problem poprosić kogoś z OLDów, miałby 60% z pz a nie 20% z doku... Dex szargasz swoje dobrę imię na które trochę pracowałeś, z top 1 Oberon i Wezn stałeś się stałym dostawcą surowca dla KNR...szkoda bo papiery na grę masz. SzO oby w eko Atakierom Gratki, chocia…

• Wow, nieźle gruchnelo. Gratulacje dla atakujących bo zysk mega, a fakt Dex stylem gry bardzo się prosił się o spakowanie, co niestety potwierdzają wszystkie starcia wcześniejsze na nim. Dex, na Oberonie pokazałeś co potrafisz, doszedłes do top1 praca, systematycznością i za to wielki szacun, KNR cię poskladalo na raty i to do 0 co było kwestia czasu niestety. Atakujacym szybkich stoczni a tobie dex odpoczynku, bo szkoda abyś niszczył swoje dobre imię kolejnymi wtopami Graty bo % i zysk miazga.

• Moje DTki nawet nie wiedziałem że taki % można ze mnie wykręcić, gratki panowie wyczucia i miłego przetopu

• Quote from Bo_mnie_stac: “Nie ma co, jak najbardziej wielkie gratulacje, można wiele rzeczy o Was powiedzieć, ale skilla i wyczucia czasu Wam nie brakuje, byłbym głupcem próbując to negować Odpocznę chwile i wracam, w sumie pierwsze 10 min na urlopie i wreszcie nie trzeba odświeżać pozdro ! ” Nawet nie wiedziałem że już taka flote nastukales, a trzeba było eko klikać Atakującym gratki bo zysk całkiem całkiem, a tobie SzO

• gratki Looz, trafiłem przypadkiem na ST myślałem że już ogamowa emerytura Przetapiaj i lataj dalej, muszę tu częściej zaglądać

• SZO dex bo nocka musiała zabolec, jakiś czas temu rozmawiałem z milki że jedynym twoim wrogiem jest sen który kładzie cię na łopatki w najmniej spodziewanym momencie, 2 lata aktywnej gry pewnie zrobiły swoje Agresorom gratki %, zysku i wyczucia Że wam wszystkim nie brakuje chęci na tak przeoranym już uni

• Pozdro OLD ! Obrońcy SzO, nic nie napsał ale obstawiam że gra dalej 15 życzeń na dzisiejsze urodziny jak znalazł Dnia 10-12-2018 16:21:45 następujące floty spotkały się w walce: Agresor lawka [OLD] ________________________________________________ Mały transporter 57.934 Pancernik 12.000 Krążownik 28.000 _________________________________________ Obrońca Mogul Grus [SOTY] ________________________________________________ Duży transporter 35.000 Lekki myśliwiec 500 Ciężki myśliwiec 520 Krążownik 540…

• jak już Milki podrzuca ST do przejrzenia to grzech nie wejść i nie skomentować gratki trafienia ładnej ilości OWiec, po jednym życzeniu do końca roku a i tak część zostanie na 2019 Obrońcy SzO

• Przy bashu również powinna być odsyłka surowców, w końcu starcie zostało przy przekroczeniu przepisów, ale jeśli tak nie jest to to zwykła dziura w regulaminie, skrzętnie wykorzystana. Gratki wyklikania stacji, bo to level wyżej niz zwykły bfs a tobie paź SzO, bo strata jak na ciebie nie duża

• Madzia SzO, znajać twój styl to raz dwa odbudujesz i polatasz dalej

• Gratki zgredek, zysk bardzo przyjemny ale Kane została jeszcze spora flota pewnie będzie chciał na satkach odrobić latajcie i Przetapiajcie dalej Obrońcy SzO

• Coś innego niż zwykle bfsy, zysk fajny więc Przetapiaj Obrońcy SzO żeby z uni nie ubyło za dużo ludzi

• Lot tani w układzie na oparach ale dało radę Nie wiem czy to r0gal czy już nowy właściciel ale skutek lądowania w moim us ten sam Pozdrowienia dla OLDów Dnia 02-11-2018 08:56:18 następujące floty spotkały się w walce: Agresor lawka [OLD] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 304.703 Pancernik 11.357 _________________________________________ Obrońca Technocrat Mercury ________________________________________________ Recykler 894 Gwiazda Śmierci 31 Wyrzutnia rakiet 10.00…

• Wpiszę ci się bo płaczesz że nikt się nie wpisał Graty Piwo ! Lataj dalej !

• Sojuszowe akcje zawsze na propsie Duet niezmienny od wielu uni, przetapiajcie i latajcie dalej Obrońcy SzO

• Gratki, Zysk miodzio jak na początki uni Przetapiaj i do naSTępnego

• Zysk fajny, ilość kr też niczego sobie przetapiaj i lataj dalej Obrońcy Pakiecik

• Gratki ponuras, oraj przetapiaj i czyść okolice Obrońcy SzO co by za szybko nie skończył.

• Obrońca podebrał ponad połowę ale i tak jakiś mały + jest. Pozdrowienia dla BezNazwy i dla OLDów Dnia 31-10-2018 09:19:58 następujące floty spotkały się w walce: Agresor lawka [BezNazwy] ________________________________________________ Krążownik 24 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Lieutenant Pallas ________________________________________________ Mały transporter 6 Duży transporter 3 Lekki myśliwiec 15 Krążownik 9 Recykler 8 Sonda szpiegowska 4 Wyrzutnia raki…