Search Results

Search results 1-20 of 721.

• Fajne starcie, graty :). P. S. Jako że siedzę na koncie to napiszę wam tutaj, że zawróciłem już stację i możecie zawrócić niszczenia. Pozdrawiam Starsky

• #189 Cześć i czołem! O, taki szczurek się trafił. Nic szczególnego, ale parę kk do przodu. Pozdrawiam sojusz, buddy i eko moich sąsiadów . EDIT: Jeszcze edukacja muzyczna dla Ravena! [url]https://www.youtube.com/watch?v=M6JpxDebokM[/url] gj2y.jpg Następujące floty stoczyły walkę : 2019-06-07 xx:xx:xx Agresor Thrawn [SUICIDE] xx% | xx% | xx% Okręt wojenny 1.475 Pancernik 20.318 VS Obrońca Patriot79 [] xx% | xx% | xx% Mały transporter 1.987 Duży transporter 7.200 Ciężki myśliwiec 758 Krążownik 3.1…

• Ujdzie w tłoku, chociaż stać Cie na więcej. A nuta jest podniecająca niczym Conchita Wurst .

• #188 Rozwaliłem się o ten bunkier tylko po to, żeby pokazać Ravenowi jak wygląda prawidłowo zamieszczony do tematu na forum plik muzyczny . [url]https://www.youtube.com/watch?v=rPFGWVKXxm0[/url] gj2y.jpg Następujące floty stoczyły walkę : 2019-06-03 xx:xx:xx Agresor Thrawn [SUICIDE] xx% | xx% | xx% Lekki myśliwiec 174.637 Krążownik 16.958 Okręt wojenny 1.481 Pancernik 16.922 VS Obrońca Karolek124y [LEGION] xx% | xx% | xx% Duży transporter 301 Krążownik 1.000 Okręt wojenny 780 Recykler 50 Bombowi…

• Starcie w samo sobie suabe i żenujące, ale warto skupić się na jednym aspekcie tego tematu. Mianowicie CO TO KUFA JEST ZA BADZIEWNA NUTA? Panie, gdzieś Ty się chował z tym gustem muzycznym :D.

• Miło, że wpadło też trochę deuteru, nie trzeba kupować na przetop :P. Graciochy i do następnego.

• Cześć i czołem! #187 Taki szczurek na dzień dziecka się trafił. Pozdrawiam sojusz, buddy i GENdersów gdziekolwiek są :). gj2y.jpg Następujące floty stoczyły walkę : 2019-06-01 xx:xx:xx Agresor Thrawn [SUICIDE] xx% | xx% | xx% Mały transporter 24.945 Lekki myśliwiec 100.000 Krążownik 10.927 VS Obrońca stas [] xx% | xx% | xx% Mały transporter 40 Duży transporter 19.477 Lekki myśliwiec 1.186 Ciężki myśliwiec 29 Krążownik 100 Okręt wojenny 11 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 175 Sonda szpiegowska 170…

• Człowiek się stara, ciśnie farmy, dusi po 10-15kk zysku a ten wpada, trzaska jedną flotę i prawie bańka. Dziękuję, postoję, kasuje konto . Gratki top na eko.

• Hej Konsolka, dzisiaj to przeginasz z tym chwaleniem się na soju, masz dzień konia czy cuś . Gratki, top na turbo.

• #186 Cześć i czołemi. Taki wieczorny szczurek. Lot trochę z obawami, bo połowa floty stała na moonie w innej gali wraz z ilością recków pozwalającą na podebranie złomu. Na szczęście obrońca zalogował się dopiero na 2 minuty przed moją zbiórką i zanim ogarnął co się dzieje ja zwędziłem złom :D. Pozdrawiam sojusz, buddy i dostawców dexu :). gj2y.jpg Następujące floty stoczyły walkę : 2019-05-24 xx:xx:xx Agresor Thrawn [SUICIDE] xx% | xx% | xx% Pancernik 11.111 VS Obrońca Shakur [LEGION] xx% | xx% …

• Szokująca liczba pancerników! Graty Konsola, ciśnij w bunkier.

• Mnie chyba za dużo omija, bo ja o tej akcji nic nie wiedziałem i czuję się bardzo pominięty :P. Topcie na latajki :).

• Cześć i czołem! #185 Nieodebrany FSik :). Pozdrawiam sojusz, buddy i GENdersów! gj2y.jpg Następujące floty stoczyły walkę : 2019-05-17 xx:xx:xx Agresor Thrawn [SUICIDE] xx% | xx% | xx% Krążownik 19.563 Okręt wojenny 1.570 Pancernik 8.870 VS Obrońca Jogi [UoS] xx% | xx% | xx% Mały transporter 2.057 Duży transporter 400 Lekki myśliwiec 12.026 Ciężki myśliwiec 6 Krążownik 7.325 Okręt wojenny 1.108 Recykler 2.702 Bombowiec 1.089 Niszczyciel 18 Gwiazda Śmierci 1 Pancernik 946 (Hidden Content) omms.pn…

• Cześć i czołem! #184 Bida z czasem to trzeba się rozbijać po hodowlanych bunkrach :P. Pozdrawiam buddy, sojusz i GENdersów z Xanthusa :). Dnia 14-05-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Thrawn [SUICIDE] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 97.342 Krążownik 16.489 Okręt wojenny 1.594 Pancernik 9.041 _________________________________________ Obrońca Wojciech J [UoS] ________________________________________________ Mały transporter 103 Duży trans…

• No wiesz co, żeby tak Zakonnika zezłomowac? To chyba ostatnio nasz ulubiony sojusz.

• Graty kolejnego starcia do kolekcji. Zysk jest, przemy do przodu .

• Graty, wyszło całkiem porządnie, zysk w krisie się przyda na więcej panter bo dosyć licho z tym u Ciebie, nawet ja mam więcej :P.

• #183 Hej, dobry moment, żeby wrzucić to ST. Pozdrawiam wszystkich, którzy się wyspali w nocy, oraz tych, którzy się nie wyspali. Nadto sojusz i buddy . Dnia 11-04-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Thrawn [PHX] ________________________________________________ Okręt wojenny 1.681 Pancernik 5.836 _________________________________________ Obrońca Skrzydlaty Mrok [ZAKON] ________________________________________________ Duży transporter 338 Lekki myśliwiec 3.145 Ciężki myśl…

• #182 Cześć i czołem. Udało się trafić między odświeżaniami, niestety z dofarmem nie zdążyłem, obrońca odświeżył i wrzucił 100kk surki w licytator . Mam nadzieję, że wylicytowany dopalacz pomoże mu się odbudować. Pozdrawiam sojusz, buddy i GENdersów :). Dnia 07-04-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Thrawn [PHX] ________________________________________________ Okręt wojenny 1.757 Pancernik 2.868 Krążownik 4.751 _________________________________________ Obrońca JuveFan [Z…

• Małe straty, duży zysk. ST do kolekcji, brawo :).