Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Dyskusje na temat

Art - - DiD Taurus

Quote from Maniak87: “wiele razy wzywałem @Art 'a do tablicy lecz nigdy nie miał czasu... ” Tak na dobrą sprawę, minęło góra kilka dni, chyba że oczekujesz odpowiedz w 15 min od napisania Twojego posta, to przepraszam... ale nie dam rady :x Jeśli chodzi o zmianę spalania DEU możemy przeprowadzić ankietę jeszcze w tym tygodniu. Inne parametry macie wykokszone. Uni z obroną w PZ miewają się różnie, stąd nie zachęcam do zmiany parametru... Ale co powiecie na floty x2 ? Pojemność sond odpada, nie mo…

• Konta OGame stają się kontami Gameforge

Art - - Nowości

Szanowni Gracze, Już jutro, tj. 11 czerwca 2019 około godziny 10:00 dokonamy aktualizacji lobby do wersji 2.0 oraz strony głównej do wersji 9.5.6. Wraz z tymi wersjami, Wasze konto OGame Lobby stanie się kontem Gameforge. Potej aktualizacji, przy kolejnym logowaniu do OGame zapytamy czy chcesz się zalogować swoimi danymi konta OGame czy chcesz utworzyć nowe konto Gameforge. Poprzez rejestrację nowego konta, dodamy OGame do Twojego lobby konta Gameforge. Oznacza to lepszą kontrolę nad swoimi kont…

• Co do problemu przepełnionych Universów po połączeniu - trwają prace nad zmianą procesu Uni Fusion, które mają uwzględnić wspomnianą sytuację. Więcej szczegółów pojawi się dopiero gdy system będzie gotowy

• propozycja zwiększenia złomu

Art - - DiD Yildun

Quote from gardze wami: “Quote from Art: “Niestety konfiguracja pozostanie bez zmian. W ankiecie faktycznie wzięło udział o wiele więcej graczy (206). Z czego za utrzymaniem konfiguracji zagłosowało 119. ” @Art ile nowych kont powstało na Yildun w trakcie i przed głosowaniem? ” Tego niestety nie weryfikuję. Aczkolwiek multi tutaj ograniczałem, gdyż link został wysłany wyłącznie do powyżej 1k pktów.

Art - - DiD Yildun

80 pare sztuk

Art - - DiD Yildun

Niestety konfiguracja pozostanie bez zmian. W ankiecie faktycznie wzięło udział o wiele więcej graczy (206). Z czego za utrzymaniem konfiguracji zagłosowało 119.

Art - - DiD Yildun

Ankieta rozesłana.

Art - - DiD Yildun

Pełna zgoda jeśli chodzi, że wiadomości wysyłane z naszego panelu nie są widoczne i łatwo je przegapić. Popytam i zobaczę czy da się coś z tym fantem zrobić i np. uczynić je bardziej widzialnymi. Ok, umówmy się. Wyślę powtórzoną ankietę w czwartek lub piątek. Aczkolwiek na zmiany konfiguracji w maju jest już za późno i będzie trzeba czekać do kolejnej tury.

Art - - DiD Yildun

Doskonale rozumiem Twoje wątpliwości. Problem w tym, że przedstawiasz sytuację z ankietami jednostronnie. Wg Ciebie są one po to, aby tworzyć fasadę do przeprowadzenia zmian, aby nie były one autorytarne (wprowadzane przez Support), tylko dawały ułudę wpływania na losy Universum. W 95% ankiet użytkowników zdecydowanych na zmiany jest zdecydowana większość, tym samym wytrącane są argumenty przeciwnikom zmian. W przypadkach takich jak ten, negatywny wynik ankiety spycha zwolenników do obrony i wal…

Art - - DiD Yildun

Quote from Zola_25: “@Art sam wiesz że większy złom to szybszy rozwój uni. Wiesz też z którym uni połączy sie Yildun po fuzji i że różnica sił stale się powiększa. ” Mogę mieć swoje zdanie na temat konfiguracji, ale czy mam działać autorytarnie i decydować za wszystkich? Po to była przecież ta ankieta. Od dyskusji do przeprowadzenia ankiety minęło 23 dni. A mimo tego wzięło w niej udział 1/3 graczy. Quote from gardze wami: “Sam pisałeś, że w ankiecie uczestniczyła zaledwie garstka skąd zatem pod…

Art - - DiD Yildun

Quote from gardze wami: “W jakim celu zatem przedłużać Yildun czas oczekiwania na zmianę, która mogłaby nastąpić w przeciągu najbliższych tygodni? ” Po pierwsze nie tygodni a miesięcy, po drugie nie uważasz, że należałoby uszanować decyzję osób, które mają odmienne zdanie od zwolenników zmian? Przykro mi, ale kilka dni od ostatniej ankiety to za mało, aby jednoznacznie stwierdzić, że Universum jest gotowe na kolejną ankietę.

Art - - DiD Yildun

Tylko, że tym samym tworzycie precedens. Na forum widzę głosy zwolenników i te głosy próbują forsować ankietę ponownie, bo uprzednia była dla nich niepomyślna. Wasz argument na niską aktywność odparłem, że to nie jest wina długiego weekendu czy świąt. Stosowanie przez Was argumentów "wielu graczy" nie ma pokrycia w cyfrach, do których sam mam wgląd. Robienie ankiet nikogo nie kosztuje i można je robić tak długo, aż osiągnie się pożądany rezultat? To może od razu pójdę i zgłoszę zmianę konfigurac…

Art - - DiD Yildun

Głosów w ankiecie padło niewiele. Nie wiem czy wnika to z niechęci do wyrażania opinii czy może problem leży w innym miejscu. Jednak długi weekend nie był przyczyną słabeh ilości głosów. Aktywność na serwerze w okresie ankiety była stała i nie odbiegała w żaden sposób od dni przed jak i po ankiecie.

Art - - DiD Yildun

Quote from Zola_25: “@Art można prosić o frekwencję osób głosujących? 51% było za pozostawieniem parametrów bez zmian, czyli praktycznie niewielka różnica w głosach i na dodatek przy długim weekendzie gdzie nie każdy logował... różnica wynosiła 1?2? głosy? ” Ankietę wysłałem w takim terminie, aby móc zdążyć z przekazaniem wyników (pozytywnych) do majowej serii zmian w konfiguracjach (w Niemczech wolne wypada tylko 1 maja). Możliwe, że termin wypadł niefortunnie, ale czy jest to podstawa dla zwol…

• Pragnę zaznaczyć, że podobnych przypadków własnoręcznych kasacji nakładających się z blokadami kont mieliśmy już kilka. Rozpatrzyliśmy je w sposób pozytywny. Czy to byłby gracz majs czy ktokolwiek inny, moja decyzja byłaby taka sama. Jestem za utrzymywaniem aktywnych kont na naszym OGame

• Zmiana konfiguracji uniwersum

Art - - DiD Dorado

konfiguracja zlecona do realizacji. Zmiany są dokonywane hurtowo ze wszystkich krajów. Należy się spodziewać ich przeprowadzenia jeszcze w maju.

Art - - DiD Yildun

Ankieta pokazała, że jest minimalna ilość zwolenników obecnej ilości złomu z flot 51% za utrzymaniem. Zatem nie będzie zmian w konfiguracji.

• Szanowni Gracze, Z powodu problemów technicznych Lobby około godziny 16, na Universach została aktywowana blokada ataków do godziny 22:00. Wszelkie przypadki utraty flot z powodu niedostępności prosimy zgłaszać poprzez System Support. Przepraszamy za powstałe niedogodności. Wasz Zespół OGame.pl

• Eco x7 jest maksimum. DF przy zmianie konfiguracji w Waszym przypadku to maks 70-80%, ładowność sond odpada na starych Universach. Przy obecnej konfiguracji Universum, szanse na ankietę są mizerne.

• Zmiana konfiguracji uniwersum

Art - - DiD Dorado

O ile liczba zwolenników x7 była dwukrotnie większa od tych co chcą utrzymać x5. To przy DF 70% przesądziła przewaga tylko 20 głosów...