Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Dyskusje na temat

ciap - - DiD Taurus

To pytanie do Arta Quote from Maniak87: “no wkońcu się ktoś pofatygował dzięki teraz się wszystko jasne robi... bo będzie jasne o co można się spinać ;p ” Gdy wysłał posta to ja już swojego pisałam.

• Dyskusje na temat

ciap - - DiD Taurus

Do tej pory wszystkie zmiany parametrów poza fuzjami były robione przez ankiety.

• Dyskusje na temat

ciap - - DiD Taurus

@Maniak87 Miałam urlop. przyrostyogame.cba.pl/Info.html Prędkość badań ma być wielokrotnością speed eko i max x12 więc jeżeli na serwerze jest speed eko x7 to badanie max może być x7. Parametry które do tej pory ulegały zmianie: board.pl.ogame.gameforge.com/i…ersa/?labelIDs%5B2%5D=234 Flota, sondy - kiedyś art pisał że nie.

• Quote from Lucky Gal: “to ok 1,2kkk sury co w przypadku nowego uni przez kilka miesiecy albo moze i lat jest NIEOSIAGALNE ” Symulator pokazuje że po jednym roku grając z eko na speed x1+ eko x7 jest się w stanie zrobić z samego eko ponad 60kk punktów. Aktywnie grający flociarz zazwyczaj szybciej robi punkty. Inna sprawa że badanie można wygrać w konkursach. x;

• Próby monowe

ciap - - DiD U68

Quote from ^BrzydaI^: “poszukuję osoby poniżej top 440 która zrobi mi moona, zwracam surowce +bonus za fatyge. ” Ja Ci zrobię

• Quote from Winter: “grałem i na x6 i na x1 i tu i tu grałem aktywnie flotą na x1 musiałem recki słac koło 21 żeby koło 3 położyć sie spać na x6 recki wysłam 21 a 22 juz mam je na bazie ktoś kto mówi że na x6 trzeba być nolifem sie mocno myli ” Quote from Winter: “Zrozumcie że poprostu trzeba robic fsa , na toalete, papierosa, posiłek , zakupy spacer czy sen. ” Coś za coś. Na speed x6 może nie czekasz na powrót recków ale jak piszesz na każde odejście od komputera musisz zrobić FS. Lot w układzie…

• Ban zabawa na całego :D

ciap - - Spam

Ban za ciepłość dla @FINEZJA1

• Lobby nie działa!

ciap - - Błędy w grze

Quote from stary yi: “ciap mozesz odezwac się na priv bo masz pełna skrzynke gdzie to znajde w przeglądarce? ” Mały limit ToDo: skasować PW. Zależy jaką przeglądarkę masz ale większość ma jakieś "zachowane dane do logowania". Mi też dziś to zachowane logowanie nie łapało się po aktualizacji

• Lobby nie działa!

ciap - - Błędy w grze

Quote from SUNSHINEuniNEKKAR: “kolego , ja musiałem na "piechotę" wpisywać hasło do konta, warto sobie gdzieś zapisać na kartce-właśnie też miałem taki problem jak ty. ” Nie trzeba, hasła zapisane są w ustawieniach przeglądarki Quote from SUNSHINEuniNEKKAR: “Blokada działa ale falanga też,hehe-dobre co nie? ” Blokada jest na ataki i szpieguj

• Nasze małe RW: solo 300%, ACS 500%

ciap - - DiD Nekkar

Quote from Ruda: “Podniesiemy trochę progi: SOLO - 400% ACS - 600% ” To i tutaj w gorę.

• Wyjaśnień słów kilka

ciap - - DiD Galatea

Quote from Lucky Gal: “Podjelas temat wytykajac moje bledy przy zgloszeniu tylko nie wiem po co? Przeciez nie mowie ze nie bylo tu mojego bledu, nie szkaluje zadnego GO ” Nie wytykam ale piszesz że GO Ci się nie zgodził na wspólną grę więc miał podstawy do zbanowania za multikonto jeżeli grałeś pomimo braku zgody. Ty jednak w pierwszym poście piszesz że się nie zgadzasz z taką argumentacją. Quote from Poka_Bydlaka: “tl;dr ” Czytaj co 10 zdanie.

• Wyjaśnień słów kilka

ciap - - DiD Galatea

Quote from Lucky Gal: “Tu pozwolilem sobie zakryc wulgaryzmy zeby nie lamac regulaminu forum tak jak i w reszcie wiadomosci. ” Zostawiłeś 5 wulgaryzmów. Tak na szybko bez czytania tych sreeców rzuciło się tyle wulgów. Quote from Lucky Gal: “glupi blad ale co by nie bylo ban za multi na tydzien w mojej opinii sie nie nalezy, wedlug Go sie nalezy ” Jeżeli nie dostałeś zgody na wspólną grę a jednak grasz to jest to złamanie zasady multikonta. Nie zauważyłeś? Jeżeli napisałeś ticketa o zgodę czegoko…

• Adanio :>

ciap - - Członkowie Teamu

Wybaczysz mi kiedyś?

• proxyforgame.com/pl/ogame/calc/costs.php Wpisujesz Laboratorium raz 85 drugim razem 86 i porównujesz

• Nasze małe RW: solo 400%, ACS 600%

ciap - - DiD U68

Quote from Wojownik Kajaczenko: “prosiłbym o podniesienie progu starc solo do 500%. moze zaczna sie pojawiac jakies ktore warto kliknac i poczytac ” Niech zadecyduje Super Moderator PL i Administrator Forum CZ @Ruda swoim fachowym okiem. Tylko niech nie dostanie zawału na ilość RW. W innym temacie przez pół roku były 2 RW a i tak próg podniosła.

• ciap

ciap - - Członkowie Teamu

1. Zawsze jestem! 2. Oglądam siatkę 3. Nie Nie zaprosiłeś mnie na mecze podium z mistrzostw świata

• Muli ogame ?

ciap - - Błędy w grze

Quote from AMAV: “u68 muli od godziny... podgląd flot czasami trwa 2 minuty aby się otworzył, ... rano też już się zaczynało ale mniejszy lag niż teraz.. ” Ja mam takie problemy od 29 kwietnia kiedy weszła najnowsza wersja. To co kiedyś zajmowało 30 min teraz z trudem wyrabiam w 2h. Witaj w świecie ciap. Dodatkowo tajemnica zostawionego 300kk metalu na moonie rozwiązana. Nie chciało mi się znowu czekać 5 min żeby wysłać śmieciowa ilość metalu na FS. @Mari mi też internet działa ok ale znowu tylk…

• Quote from dexPL: “Wystarczy: - konta wiecznie zbanowane przenieść na fake-serwer - konta z załączonym urlopem dłużej niż X - przenieść na fake-serwer - opracować proces przeniesienia konta z fake-serwera na serwer docelowy (np w narzędziach administratorskich supportu) I już problem znika, jednocześnie nie boli brak idlaków (idlaki są przenoszone). Jak ktoś się zaloguje po X czasie - to pisze zgłoszenie do supportu - i support robi migrację z fake-serwera na docelowy. ” Taki pomysł opisałam wyż…

• Nie działa !!!

ciap - - IRC - pytania i problemy

@litek. rozumiem stary jesteś, leniwy itd ale bardzo polecam mIRCa bo wygodny i fajny!

• /me boi się Ciekawe co tam wymyśla