Search Results

Search results 1-20 of 302.

• gratki wlotu miałem jakies 2-8 min czasu na wyslanie obrony ale nie liczyłem bo co by poradziło 100 k pancy i reszta moich małych smieci , lasika odpadł reszta za daleko wiec zrezygnowałem bo sam nie dałbym rady ale wazne ze checi były thanos gratki ps moj dzieciak pyta czy jestes fioletowy czy zielony jak hulk ...

• gratki ubicia furi obroncy szo 2 razy lecialem na kolege bo latal pomiedzy galami,az w koncu kolega mnie przekonal bo to jego ziomek,szkoda ale eko pomaga i znowu bedzie celem

• hey all Podziekowania dla obroncy jakos sie dogadalismy:D jak juz widzialem ze obronca zalogowal sie przed dofarmem to lukłem na czas licytacji:|D\\ 30 mln juz bylo tam Pozdro dla wszystkich lotów i nie lotów moja kochana krysia Dnia 08-06-2019 12:58:31 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Franki [C E] ________________________________________________ Krążownik 50.000 _________________________________________ Obrońca Xadib [KWK] ________________________________________________ Duży tra…

• Dnia 07-06-2019 18:01:17 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Franki [C E] ________________________________________________ Mały transporter 80.000 Pancernik 30.000 _________________________________________ Obrońca EasyRiver [PRGN] ________________________________________________ Mały transporter 5 Duży transporter 28.030 Lekki myśliwiec 7 Ciężki myśliwiec 5 Recykler 9 Sonda szpiegowska 596 Satelita słoneczny 1.100 Wyrzutnia rakiet 8.000 Lekkie działo laserowe 8.000 Ciężkie działo la…

• heh gratki kajtek wyorzedze cie honor ??? dziki wes przestan juz:Dolej to i gremlin olej go złomujmy sie bo eko x 7 pozwala na fajne zklomowania ii niewazne czy raz czy dwa

• gratki gratki odbudowa trwa:D

• nono gratki a wczoraj myslalem o tym ze dzis napewno gzyla wezme we flocie no i sie sprawdzilo szo obroncy lamka ty lamo tyle az kazales czekac na fajne rw w twoim wykonaniu

• gratki ataku...obroncy szo choc go nawet nie znam

• no no gratki wreszcie cos fajnego i spory %% ps to ja tez przyjme dzis spory %:D

• gratki ST z gs zawsze są fajne bo w wiekszosci bez strat:D

• [ciach] co do ST nie kazdy zyje ogame co do konta obroncy kiedys było głosno ze to lattte, teraz kajtek niewazne rw jest fajne zysk jest wiec git Co do ilosci ST na forum myśle ze mam sporo jak na czas ktory poswiecam oczywiscie jesli by było wiecej i ST byc moze było by wiecej wiec po to obrazac innych ze ktos tu jest najlepszy a kto nie? poza tym wiekszosc rw było powyzej tych 200 mln zysku dodam tylko ze na miare wielkosci floty uzywam jej całej nie rdzewieje wiec jesli u mnie przy 10 mld zda…

• ogolnie to fajne starcie gratki atakującym , i gratki drógiej stronie a kartofel nie kazałem sie złomowac:D:D

• Dnia 17-05-2019 21:48:23 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Franki [C E] ________________________________________________ Krążownik 12.000 _________________________________________ Obrońca Mystery Machine [IRA] ________________________________________________ Mały transporter 10.350 Duży transporter 14.500 Lekki myśliwiec 3 Ciężki myśliwiec 1 Krążownik 1 Recykler 7 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Franki [C E] __________________________________________…

• Pozdrowienia dla... no własnie dla kogo dziady jedne nic nie robicie,tylko dla gremlina chyba bo on cos robi kajtek mysli o ananasach a kartofel to juz w pire sie zamienił i nie mysli chyba latac NC ost troche zaniedbało ST eki albo nie chcą sie chwalic może ktos cos ozywi w koncu po S/D siadło OGN tak samo spi panowie/panie gramy nie spimy dobra pozdrowienia dla aktywnych co jeszcze czasem tu wchodzą ps zwierzak dawaj rw z ruska, bo czekamy na medal Dnia 14-05-2019 18:28:22 następujące floty sp…

• Dnia 03-05-2019 10:39:12 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Franki [C E] ________________________________________________ Pancernik 12.000 _________________________________________ Obrońca Meszko [Smuggler] ________________________________________________ Mały transporter 2.000 Duży transporter 1.000 Lekki myśliwiec 8.000 Ciężki myśliwiec 5.600 Krążownik 1.500 Recykler 1.000 Sonda szpiegowska 5.000 Wyrzutnia rakiet 250 Mała powłoka ochronna 1 _______________________________________…

• a no widzisz starzy znajomi mnie wciągneli , a kiedy ty wrocisz?? tojek sie trzyma jak na emeryta

• heh dobrze ze sam tu nie jestem przez swieta przynajmniej CE zajmuje teraz sporo w ST

• pozdrowionka dla CE Dnia 21-04-2019 16:36:53 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Franki [C E] ________________________________________________ Pancernik 40.000 _________________________________________ Obrońca juma [NWOR] ________________________________________________ Mały transporter 45 Duży transporter 51.707 Lekki myśliwiec 69 Ciężki myśliwiec 2 Krążownik 17 Statek kolonizacyjny 2 Recykler 690 Sonda szpiegowska 560 Bombowiec 1 Niszczyciel 5 Gwiazda Śmierci 23 Pancernik 3 _______…

• Tak z rana na swieta ,wszystkiego najlepszego wszystkim zycze Dnia 21-04-2019 09:28:07 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Franki [C E] ________________________________________________ Krążownik 16.000 Okręt wojenny 300 Niszczyciel 3.976 _________________________________________ Obrońca EasyRiver [PRGN] ________________________________________________ Mały transporter 40 Duży transporter 17.812 Recykler 21 Sonda szpiegowska 100 Satelita słoneczny 974 Wyrzutnia rakiet 8.000 Lekkie dzi…

• wegi [OGN] vs. mikuch ~ 1107.77%

Franki - - Starcia Taurus

gratki,lubie te twoje dofarmy zawsze do czysta,choc czasem pewniejsza farma