Search Results

Search results 1-20 of 813.

• Czy jest jakiś konkretny powód dla którego chcecie otworzyć następne uni z pz mniejsznym niż późniejszy exodus dla nowego Uni?

• Quote from kamykmocy: “@gardze wami jest jeszcze dorado, które po zmianie parametrów posiada x7x2 oraz 70% PZ. Wszystkich ubolewających nad poziomem PZ na yildun zapraszamy do nas Tak z innej beczki to jak tam wygląda top10 flot na Yildunie - czeka nas pewniej prędzej czy później fuzja, więc warto wiedzieć czy musimy się bąć Czekam na uni bez ACS! ” Tak @kamykmocy przekręciłem Dorado z Wezn (x3). Na Yildunie prym wiodą B-Sy. Rolnik (211mln), a top 10 (Głowa) zaledwie 69mln. Jeśli do fuzji miałob…

• Quote from turysta: “mysle, ze jest aktywnych troche wiecej (400-500), ale mniejsza o przypuszczenia. fenrir ma w ciagu dnia okolo 150 osob online, a w nocy spada do 40-50 i jest to uni majace pol roku ” Fenrir jest jednym z nowszych Uni x2 i jest dosyć wyjątkowy jeśli chodzi o frekwencję. Nie zmienia to postaci rzeczy, że ta dyskusja zaczyna być czerstwa. Zaczeli otwierać nowe universa z różnymi prędkościami. Każdy coś dla siebie znajdzie. Problem polega raczej na tym, że obecny program zatrzym…

• I następna bomba Czekamy na ten milion pancków

• Piękne ukoronowanie intymnego momentu kulminacyjnego po ujrzeniu w gali koloru niebieskiego. Podobno muchy do niebieskiego wychodzi na to że ST trochę pomiędzy różowym, a smierdzaca sprawa Grunt że się dobrze bawisz. Czekam na następny intymny moment

• fortes fortuna adiuvat Tak moi drodzy to ja byłem tym czarodziejem. Miałem sen jest abstrakcyjne ale prawdziwe. Przeszły na mnie wczoraj moce sprawcze obiego. Taka znajoma kula szpiegula w wersji entropii Razem z Fisherem z racji tego, że marek był naszym kumplem nie uczestniczyliśmy nigdy w akcjach na niego. Jeszcze przed pamiętnym starciem, w którym marek dostał backup usunęliśmy się z budy. Nie wiedzieliśmy o lotach na niego, nie skanowaliśmy go i nie obserwowaliśmy go. Dużo się jednak zmieni…

• O widzę że nawet trampki ze zwozek dziada borowego lamusa zostały odebrane Wyśmienicie

• No nie ma szans żeby przejść obok tego czegoś bez komentarza. Wielkie gratulacje za farming totalny W tym przypadku powiedzieć szkoda że nie pełne to już herezje

• Ten to jak w ruletkę zaczął grać to już drugi tydzień same czerwone wpadają na japie niektórych "miłych" graczy Czekam na następne

• Quote from litek.: “Z drugiej strony - nie po to ktoś gra 10-15 lat, żeby inny ktoś z 3-letnim stażem miał podobną ilość punkcików.. "Starzy" gracze również powinni być w jakiś sposób nagradzani za swoje lata spędzone na aktywnej grze. ” Zgadzam się w całej rozciągłości, lecz według mnie tylko świeża krew jest w stanie pociągnąć to dalej ponieważ tylko ta młoda krew jest w stanie zmotywować starych graczy do dalszej gry. Bez rywalizacji unie czy stare czy nowe wymierają. Może postarajmy się rozw…

• Quote from szpic: “Nie proś o fuzje bo znów team wpadnie na debilny pomysł Połączenia uni które do siebie nie pasują i będziesz wtedy tęsknil za swoim starym ” Tak jak szpic napisał tutaj jest potrzebne konkretne działanie i nowa polityka otwierania uni ze speedem dostosowanym do tych już istniejących. W przeciwnym wypadku łączy się dla przykładu takie Quantum z universami w których jest ogromna dysproporcja. Rywalizacji tam nie ma. Otwierajmy nowe universa, lecz z głową. Z myślą co będzie za ja…

• to mi się podoba 6 (słownie sześć) lep w tydzień.. plus jeden przemiły ogórek oby passa trwała jak najdłużej

• ufff tym razem po złomowaniu obrońca nie usunął planet.. cud

• I spokojna rozbiórka całego konta do 0. Ładnie Sander pokazał jak spadać na dno to po całości. Gratulacje bloki wyczucia pokonanemu gornik Pyrka to brzmi dumnie

• propozycja zwiększenia złomu

gardze wami - - DiD Yildun

@ciap bardzo dziękuje

Quote from Art: “Niestety konfiguracja pozostanie bez zmian. W ankiecie faktycznie wzięło udział o wiele więcej graczy (206). Z czego za utrzymaniem konfiguracji zagłosowało 119. ” @Art ile nowych kont powstało na Yildun w trakcie i przed głosowaniem?

43% zagłosowało za zmianą i 57% za pozostaniem obecnej konfiguracji Miałeś zatem racje @Art optując aby temat dłużej poleżał z górnikami i resztą graczy Współczuje flociarzą Yildun. Obyście mieli jeszcze okazje zmienić konfiguracje.

Quote from Art: “Niestety konfiguracja pozostanie bez zmian. W ankiecie faktycznie wzięło udział o wiele więcej graczy (206). Z czego za utrzymaniem konfiguracji zagłosowało 119. ” Mógłbyś przypomnieć iIlu graczy wzięło udział w ostatniej ankiecie?

• Bierzesz pełną odpowiedzialność za ten temat i sama sobie utrudniłaś prace. Na początku pytano się Ciebie, dlaczego zadecydowałaś sama o top 5 starć, jeśli wiadomo było, że ta lista się znacznie poszerzy. Sama sobie zrobiłaś krzywdę, a teraz wykręcasz się że starcia miały być dodawane w najbliższym czasie. Czyli kiedy? Wszystko zależy od perspektywy. Trzeba było od początku prowadzić temat tak jak prowadzi go każdy i nie mieć pretensji do nikogo, że oczekuje się od Ciebie wywiązywania się z Twoi…

• Oj nie powiedziałbym, że Lord Pyrka jest leżący. Raczej się turla razem ze swoimi słupami i push kontami. Wczoraj przyrosty po 35mln. Tym razem gsy pójdą na złom. Gratulacje dla termiego top na co chcesz